Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: jaaano » śr maja 01, 2019 9:39 pm

Piotrze ? czy po majówce można się spodziewać ExtraPure 30/70 ?
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 27, 2018 4:30 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Sixtysix » sob kwie 20, 2019 6:08 pm

VapeLab pisze:Sample:
Obok mnie leży już gotowych 800 szt. i każdego wieczoru przeklinam Was za to. Na majówkę postaram się już odpalić to co zrobiłem a resztę będę kompilował na cito. Tym razem wszystko będzie w formie rozwijalnej listy do każdego producenta, co by nie szukać i się nie denerwować :-P

:brawo: :bender: *friends* :bry: :mrgreen:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pt kwie 19, 2019 11:22 pm

Oj tak, zakopałem się kompletnie w tym wszystkim...
Ogólnie tutaj przebywałem ale nie widziałem alertu stąd tylko w biegu spoglądałem i leciałem dalej. Dlatego zawsze polecam wzywać mnie @ .
I faktycznie przyznać muszę, to był bardzo ciężki tydzień, który rozpoczął się wizytacją skarbówki, dzięki której wiem, że Pan Urzędnik ma własną legitymację, która
uprawnia go do korzystania z parkingu przy szpitalu i nie musi szukać miejsca jak jeździ na badania do Poznania.
Tak więc zacznijmy od kwestii 814:
Tak wiem, zawsze ich za mało. Przyznam szczerze, że taki szał na nie trwa od jakiś 2 miesięcy a wcześniej sobie po prostu żyły swoim życiem, stąd jest jak jest. Czasami coś nagle wystrzeli i ciężko się uporać. Chwilowa bieda spowodowana jest faktem, że próbuję dogadać kwestię 50tek z 814. Dużym minusem są minimale, które wymagają ode mnie brania określonej ilości jednego aromatu. O ile w przypadku 10tek nie robi to większej różnicy, to w przypadku 50tek już wiele zmienia. Po prostu chcę dogadać możliwość brania 50tek zgodnie z zapotrzebowaniem a nie z wymogiem producenta. Muszę przyznać, że po prostu są cholernie drogie. Mam nadzieję, że do końca miesiąca zamknę tę kwestię i w końcu chociażby Bathilde i Fredegonda były jako 50 ml butle. Za zwłokę przepraszam ale na prawdę ciężko z nimi cokolwiek się ustala :| Niemniej jednak jak już będę wiedział cokolwiek to dam znać na pewno!
A tymczasem w przyszłym tygodniu na koniec ponownie uzupełnię cokolwiek.
Gdzie są Decadenty?:
Gdybym był niekulturalny to bym na pewno powiedział - w d..., ale nie pozwala mi na to etykieta, stąd tego nie powiem (a właściwie nie napiszę) :lol:
Zamówienie poszło ponad tydzień temu i liczyłem, że dojdzie na miniony czwartek. O ja głupi! Gdzie tam :lol: Cytując sejls menedżera - "kurierzy zrobili sobie przerwę świąteczną, nie wysyłaliśmy, żeby paczka nie zaginęła w sortowni ale we wtorek wyślemy ekspresem". Tak więc oczekujących na DV (w tym ja, bo chciałem na Święta mieć cokolwiek ukiszone od nich a teraz dopalam resztki za karę) bardzo przepraszam. Niestety ale to chyba prawda - Polacy najciężej pracują w Europie, bo gdziekolwiek za granicę nie piszę to wszyscy mają wszystko w tyle już na tydzień przed wolnym :evil:
Promocje i zniżki:
W sumie zbliża się 2-lecie istnienia tego padołu (gdzieś w czerwcu chyba) to czemu nie? :cool: Taki Black Friday przed urlopami się przyda co by każdy się zabezpieczył na wakacje :smile:
W kwestii rabatów - nadal funkcjonuje ten z trawnika (TRAWNIK04 na kwiecień, na maj końcówka zmienia się na 05 itd.). Ale czas zrobić Salonowy. W ten weekend machnę rabat o nazwie SALON analogiczny do tego z zielonego forum :mrgreen:
Sample:
Obok mnie leży już gotowych 800 szt. i każdego wieczoru przeklinam Was za to. Na majówkę postaram się już odpalić to co zrobiłem a resztę będę kompilował na cito. Tym razem wszystko będzie w formie rozwijalnej listy do każdego producenta, co by nie szukać i się nie denerwować :-P
Aroma Sense i King oraz coś nowego...
Dzisiaj ostatecznie zleciłem AS przygotowanie kolejnego Kinga. Resztę w tym czasie ogarnę w swoim zakresie. Ze zmian, które niektórych ucieszą a niektórych wybiją z rytmu będzie fakt, że kolejne produkty AS będą już tylko w szkle jak Atmos Lab.
No i teraz jedna nowość dojdzie od Aroma Sense (przepraszam @
Awatar użytkownika
Haze
, że nie Firecured) - Tabac FRM. Czemu taki wybór i cóż to właściwie jest? Otóż Firecured jest dość ciężkim tytoniem a zbliża się powoli lato tak więc zdecydowałem się jednak na FRM. Jest to również taki mały ukłon również z mojej strony do Pań :smile: I osobiście też uważam, że będzie to strzał w dychę na te upały. Jest to lekki i jasny tytoń z nutami czerwonych owoców oraz kwiatów. Tak! Dobrze widzicie. Podpowiem jak to smakuje, może ktoś z Was skojarzy. Otóż był kiedyś taki liquid od firmy Bill's i nazywał się Summer coś tam. To była linia w takich śmiesznych opakowaniach. Ten jest utrzymany mniej więcej w ten konwencji. Zastanawia mnie tylko dozowanie 2%... Ja tylko go testowałem na oficjalnie wykonanym samplu od nich, więc nie wiem jak wypadnie samodzielnie mieszany i czy to stężenie jest prawdziwe czy jakoś naciągane, prawie jak po chińskim botoksie.

I to chyba tyle co na chwilę obecną jestem w stanie wydusić z siebie!
Przepraszam raz jeszcze za brak odpowiedzi z mojej strony, niestety będąc jednocześnie sprzedawcą / infolinią / sprzątaczką / księgowym / zaopatrzeniowcem / ojcem / ... (tu można wpisać sobie kolejne opcje) staram się jak mogę wyrabiać ze wszystkim. Nie mówię już o tym, że szykują mi się koncerty w maju na zastępstwo innego gitarzysty ze znajomej kapeli, więc nie wiem ile jeszcze mogę ograniczyć ilość snu, żeby ogarniać to co się dzieje...

Niemniej jednak chciałbym życzyć wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych, żeby każdy z Was się totalnie zresetował, najadł się solidniej niż na Wigilię. Cieszę się bardzo, że w tym roku wszystko wypadło na koniec kwietnia, tak więc również udanej pogody i przy okazji pełnych parowników :)
Zatem na dzisiaj już chyba starczy, lecę zamienić wino w pustą butelkę, porzępolę trochę na wiośle i poczytam książkę, żeby zachować resztki umysłu :ed:
A w razie czego, właściwie dzisiaj w nocy wpadnę tutaj w razie pytań a później moje ukochane sampelki...
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: DamianGR » czw kwie 18, 2019 6:38 pm

Pojawiły się jakieś 814 na stronie. Szkoda że nie ma Bathilde 50ml :/ Znając życie za kilka dni będę musiał zrobić następne zamówienie.
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 27, 2018 4:30 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Sixtysix » czw kwie 18, 2019 5:17 pm

@VapeLab chyba się nam całkowicie zakopał w buteleczkach i do komputera dostać się nie może :P
Obrazek
JacekWawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:44 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: JacekWawa » śr kwie 17, 2019 9:54 am

Panie Piotrze jak z tymi aromatami 814, kiedy możemy spodziewać się dostawy?
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Tenmen » śr kwie 10, 2019 8:03 am

Witam czy przewidziana jest jakaś promocja ewentualnie wyprzedaż w sklepie? ;)
Pozdrawiam.
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: wschodni9 » śr kwie 10, 2019 7:42 am

Panie Piotrze, czy wiadomo kiedy dostępne będzie 814 - Bathile?

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt kwie 09, 2019 11:49 pm

@
Awatar użytkownika
salto
- jest to jakiś plan :) Na razie sobie dam radę, jak dozbieram kasy na kolejne ustrojstwo to wtedy zainwestuję. Nie ukrywam, że dość sporo poszło na to wszystko środków, tym bardziej, że dopiero odwaliłem na nowo cały magazyn (regały, pudełka magazynowe etc.) :mrgreen:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: salto » wt kwie 09, 2019 4:16 am

VapeLab pisze:Przeraża mnie tylko 3 tysiące butelek [..] Kiedy ja to wszystko obrobię

Zainteresuj się autopipetą 500-5000 mikrolitrów :geek:
Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości