Premixy Halo

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy Halo

Postautor: bulit73 » śr cze 10, 2020 6:34 pm

Piotrze, wapujemy MTL, więc dużych przepałów nie ma, a zapasy są. :lol:

ErNOL
Obrazek
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Premixy Halo

Postautor: SuwMar » śr cze 10, 2020 4:51 am

@VapeLab przewala się jeszcze trochę tego po kątach. :lol:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Re: Premixy Halo

Postautor: Wampir z Pniew » wt cze 09, 2020 10:26 pm

Wy to jeszcze kisicie? Myślałem, że wyzerowane wszystko już dawno. :D
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy Halo

Postautor: bulit73 » wt cze 09, 2020 7:36 pm

@SuwMar ja też zacząłem od 10 a skończyłem na 30ml. Myślę, że nawet dodając 50 ml bazy, też będzie o.k., czyli jak w niebieskiej serii.
Obrazek
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Premixy Halo

Postautor: SuwMar » wt cze 09, 2020 9:54 am

Obrazek

Fight Club (by Halo) - Insomniac Grape, rozrobione 10ml bazy, jest dla mnie stanowczo za intensywny. Myślę, że na spokojnie można dodawać 20ml bazy.
Smak premiksu bardzo przyzwoity, wyraźnie czuć smak słodkiego winogrona.
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy Halo

Postautor: bulit73 » pn mar 23, 2020 8:16 pm

VapeLab pisze:Oczywiście to co robi Halo nie każdemu musi smakować, wszak w smaku zawsze były dość surowe

I za to ich właśnie lubię. Do premixu Sub Zero, dolewam tylko 30ml bazy. :-D Jest ostro. :lol:
VapeLab pisze:Ja je robiłem dodając 10 ml i mi pasowało, komuś innemu wypadną lepiej dodając 30 ml.

Piotrze, wydaje mi się, iż reszta premixów może być o.k. po dodaniu 10ml. Tu problemem może być mięta, która w za dużym stężeniu, w połączeniu z jabłkiem, daje gorzkawy posmak.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Premixy Halo

Postautor: Wampir z Pniew » pn mar 23, 2020 10:20 am

@
Awatar użytkownika
Tenmen
I na tym oczekiwaniu na dostawę się już chyba jednak skończy, nic więcej nie ugram już. :(
Ogólnie jest drobny problem z Halo. Biuro na Florydzie ma kwarantannę a magazyn w Amsterdamie został zamknięty na ten moment.
Próbuję załatwić przede wszystkich restock Tribeci, ale myślę, że jakoś to zdalnie uda się ściągnąć.
Niestety premixy udało się ogarnąć w tak fajnej cenie tylko z okazji moich urodzin, bo mam na prawdę fajny kontakt z nimi i w sumie bardziej
"pozasłużbowy" stąd tak dobrze się układa.
No i kolejne "niestety" - wszystko co Halo idzie złotówkę w górę... :cry:

Jeśli chodzi natomiast o dawkowanie, to w sumie jest dowolność. Od 10 do 50 ml, gdyż w przeciwieństwie do niebieskiej serii, te nie mają swoich odpowiedników w smakowych szotach z nikotyną. Ja je robiłem dodając 10 ml i mi pasowało, komuś innemu wypadną lepiej dodając 30 ml. Najlepiej zatem wypadł @
Awatar użytkownika
lesstro
, mając 100 ml płynu i cieszę się, że udało się w miarę trafić w gust. Oczywiście to co robi Halo nie każdemu musi smakować, wszak w smaku zawsze były dość surowe i jak ktoś poszukuje słodyczy niechaj doda sobie maltolu (albo słodzika jak lubi ulepki).
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy Halo

Postautor: Tenmen » ndz mar 22, 2020 7:33 pm

Do kupienia jest jeden Fizzy Bubler.....reszta oczekiwanie na dostawę.. ;-(
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy Halo

Postautor: lesstro » ndz mar 22, 2020 5:40 pm

Tytoniówki Centro Cigar oraz Ritz Robusty dodałem po 50 ml i wyszło spoko. Cygaro całkiem przyjemne i nie ma odpowiednika smakowego w innych produkcjach od Halo lub na ich licencji. Ritz natomiast to następny klon Torque 56.
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy Halo

Postautor: bulit73 » ndz mar 22, 2020 4:47 pm

Zapewne większość z nas, skorzystała z promocji, którą zafundował nam Piotrek. https://vapelab.pl/index.php?id_categor ... r=category
Premixy Halo, oferują nam 50ml płynu w butelce 100ml, czyli mamy to samo co w ich niebieskiej serii.

Obrazek

Z niebieską serią nie ma problemu, do 50ml premixu dolewamy 50ml bazy i po kłopocie. Niestety w przypadku premixów od Piotra, sprawa się trochę komplikuje. Niektóre źródła podają, że dolewamy 10ml bazy a inne, że 50ml. Po kontakcie z Piotrem, dowiedziałem się, iż dolewamy 10ml bazy.

Tak też uczyniłem, dolewając do premixu Paradise-icle (by Halo) - Iced Green Apple, 10ml bazy.

Obrazek

Parownik zalany, wapujemy. Pierwsze wrażenie, czuć gorycz, czyli chyba 10ml bazy to za mało. Jako, że jestem fanem wszelakiej maści mentoli i mięt, wywapowałem 2 baniaki (K5). :lol:
Dolałem kolejne 10ml. Jest lepiej ale to jeszcze nie to. Chyba doleję kolejne 5-10ml bazy.

Może każdy, kto zakupił te premixy i już je skosztował, podzieli się informacją o ilości dolanej bazy? Prosiłbym o podawanie nazwy premixu oraz ilości dodanej bazy. O wrażeniach smakowych już nie wspominam.
Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości