Obiegówka, obiegówka!

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:06 pm
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: pioter994 » pn lis 18, 2019 7:29 pm

No pacz Pan, chyba gdzieś przegapiłem to dawkowanie, w razie "czo" przez przypadek będę miał 30ml zamiast 10 :blush:
Obrazek
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: Insane » pn lis 18, 2019 4:07 pm

pioter994 pisze:Ja robiłem 10% :hoot: czyli 1ml na 10ml niewiem ile to kropel, nikotyna od tl, gliceryna od asense. Zobaczymy co wyjdzie :) red lips i red breeze po samym zapachu ślinka ciekła. Coś jak gumy mamba :)


Red Lips bardzo dobry, taki lekki sernik truskawkowy ale z dawkowaniem 10% chyba lekko przesadziłeś. Zalecane dawkowanie Hellasów to zazwyczaj 3,3%-4% no ale daj znać jak Ci to wyszło a w razie czego zawsze możesz dolać bazy.
Awatar użytkownika
d1roman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: pt cze 26, 2015 8:40 am
Lokalizacja: DOL
Podziękował: 194 razy
Otrzymał podzięk.: 299 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: d1roman » sob lis 16, 2019 4:24 pm

Owocówki rozrobione i gotowe do dalszej podroży.
Myślę że jedna, góra dwie osoby mogłyby jeszcze skorzystać,- w zależności kto jakie smaki lubi i stężenia preferuje.
Chętnego do spróbowania proszę o dane do wysyłki na PW.

Dziękuję @VapeLab za zorganizowanie obiegówki i tym samym możliwość udziału w testach. :good:
Obrazek ***** ***
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: iron64 » czw lis 14, 2019 4:10 pm

Te owoce lasu to nadal wywołują u mnie dreszcze zawodu i niezadowolenia. Chyba nie trafiłem jeszcze na gorszy aromat.
Za to czerwona bryza jest naprawdę fajna.
Cóż czekam teraz na tytoniówki mając jednocześnie nadzieję, że żaden z tych aromatów nie będzie konkurował z owocami leśnymi :kill:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: Wampir z Pniew » czw lis 14, 2019 12:04 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
No właśnie ten owoc lasu od Hellasów też mnie kompletnie zawiódł ostatecznie, bo liczyłem, że potrzebuje czasu a tu jednak nie. Jak pewnie każdy liczyłem na coś na zasadzie Forrest Mixu od Flavor Arta a wyszła ostatnie z tego woda brzozowa z nutami Pani Walewskiej oraz nutami kostki klozetowej z pociągu. Ale za to strasznie intryguje mnie ta ich śliwka, która smakuje jak suszone figi. Nie wiem czemu, ale koniecznie chciałbym zobaczyć jak by smakowała w połączeniu z tytoniem jak np. burley, albo jakąś słodką Virginią. No i Pinacolada mi strasznie podeszła, do tego ta ich czerwona bryza i w sumie na tyle aromatów... to tyle? No cóż, szkoda.
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: Insane » czw lis 14, 2019 4:12 am

Zgadzam się całkowicie z @
Awatar użytkownika
iron64
co do Fruit Of The Forest o tyle o ile pokładałem w nim największą nadzieję o tyle okazał się jednym z najgorszych aromatów z którymi miałem do czynienia. Jeżeli ktoś jest ciekaw jak to dokładnie smakuje to wystarczy popsikać dezodorantem na dłoń a później to polizać a w efekcie uzyskamy właśnie ten smak.
Moim zdaniem E-cigi owocowe w porównaniu z tytoniami wypadają blado. Mieszałem według zalecanego stężenia a nawet przy niektórych z lekką "górką" ale czegoś im brakowało, gdzie taki Red Sancho przy 3% smakuje wyśmienicie.
Pozostaje jeszcze kwestia mieszania z innymi aromatami, może tak jak TPA słabo sprawdzają się w single za to w miksach pokazały by coś więcej?
*crazy*
@VapeLab Dziękuję za organizację obiegówki i możliwość przetestowania *wino*
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: Wampir z Pniew » śr lis 13, 2019 11:20 pm

Jesteśmy ludźmi dorosłymi i daje nam to jakieś wytchnienie od codziennego dnia, tak więc @
Awatar użytkownika
Maciejko
, kto Ci zabroni włożyć trochę własnej inwencji twórczej i posłać dalej :smile:

Już niebawem kolejna obiegówka będzie się szykować i o tyle istotna dla mnie, że będzie dotyczyć przyszłości i czasów po drugiej połowie przyszłego roku, że tak to ładnie ujmę.
Szczegółów nie zdradzam tak samo tego co będzie w tej obiegówce, tak więc na razie żadnych zapisów, bo ręce poucinam *bicz*
I nie pisać mi na prv, bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła :ed:

O cholera, aż gadu gadu mi się przypomniało --> *sex*
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: Maciejko » śr lis 13, 2019 9:37 pm

@
Awatar użytkownika
gemino
dzięki wielkie, paczka dotarła cała i zdrowa. Ja postanowiłem działać szybko i przesyłka do @
Awatar użytkownika
wschodni9
już została wysłana. Także spodziewaj się wiadomości. :)

Przyznam szczerze, że zapachy tych aromatów są nadzwyczaj kuszące i intrygujące. Nie mogę się doczekać. Dzięki Piotrze @VapeLab, za możliwość przetestowania. :bender:

Przy okazji pozwoliłem sobie dorzucić do paczki, 4 próbki gotowych samogonów, dla kontrastu z zawartością, owocowych. Następni chętni niech sobie tam robią z tym co chcą. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za taką samowolkę. :smile:
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:06 pm
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: pioter994 » śr lis 13, 2019 7:48 pm

Ja robiłem 10% :hoot: czyli 1ml na 10ml niewiem ile to kropel, nikotyna od tl, gliceryna od asense. Zobaczymy co wyjdzie :) red lips i red breeze po samym zapachu ślinka ciekła. Coś jak gumy mamba :)
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka, obiegówka!

Postautor: iron64 » śr lis 13, 2019 6:05 pm

Pozwolę sobie opisać owocówki. Tzn skupię się tylko na tym co mi pasowało i na jednym, którego nie da się używać (sorry, ale muszę o nim też napisać).

Pasował mi Energy, smak napoju energetycznego, wyraźny ale nie przesadzony, serio bardzo mi pod pasował. Dałem 12 kropel na 10ml, więcej nie byłoby dobrze moim zdaniem i na mój sprzęt oraz smak.
Drugi to Red Breeze, fajny odświeżający smak. Ciężko mi jednoznacznie powiedzieć jaki, ale przyjemny, również 12 kropel na 10ml.
Trzeci to Bubble Gum, smak faktycznie gumy do żucia, również przyjemny, ale tutaj 10 kropel na 10ml.

Natomiast coś nie da się wapować to Fruits Of The Forest, o jejku, jakie perfumy, nic innego tylko perfumy. Czułem jakbym wapował wprost z flakonika perfum mojej żony. Nie wiem co to może mieć wspólnego z owocami leśnymi, zupełnie nie rozumiem tej nazwy w odniesieniu do tego smaku. Odradzam wszystkim, a może raczej radzę zrobić na test tylko 1ml, bo to straszne jest.
Reszta no smaki, jak smaki, na kolana nie rzucają, ale da się używać.
Oczywiście to moja opinia oparta na moim smaku jedynie.

Oczywiście wielkie dzięki @VapeLab *cygaro* :poklon:
Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości