Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » czw maja 23, 2019 1:30 am

Haha ale to fakt @
Awatar użytkownika
salto
i mam nadzieję, że będzie się rozrastać i w końcu będę mógł znaleźć sobie lokal i machnąć wystawkę jak w amerykańskich sklepach :mrgreen:
Tylko meble dębowe to będę musiał chyba sam sobie wyciąć (nie wspominając już o nielegalnym pozyskaniu, ale lasów tu sporo) bo cena powala :lol:
Najwyżej podejdę do spółdzielni "Postęp" bo mam parę kroków a oni produkują Lacki do IKEI, może coś z tego uda się skleić...

Ale wracając na ziemię, wprost do mojego biurka z płyty paździerzowej, mam taką zagwozdkę i dzisiaj dopiero zwróciłem na to uwagę. Może jakiś Salonowicz pomoże, albo chociaż Przedpokojowicz? :smile:
Może ktoś tam wie, albo odkrył w "konserwacji" ze mną, że często wspominam liquid od 5P o wdzięcznej nazwie Castle Long Reserve. I tak dzisiaj robiąc przegląd, domawiając brakujące Revolute, Bobasy (ech, szkoda, że Prymusa już nie ma bo by było o czym podyskutować w tej kwestii) etc. moje oko zawędrowało tam, gdzie nie wypada i...
Obrazek
Jeśli ktoś miał przyjemność (lub nie) testować go proszę uprzejmie złożyć donos!
Chętnie bym go wziął, ale już tak pozapychałem zamówienia (wiem, wiem, nie widać tego bo wszystko jest gdzieś w drodze ale nic nie poradzę na to, że paczki potrafią okrążyć połowę planety zanim trafią do mnie), że niestety już nie dałem rady :(
Bo jeśli w 90% będzie pokrywał się z 5P (90 procent, bo Nova robi je na swoją modłę) to już wiem, że pomysły na wakacyjne liquidy mam już z głowy!
No jeszcze tylko ten nieszczęsny klon Bebeci postaram się ogarnąć od A&L, bo to też wrzuciłem do listy priorytetów, tylko @
Awatar użytkownika
Haze
odezwij się na pw celem przekazania informacji z etykiety :ok:

A tymczasem czas na dobranocną kawkę i do spania, bo już późno :kawa2:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: salto » śr maja 22, 2019 5:23 am

VapeLab pisze:Ci co pamiętają moje zmagania z drobnym remontem powiększającym mój magazynek dwukrotnie będą zmuszeni słuchać moich narzekań niebawem, bo właśnie po 2 miesiącach... skończyło mi się w nim miejsce :lol:

To dobry znak, firma się rozrasta. Im,
Obrazek
też kiedyś skończył się "magazynek", piszę tu o tej 10-tce pośrodku. Otowrzymy w Salonie szampana, jak przejmiesz pakiety większościowe 814, Revolute oraz Aroma Sense; tj. wbijesz polską flagę pośrdoku kraju Franków.

:beer:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt maja 21, 2019 11:08 pm

@
Awatar użytkownika
snerta
- Uwzględniłem ogólnie całą serię -52aV do zamówienia, skromnie bo skromnie, ale biorąc się za coś powoli obserwuję jak to sobie żyje :mrgreen:
@
Awatar użytkownika
salto
- A Twoje tyteksy też dorzuciłem w opcji testowej :)
Zamówienie wczoraj posłałem w świat, tylko niestety 814 są bardzo włoscy w swym sposobie bycia i pewnie minie tydzień zanim ogarną, że w ogóle coś się dzieje i ktoś tam z Polski założył zamówienie :evil:
Ale cóż, no to zaczynamy zabawę w uzupełnianie serii 814 i mam nadzieję, że przyjdzie czas (liczę, że do jesieni), że będę miał wszystko co oferuje ten producent.
Aha, bym zapomniał - serię Fresh też wziąłem, wszak lato się zbliża a są tutaj sympatycy chłodzonych aromatów.

W tym miesiącu prócz drobnych domówień tego co mi się skończyło (jak Revolute itd.) na pewno jeszcze zamówię Atmosy ;)

I to chyba tyle z najświeższych nowości.
Ci co pamiętają moje zmagania z drobnym remontem powiększającym mój magazynek dwukrotnie będą zmuszeni słuchać moich narzekań niebawem, bo właśnie po 2 miesiącach... skończyło mi się w nim miejsce :lol: No nic, dość gadania, wracam walczyć z rozkładaniem (upychaniem gdzie się da) Big Mouthów.
Pozdrawiam i byle do weekendu :bender:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » sob maja 18, 2019 6:29 pm

Taka szybka informacja na ten weekend - niestety serwer padł, niby rano koło południa został wskrzeszony niestety do tej pory nie wróciły funkcje życiowe :?
Tak więc bez obaw, żyję nadal tylko próbuję rozwiązać tę sytuację i pogonić batem firmę Netmark u której ten cały bajzel się odbywa :evil:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: salto » czw maja 16, 2019 9:15 pm

@
Awatar użytkownika
snerta
zajrzyj --> tutaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
snerta
Waperka
Waperka
Posty: 62
Rejestracja: pt wrz 28, 2018 7:45 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Kobieta

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: snerta » czw maja 16, 2019 12:11 pm

814 i ich wysublimowane kubki smakowe w połączeniu z orzeszkami, czyli Titus ... Kocham Monkey Island, więc jeśli się pojawi taki aromat w wydaniu 814, to jak to mawia mój dobry znajomy, który nienagannie podrabia akcenty wszystkich Zbyszków i Sebków: "bjere w ciemno".

