Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 332
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 275 razy

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: VapeLab » 07 sie 2019, 01:23

No i wracając do temu eko-paczek :)
Doczołgałem się dzisiaj w końcu do Centrum Opakowania (https://centrumpakowania.com) i wypchałem swą Skodę rolkami papieru, kukurydzianymi wypełniaczami oraz przylgami kurierskimi o bardzo cienkiej gramaturze. Niestety taśma papierowa nie najlepiej trzyma się kartonu, co sprawdziłem u nich a także cena 15 zł za rolkę była dość... hmmm... lekko przegięta, tak więc zostanę przy mocnej i foliowej taśmie. Przed chwilą spakowałem testowo też pierwsze zamówienia w sposób maksymalnie ekologiczny jaki jestem w stanie zrobić ;)
Patrząc na ilość zużytej folii (czyli taśma, przylga lub ewentualnie jakiś worek strunowy), udało się zmniejszyć zużycie sztucznych tworzyw o dobre 95% (liczone najdokładniejszą metodą - na oko). W chwili obecnej szacuję też jak to wypada w zużyciu, jakie są koszty (są wyższe to na pewno) i jak da radę taki wypełniacz w starciu z kurierami. Domyślam się, że temat trochę pierdołowaty, ale dla mnie ważny :cool: Jeżeli ktoś z Was otrzyma paczkę z tych testowych to proszę podzielić się spostrzeżeniami, żebym bym wiedział co ewentualnie zmienić lub czy wszystko jest ok!

A to pierwsza z testowych paczek, przed zasypaniem jej zawartości kukurydzą i nałożeniu papierowego sarkofagu :ok: 4 butelki typu Twist i 3 aromaty czy jakoś tak...
Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”