Niezbędne i szybkie informacje...

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Awatar użytkownika
rafi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 20, 2019 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 144 razy
Otrzymał podzięk.: 45 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: rafi » ndz sty 26, 2020 11:45 am

:bry:
Szanowny Panie Producencie,

Czy przewidujesz powrót na regały magazynowe aromatu „Long Island Ice Tea”?

https://vapelab.pl/index.php?id_product ... er=product

Serdeczne pozdrowienia.
:cycki:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn sty 13, 2020 9:28 pm

@
Awatar użytkownika
azael
Wytrwałość jest cnotą, czy coś takiego :diabel: A jak się uda to do krótkich serii, to wezmę przy okazji Antimattery :-D
https://antimatter-flavour.de
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: azael » pn sty 13, 2020 9:27 am

@VapeLab, szczekam w takim razie ;) :piesek:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » pn sty 13, 2020 9:06 am

@
Awatar użytkownika
azael
Oczywiście, że jest. Zaplanowane zamówienie mam na przyszły poniedziałek. Na razie ze względu na kolejny brexit, musiałem zabezpieczyć tyły w UK, stąd poślizgi :)
Nie będę już wspominał o mojej kłótni ze skarbówką, która skończyła się niekorzystnie dla mnie, co tylko dołożyło cegiełkę do opóźnień...
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: azael » pn sty 13, 2020 8:47 am

A ja mam pytanie asortymentowe. Czy jest planach uzupełnienie stanu Dampflion White Bishop?
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt sie 06, 2019 11:23 pm

No i wracając do temu eko-paczek :)
Doczołgałem się dzisiaj w końcu do Centrum Opakowania (https://centrumpakowania.com) i wypchałem swą Skodę rolkami papieru, kukurydzianymi wypełniaczami oraz przylgami kurierskimi o bardzo cienkiej gramaturze. Niestety taśma papierowa nie najlepiej trzyma się kartonu, co sprawdziłem u nich a także cena 15 zł za rolkę była dość... hmmm... lekko przegięta, tak więc zostanę przy mocnej i foliowej taśmie. Przed chwilą spakowałem testowo też pierwsze zamówienia w sposób maksymalnie ekologiczny jaki jestem w stanie zrobić ;)
Patrząc na ilość zużytej folii (czyli taśma, przylga lub ewentualnie jakiś worek strunowy), udało się zmniejszyć zużycie sztucznych tworzyw o dobre 95% (liczone najdokładniejszą metodą - na oko). W chwili obecnej szacuję też jak to wypada w zużyciu, jakie są koszty (są wyższe to na pewno) i jak da radę taki wypełniacz w starciu z kurierami. Domyślam się, że temat trochę pierdołowaty, ale dla mnie ważny :cool: Jeżeli ktoś z Was otrzyma paczkę z tych testowych to proszę podzielić się spostrzeżeniami, żebym bym wiedział co ewentualnie zmienić lub czy wszystko jest ok!

A to pierwsza z testowych paczek, przed zasypaniem jej zawartości kukurydzą i nałożeniu papierowego sarkofagu :ok: 4 butelki typu Twist i 3 aromaty czy jakoś tak...
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » śr lip 10, 2019 12:12 am

A dzięki Czarny Tomaszu :smile:
Myślę, że dzisiaj powinno być to standardem no i postaram się to jakoś sensownie wykonać. Na FB odzew jest raczej pozytywy, tak więc w czwartek ruszam do boju :mrgreen:
Na szczęście kukurydza jest tania i to jest fajne. Minus tego jest taki, że worki po 1000 litrów brzmią jak ponury żart. No nic, teść nie ma nic do gadania, będzie musiał mi użyczyć pół poddasza w budynku gospodarczym :lol: Oczywiście nie nastąpi to zaraz ale powiedzmy jest to plan na te wakacje, żeby sensownie to przygotować.
A o dyrektywie i pakowaniu wszystkiego do małych butelek to już szkoda gadać :evil:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Tommy Black » wt lip 09, 2019 11:38 am

:brawo: Za sam pomysł i chęci. Myślę że cena wypychaczy kukurydzianych i innych podobnych, lada chwila spadnie. Już najwyższy czas pozbyć się tego wszechobecnego plastiku.
Do dystrybucji którego zresztą, walnie przyczyniła się "nasza" porąbana Dyrektywa.
Ja kilka razy użyłem ścinków z niszczarki biurowej. Nawet się sprawdziło.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: Wampir z Pniew » wt lip 09, 2019 11:22 am

Obrazek
Dzień dobry!
Dzisiaj może temat trochę inny niż zazwyczaj ale w sumie dość istotny.
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad nim a przy okazji jeśli dostaję takie informacje od ludzi to czemu by się nie zastanowić :smile:
Wszyscy, którzy zamawiają ode mnie wiedzą, że nie oszczędzam na pakowaniu i ładuję mnóstwo folii co by przy odbiorze paczki nie okazało się,
że zawartość trzeba wyciskać z kartonu. Z drugiej strony kiedy codziennie likwiduję swój przydział plastików i innych tworzyw wszelkiej maści
wychodzi tego powiedzmy na oko z 5 litrów tego badziewia (raz więcej a raz mniej).
Zatem do czego zmierzam - może czas przejść na pakowanie z surowców wtórnych?
To znaczy kartony zostają w takiej formie jakie są, taśma musi zostać, ale zamiast wypychania całości folią bąbelkową, może papier, do tego
jakieś takie sprasowane ścinki z tektury, wypychacze kukurydziane?
Niestety koszty takiego pakowania są dwukrotnie wyższe niż tego tradycyjnego i może to dodać jako opcję dodatkową za powiedzmy 50 groszy,
bo klasycznie pakowanie to już mój problem i mój wydatek, w wysyłce nie uwzględniam kosztów pakowania, jeśli ktoś by nie wiedział?
A może uda się to jakoś sensownie rozwiązać inaczej? Problem jest w kosztach wysyłki takich eko-wypychaczy, bo są po prostu ciężkie.
Jak będę w Poznaniu w czwartek to podjadę do Centrum Pakowania, bo jest to 5 minut autem od mojego miejsca zarejestrowania działalności
(bo od praktycznego miejsca a nie teoretycznego to jednak nadal 50 km) i wtedy po prostu bym wypychał auto takim dobrodziejstwem albo
chociaż mógłbym ustalić jakąś wycenę i wtedy zabawa w dodatkowo płatną opcję eko nie była by potrzebna. Nie wiem, na razie rzucam tylko luźny temat
i może Wam pozostawię jakieś pole do działania i "filozowania" :lol:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Niezbędne i szybkie informacje...

Postautor: 8A5HUD4 » ndz cze 30, 2019 8:51 am

Co do butelek, te z Big Mouth są o wiele bardziej miękkie od tych typu Twist. Twisty to po prostu twardy plastik.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości