Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Tommy Black » pn sty 27, 2020 11:48 am

VapeLab pisze:@ Tommy Black Koktajl księżycowy kojarzy mi się raczej z księżycówką, ale nie wiem, czy plemiona zaodrzańskie miały to na myśli.


Zostawmy na razie plemiona zaodrzańskie, jeśli chodzi o to co Ci się kojarzy, to nie mają szans z nami, dlatego darujemy im życie. Zwłaszcza że, jak sam napisałeś:

VapeLab pisze:aromat o smaku "Dandelion i Burdock", czyli "napoju" opartego na bazie sfermentowanego korzenia
mniszka lekarskiego...


mamy na oku mniszki.Co prawda zaodrzańskie również, ale pamiętaj, że kiedy już będziemy na wyspie to trza będzie brać co się ma. Ale rozumiem że Asteriona zamówiłeś i będziemy go mieć? Wtedy mniszki już jakoś...no wiesz... :P
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn sty 27, 2020 11:42 am

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
Koktajl księżycowy kojarzy mi się raczej z księżycówką, ale nie wiem, czy plemiona zaodrzańskie miały to na myśli. :P
A jak już jesteśmy przy ciekawostkach, to przed chwilą zamówiłem od Decadenta aromat o smaku "Dandelion i Burdock", czyli "napoju" opartego na bazie sfermentowanego korzenia
mniszka lekarskiego i łopianu. Idąc za Wikipedią, pędzą to u siebie już 800 lat, więc może i w aromacie będzie zjadliwe i przetrwa w tej formie kolejne 800? :brawo:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Tommy Black » pn sty 27, 2020 7:11 am

VapeLab pisze:@ azael Wytrwałość jest cnotą, czy coś takiego...


Nie dość że, coś takiego i byle czego to jeszcze okropnie przereklamowane. W przeciwieństwie do ASTERIONA, fantastycznego koktailu księżycowego.
To tak ad vocem: https://antimatter-flavour.de

Tak że Piotrze, najwsamprzód Asterion a potem wyspa, ze dwie, trzy imprezy i księżyc... :P
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » ndz sty 26, 2020 9:52 pm

@
Awatar użytkownika
rafi
A bardzo dobrze się składa Szanowny Panie :bry:
Dzisiaj w nocy kleję ostatnie przedbrexitowe zamówienie z Decadenta i pewnie dotrze do mnie w piątek :)

A co dalej? Zobaczymy! Nikt nie wie jak będzie wyglądać handel z UK od lutego. Nawet z MF przychodzą newslettery, żeby teraz już się zabezpieczyć
ale bez konkretnych informacji. Pewnie skończy się jak ze Szwajcarią - obrót bez VAT ale dojdzie cło. Zobaczymy :ble:
Awatar użytkownika
rafi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 144 razy
Otrzymał podzięk.: 45 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: rafi » ndz sty 26, 2020 11:45 am

:bry:
Szanowny Panie Producencie,

Czy przewidujesz powrót na regały magazynowe aromatu „Long Island Ice Tea”?

https://vapelab.pl/index.php?id_product ... er=product

Serdeczne pozdrowienia.
:cycki:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn sty 13, 2020 9:28 pm

@
Awatar użytkownika
azael
Wytrwałość jest cnotą, czy coś takiego :diabel: A jak się uda to do krótkich serii, to wezmę przy okazji Antimattery :-D
https://antimatter-flavour.de
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: azael » pn sty 13, 2020 9:27 am

@VapeLab, szczekam w takim razie ;) :piesek:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn sty 13, 2020 9:06 am

@
Awatar użytkownika
azael
Oczywiście, że jest. Zaplanowane zamówienie mam na przyszły poniedziałek. Na razie ze względu na kolejny brexit, musiałem zabezpieczyć tyły w UK, stąd poślizgi :)
Nie będę już wspominał o mojej kłótni ze skarbówką, która skończyła się niekorzystnie dla mnie, co tylko dołożyło cegiełkę do opóźnień...
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: azael » pn sty 13, 2020 8:47 am

A ja mam pytanie asortymentowe. Czy jest planach uzupełnienie stanu Dampflion White Bishop?
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt sie 06, 2019 11:23 pm

No i wracając do temu eko-paczek :)
Doczołgałem się dzisiaj w końcu do Centrum Opakowania (https://centrumpakowania.com) i wypchałem swą Skodę rolkami papieru, kukurydzianymi wypełniaczami oraz przylgami kurierskimi o bardzo cienkiej gramaturze. Niestety taśma papierowa nie najlepiej trzyma się kartonu, co sprawdziłem u nich a także cena 15 zł za rolkę była dość... hmmm... lekko przegięta, tak więc zostanę przy mocnej i foliowej taśmie. Przed chwilą spakowałem testowo też pierwsze zamówienia w sposób maksymalnie ekologiczny jaki jestem w stanie zrobić ;)
Patrząc na ilość zużytej folii (czyli taśma, przylga lub ewentualnie jakiś worek strunowy), udało się zmniejszyć zużycie sztucznych tworzyw o dobre 95% (liczone najdokładniejszą metodą - na oko). W chwili obecnej szacuję też jak to wypada w zużyciu, jakie są koszty (są wyższe to na pewno) i jak da radę taki wypełniacz w starciu z kurierami. Domyślam się, że temat trochę pierdołowaty, ale dla mnie ważny :cool: Jeżeli ktoś z Was otrzyma paczkę z tych testowych to proszę podzielić się spostrzeżeniami, żebym bym wiedział co ewentualnie zmienić lub czy wszystko jest ok!

A to pierwsza z testowych paczek, przed zasypaniem jej zawartości kukurydzą i nałożeniu papierowego sarkofagu :ok: 4 butelki typu Twist i 3 aromaty czy jakoś tak...
Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość