Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn mar 09, 2020 9:49 pm

@
Awatar użytkownika
Cinmar
dzięki za info, ten problem wcześniej nie był zgłaszany i dopiero chyba się pojawił niedawno, bo nie zauważyłem go wcześniej. Pewnie jakaś wadliwa aktualizacja sklepu. Teraz już wiem co @wertjacek miał na myśli w sobotę. :-D
Sprawę zgłaszam do odpowiednich służb zatem!
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Cinmar » pn mar 09, 2020 2:52 pm

@VapeLab, w kwestii "błędu" o którym wspomniałem przez SMS:
Kiedy na stanie nie ma wystarczającej ilości produktu na stanie (na stronie produktu), wybiera się ilość, kilka "Dodaj do koszyka"... i można ten przycisk zaklikać na śmierć, bo tylko zmienia na ułamek sekundy kolor i wraca do stanu pierwotnego.
Błąd, nie błąd, ale brakuje w tym miejscu jakiegokolwiek komunikatu zwrotnego dla klienta. Kilka dni temu chciałem dodać zamówienie, ale pomyślałem właśnie, że to pewnie krótka awaria. Dopiero dziś z poziomu koszyka kiedy dodałem jedną sztukę, a później przyciskiem + zacząłem dodawać ilość, dostałem w pewnym momencie komunikat, że nie kupię tyle, ile chcę. :D
Ja akurat myślę zawczasu, więc kilka dni nie zrobiło mi różnicy, ale kiedy ktoś robi zakupy "na gwałt i najlepiej przedwczoraj" pewnie pójdzie gdzie indziej.
Drobna rzecz, ale z perspektywy klienta (w tym wypadku mojej) wymaga to drobnej poprawy.
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7872 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: bulit73 » pt mar 06, 2020 6:49 pm

Piotrze, jakie są proporcje PG/VG? Niektóre źródła podają 50/50 a inne 30/70?
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7872 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: bulit73 » śr mar 04, 2020 6:00 pm

Madzia pisze:I dlaczemu nikt o tych premixach nic nie powiedział?

Za szybko latałaś po forum. ;)
Obrazek
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: wertjacek » śr mar 04, 2020 12:35 pm

Superlux pisze:
wertjacek pisze:A czemu ty Piotr nie chwalisz się, że masz na sklepie w dziale Premixy takie cudeńka za grosze? hę....

:szok1: A które to te tanie... za grosze ? Ciekawość mnie zżera chociaż nie używam premixów ale z drugiej strony - nigdy nie mów nigdy, wiadomo. ;)
:beer2:


Nie zauważyłem wpisu. Tak, te Halo. Cena zachęcająca.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Superlux » wt mar 03, 2020 11:59 pm

@VapeLab

Strona startowa, tło to była plaża, niebo i palmy... tak to pamiętam i ten gościu, który to prowadził często odwiedzał nas na sb. Pamiętam, że uwielbiał drippery i bił rekordy schodząc z rezystancją grzałki coraz niżej i niżej. To były czasy rurek, a On na luzie wykręcał 0,15 - 0,20 Ω. Bywało wesoło. :-D



:beer2:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt mar 03, 2020 11:51 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
Tak właśnie o nie chodziło Obywatelowi "Wertowi". :)
VapeIsland - coś takiego było faktycznie, ale czy taka nazwa? Coś około tego? Kto tam to spamięta.
Mam przebłyski, że mieli dość ubogą graficznie stronę w kolorze białym i niebieskie logo, ale mogę się całkowicie mylić.
Fajne czasy to były i zgadza się, Red Sancho mam nadal na stanie. O dziwo nadal cieszy się powodzeniem i ma swoich cichych fanów
eCig Hellas. Przynajmniej aktualnie bardziej spokojnie się do nich podchodzi niż w czasach trawnikowych g...burz z ich udziałem. :lol:

Tak teraz sobie przypominam, że pierwszym liquidem z Halo jaki testowałem był Shamrock (czekolada z miętą). Całkowicie czarny płyn, który
ktoś mi odstąpił, bo nie był w stanie tego wykopcić. Nie dziwne nawet, bo w tamtych latach aromaty lało się na krople a nie na mililitry. :hihi:
Pamiętasz testowanie aromatów kiedyś i funkcjonowanie na zasadzie: "TPA - Watermelon - 3 krople / 10 ml"?
Jak Halo wywalił z mieszanką o stężeniu 20% to mogło faktycznie kogoś wykręcić.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Superlux » wt mar 03, 2020 11:49 pm

@VapeLab


Czyli mam rozumieć, że koledze @wertjacek chodziło właśnie o premixy Halo? Bo to mnie interesowało - pyszne "premixy za grosze". :-D Jeżeli jest tak jak piszesz i dojdą jeszcze aromaty to znów trzeba będzie zamówić kolejne butelki, korki...i tak w kółko. :boi:

A o Halo to całe epopeje, pamiętam jeszcze jak w 2013 na sb wybrańcy kupujący w VapeIsland (jakoś tak to się nazywało) opowiadali na czacie o tych niebiańskich doznaniach, a ja zachwycałem się wtedy Red Sancho... ale to już z zupełnie innej stajni. Zresztą chyba też masz to na składzie. Czasy burzy i naporu. :friends:

Edit - Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin. :good: Właśnie przejrzałem ofertę, może kiedyś jeszcze trafię na podobną promocję, bo zapowiada się malinowo.




:beer2:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt mar 03, 2020 10:47 pm

@
Awatar użytkownika
edarek
Można sprawdzić co tam zostało (bo ceny związane były z promocją, którą sobie zrobiłem z okazji urodzin i przy pomocy Halo), chociaż to jest kwestia czasu i najlepsze wychodzą w formie koncentratu. :) Czekam przede wszystkim jak wypuszczą Lemon Tart w aromacie. Ech chyba czas ich pogonić. >:
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: edarek » wt mar 03, 2020 10:43 pm

VapeLab pisze:...
Kurde, ale wyszedł z tego korpo badziew...

A mnie się tam podoba :-D. Może w końcu i ja skuszę się na spróbowanie tych całych premiksów i shotów.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości