Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: Tommy Black » pn maja 29, 2017 5:58 am

miblah pisze:Wracając do tematu i recenzji:


Właśnie. Zośka wyjątkowo mi się dziś podobała.Świetne uczesanie, kolor, idealnie dopasowane do boxa i chmurki z Kaylina.Do tego naturalne i neutralne paznokcie.
Może tylko makijaż bym poprawił, ten zbyt nachalnie powiększa jej oczy.Ja rozumiem że przy takim kształcie brwi to raczej konieczny zabieg, podobnie jak
sztuczne rzęsy które uginają się od tuszu wprost. Ale ogólne wrażenie jest pozytywne o czym świadczy fakt, że obywatel miblah objerzał do końca recenzję albowiem
info o marnym pudełku ją prawie kończy. :-P

PS
Ja już nie chcę Kaylina.Chcę te woskowe kredki Crayola za plecami Zośki.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: miblah » ndz maja 28, 2017 9:09 pm

Wracając do tematu i recenzji:
- Zośka (w tym odcinku nie ruda, a pod kolor boksa) nie jest tak bardzo zachwycona i zwraca uwagę na kilka problemów. Jeden z nich - słabe pudełko (miękkie na górze okrywającej szklane tubki zestawu, co grozi ich zniszczeniem w transporcie), co martwi mnie w kontekście Govada RTA...


- DJLsb Vapes w 3:57 także twierdzi, podobnie do Majka, że oring dolny trzyma szkło mocniej niż w Ammit; a tu więcej pros&cons:


Generalnie, sprzęt dobry, ale, jak z każdym, nie bez wad ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: Tommy Black » ndz maja 28, 2017 7:13 pm

Haze pisze:
Tommy Black pisze:Cholera, od kiedy zacząłem chmurzyć DTL co chwilę pokazuje się jakiś nowy fajny atomizer

No właśnie. A ja mam jeszcze jeden problem: po tym jak powapowałem trochę na Ammicie i Combo przestał mi pasować Merlin - wiadomo, że do MTL nie nadaje się wcale, ale przy DTL ten jego przeciąg, dotychczas dla mnie idealny, zrobił się jakiś taki przyciasnawy...


Jakby to ładnie napisać, zachować umiar i miejsce w szeregu?
Rozwijamy się Haze! :-P :)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: Haze » ndz maja 28, 2017 7:08 pm

Tommy Black pisze:Cholera, od kiedy zacząłem chmurzyć DTL co chwilę pokazuje się jakiś nowy fajny atomizer

No właśnie. A ja mam jeszcze jeden problem: po tym jak powapowałem trochę na Ammicie i Combo przestał mi pasować Merlin - wiadomo, że do MTL nie nadaje się wcale, ale przy DTL ten jego przeciąg, dotychczas dla mnie idealny, zrobił się jakiś taki przyciasnawy...
Obrazek
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: miblah » ndz maja 28, 2017 6:46 pm

Tommy Black pisze:Michal, trochę zaufania do topowych :) recezentów. Może jednak stać Mika na obiektywizm?

Mam nadzieję - zwracam tylko uwagę na fakt... :-P

Tommy Black pisze:Taki Rip też się podpisał na RTA Pharaoh i jest on ponoć dobry. Atomizer mam na myśli oczywiście. :)

A to różnie mówią... Viping Biker:

Do recenzentów trzeba mieć ograniczone zaufanie; a Rip albo jest wariatem, albo ma taką maskę - jego poważnie nie traktuję absolutnie :lol:

Tommy Black pisze:Natomiast przyglądnąłem się temu Kylinowi i raczej też nie pojadę na wycieczkę z jego powodu. Ale nie zamknę mu drzwi jeśli przybędzie sam.
Nie bardzo podoba mi się mocowanie grzałek. Wiem że tu jest lepiej rozwiązane niż w RTA Bachelor, ale zbyt dobrze jeszcze pamiętam tego licencjata... :evil:

Nie miałem Bachelora ;) Zdecydowałem się na Billow 2.5 na velocity, któremu nie mam nic do zarzucenia. Oczywiście nie namawiam nikogo do zakupu Kylina. Podszeptuję jedynie, że jest - całkiem solidna konkurencja dla GeekVape (zresztą, podobno VV to firma jednego z pracowników GV, co widać w sumie po linii produktów).
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: Tommy Black » ndz maja 28, 2017 6:22 pm

miblah pisze:PS. Majka biorę z przymrużeniem oka - on się podpisał na Icon'ie od Wandy... Średni obiektywizm zatem


Michal, trochę zaufania do topowych :) recezentów. Może jednak stać Mika na obiektywizm?
Taki Rip też się podpisał na RTA Pharaoh i jest on ponoć dobry. Atomizer mam na myśli oczywiście. :)

Natomiast przyglądnąłem się temu Kylinowi i raczej też nie pojadę na wycieczkę z jego powodu. Ale nie zamknę mu drzwi jeśli przybędzie sam.
Nie bardzo podoba mi się mocowanie grzałek. Wiem że tu jest lepiej rozwiązane niż w RTA Bachelor, ale zbyt dobrze jeszcze pamiętam tego licencjata... :evil:
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: miblah » ndz maja 28, 2017 1:04 pm

Tommy Black pisze:Od Geekwejpów posiadam już tylko kilka Ammitek i nie tęsknię za innymi. 25 maja wysłalem do nich pocztówkę z okazji Międzynarodowego Dnia Geeka i wystarczy. :-P


Przywieź Kylina, pisz recenzję i jeśli Majk nie kłamie, odsyłaj Geekom te Ammity :-P (albo wyślij mnie - wrzucę na bazar na zielonym "stadionie" :>:).

PS. Majka biorę z przymrużeniem oka - on się podpisał na Icon'ie od Wandy... Średni obiektywizm zatem :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: Tommy Black » ndz maja 28, 2017 12:56 pm

miblah pisze:Ja się po niego nie wybieram - czekam na Govada RTA. A Ty miałeś się wyzbywać sprzętu - słabo to widzę


No przecież wiesz że ja tym bardziej słabo widzę, po tylu operacjach oczu... A jeśli chodzi o Govada to liczę na Twoje oczy... :)

miblah pisze:Jeżeli to szkło trzyma się lepiej niż u Geekwejpów, to nie ma co się zastanawiać...


Od Geekwejpów posiadam już tylko kilka Ammitek i nie tęsknię za innymi. 25 maja wysłalem do nich pocztówkę z okazji Międzynarodowego Dnia Geeka i wystarczy. :-P
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: miblah » ndz maja 28, 2017 12:51 pm

Ja się po niego nie wybieram - czekam na Govada RTA. A Ty miałeś się wyzbywać sprzętu :> - słabo to widzę :lol:
Ale jest to interesująca propozycja dla DTL'owców myślących o ammicie v2. Jeżeli to szkło trzyma się lepiej niż u Geekwejpów, to nie ma co się zastanawiać...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin RTA od VandyVape - taki inny ammit v2

Postautor: Tommy Black » ndz maja 28, 2017 12:48 pm

Cholera, od kiedy zacząłem chmurzyć DTL co chwilę pokazuje się jakiś nowy fajny atomizer...tylko ta pieprzona Dyrektywa... :evil:

miblah pisze:szklany zbiornik trzyma się na słowo honoru - uszczelce (choć Mike Vapes, twierdzi, że szkło trzyma się nad podziw mocno).


Jeśli w Mika łapach trzyma się dobrze, to w moich tym bardziej będzie.Czas chyba na wycieczkę... ;)

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 20 gości