Pozdrawiam,
zdeklarowana fanka orzeszków.
"Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać."
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » śr maja 15, 2019 9:25 pm

@
Awatar użytkownika
wschodni9
- Ci tam dopiero mają zapłon w tej całej Francji, nie dość, że nie mogę namierzyć takiego kraju na mapie to mejle idą od nich ponad tydzień :lol: Jako, że jestem leniwy pozwolę sobie zacytować:
Hello Piotr!
I'm glad to have some news again.
You're right, we added some koolada to make our recipes fresher (it's better when summer is coming!).
Have a nice week,
Greets!
Elsa.


Teraz garść krótkich informacji, żeby nie zanudzać :lol:
- eCig Hellas powinny być jutro, tzn. w czwartek 16/04, sample z Hellasa postaram zrobić się do weekendu a w najgorszym wypadku - w weekend,
- Dampfliony, w końcu dorwałem całość, powinny być albo jutro albo w piątek, tak samo jak drobne uzupełnienie od Smoking Bulla - ponoć Niemiec gonił paczkę do samej granicy :)
- Big Mouth - full restock - za chwilę składam w końcu zamówienie, mam nadzieję, że ogarną się w tydzień a nie znów w 3 tygodnie...

I teraz jedna przykra wiadomość:
Potion Magique, Revolute i parę innych - przepadło :x Niestety paczka, która łaskawie dzisiaj się pojawiła była całkowicie uszkodzona, więc trochę potrwa zanim na nowo wrócą na stan, gdyż muszę załatwić reklamację...

Doszły również do pęknięcia jednego aromatu w paczce ze skromnym zamówieniem od Nuages des Iles i niestety część etykiet wygląda jakby... (tutaj proszę użyć fantazji), za co przepraszam.

No i najbliższe zamówienia w kolejce: 814 / Atmos Lab / Decadent Vapours.

W razie pytań ścigać mnie należy przez telefon albo mejla, bo mam strasznie piekielny, pechowy tydzień i kompletnie nie ogarniam rzeczywistości :twisted:
No to czas na :kawa2: i do dzieła :)
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: wschodni9 » czw maja 09, 2019 1:01 pm

814 + chłodzik... Nie pogardził bym

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » śr maja 08, 2019 11:55 pm

Ufff i jakoś udało mi się dotrzeć tutaj ;)
Strasznie ciężkie dni ostatnio mam i zapominam jak wygląda łóżko a przykleiłem się do końca do mojego fotela z wystawki od Niemca...
Jak gdzieś tam, kiedyś tam, obiecałem zająć się tematem aromatów spod skrzydeł 814 (podkreślenie symbolizuje przekaz podprogowy promując skuteczność zabiegów jedynowładztwa :mrgreen: ).
Tak więc na sam początek pod poniższymi linkami znajdziecie makulaturę w postaci broszur informacyjnych, takie swoiste menu:
814 - PDFy na Dysku Google

Właściwie w kwestii 814 wszystko jest wiadome, prócz tego jest seria -52aV ale jakoś mam obawy przed nią, tak samo zastanawia mnie seria Fresh,
gdyż z opisów wynika, że jest to właściwie to samo co 814 a z nazwy serii wynika, że dolali tam po prostu chłodzik. To bym musiał doprecyzować,
cóż to za twór.

Tak więc nie przedłużając i nie kombinując muszę zadać dwa zasadnicze pytania:
- czy coś wziąć z tego, czego nie mam na stanie?
- jakie pozycje warto by było mieć w 50-tkach? (niestety cenowo wypadają w granicach osiemdziesięciu, góra dziewięćdziesięciu złotych, ale to już w porywach) -> nie wiem czy już wspominałem, dogadałem się w kwestii minimali, więc już nie muszę brać po milion sztuk z danego smaku w tej wielkości :ok:

I to chyba na tyle co jestem w stanie z siebie wydukać na ten moment, idę zaparzyć kawusię i będę zaglądał gdzieś po nocach co się dzieje i jak w końcu rozwiążemy kwestię 814 :smile:
Dobrej nocki!
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » śr maja 01, 2019 10:16 pm

@
Awatar użytkownika
jaaano
Kwadrans temu zakończyły się oficjalnie przemarsze z portretem Bieruta, sypanie kwiatków i inne sojusze robotniczo-chłopskie tak więc ludzie zachodu wracają do normalnej pracy :>: (na szczęście my od piątku kontynuujemy wczasowanie) Zatem w dniu dzisiejszym będę mógł już normalnie zamówić te nieszczęsne bazy :ok: Jak po drodze niż się nie posypie to w poniedziałek powinny być na miejscu, ewentualnie we wtorek...

PS. King Tobacco oraz Tabac FRM od Aroma Sense przewiduję mieć gotowe na środę :smile:

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości