Krótkie serie - nowy dział (?)

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Krótkie serie - nowy dział (?)

Postautor: Tommy Black » czw gru 19, 2019 8:25 pm

VapeLab pisze:Jak znajdziecie chwilę czasu to wyraźcie opinię, czy warto kombinować z czymś takim co po prostu jest ofertą dość często rotującą czy jednak dać sobie spokój


Nie znajdę ani pół chwili czasu ale, Piotrek, jeśli nie zakombinujesz tego tematu to będę musiał mieć tę chwilę mimo wszystko! :P
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Krótkie serie - nowy dział (?)

Postautor: Wampir z Pniew » czw gru 19, 2019 8:22 pm

Obrazek
Drodzy mieszkańcy Salonu (i nie koniecznie chodzi mi o pająki i kurz),
ostatnio leżąc i patrząc w sufit, podziwiając malownicze zacieki po nieudolnym jego malowaniu, wpadłem na pewien pomysł... :diabel:
A jak to bywa z pomysłami, są albo genialne albo po prostu idiotyczne.
Zatem co mi chodzi po głowie?
Seria "krótkie serie" (tytuł roboczy) miałby być to dział, który funkcjonowałby poza oficjalnym obiegiem.
Chciałbym do niego wrzucać tak na prawdę różne aromaty w mniejszych ilościach, spoza głównej oferty.
Miałby taki dział dwa zadania - przełamać rutynę i nudę a także ktoś by mógł przypadkiem odnaleźć jakiegoś nowego Graala (ot, taka kwarantanna przed wprowadzeniem do
normalnego obiegu).
Jest na prawdę tak wiele aromatów, z którymi miałem do czynienia zanim otworzyłem vapelab i w pewien sposób wywarły na mnie wrażenie, że chciałbym się też podzielić nimi zwłaszcza, że mam do wielu jeszcze jakiś tam dostęp.

Jak znajdziecie chwilę czasu to wyraźcie opinię, czy warto kombinować z czymś takim co po prostu jest ofertą dość często rotującą czy jednak dać sobie spokój :-D

Wróć do „Vapelab w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości