Testy obiegówki - Aroma Sense

Specjalna salonowa sofa dla firmy Vapelab
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 1158
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy

Postautor: VapeLab » 02 lut 2020, 23:48

@
Awatar użytkownika
amnum
Brzmi trochę jakbym słyszał takiego Paula z firmy Vapolight. Jak kiedyś coś będziesz miał w jakiś tam próbkach, to podrzuć, bo jestem ciekaw. :ok:

Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 126
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy

Postautor: amnum » 03 lut 2020, 00:30

VapeLab pisze:@amnum Brzmi trochę jakbym słyszał takiego Paula z firmy Vapolight. Jak kiedyś coś będziesz miał w jakiś tam próbkach, to podrzuć, bo jestem ciekaw. :ok:

Baza mi się skończyła i ostatnie samogony rozlane, ale mogę na początek poszperać za stroną. Niestety, ale zdarłem plakietkę po jednym koncentracie, ale zrobię pojedyńczą burzę mózgu i postaram się znaleźć stronę.
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, Sigelei Swallowtail 75A
Atomizery: 2 x VXV Soulmate, Spica Pro(Sell), Gata RTA(Sell), Hellvpe MD MTL, Brunhilde MTL
Awatar użytkownika
Madzia
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 3330
Podziękował: 11776 razy
Otrzymał podzięk.: 2796 razy

Postautor: Madzia » 05 lut 2020, 18:01

Mad Mango - słodkie mango.. ( @
Awatar użytkownika
VapeLab
skąd Ty wziąłeś ten opis? :P)
Czy aby na pewno...? Raczej nazwałabym je chłodnym.. :shy:
Magno może i jest delikatne w tym aromacie, lecz na pierwszym miejscu bezapelacyjnie jest to jakiś chłodzik/mięta? Niezbyt nachalny, ale dość dobrze wyczuwalny. Do tej pory z lodem lubiłam przede wszystkim Mojito. :P
Ale...
Jest przyjemnie, orzeźwiająco, delikatnie słodko.. Jak dla mnie na gorący dzień, na plaży, na leżaczku.. Idealny. :wesola:

Rozmarzyłam się...
241619_lato_plaza_relax_lezak.jpg

PS
@
Awatar użytkownika
Nikotynos
» pn 03 lut 2020, 00:00
Komentarz:
Więc może współrzędne geograficzne. Co to się porobiło, przymuszana bidna w niewoli do wystawiania pozytywnych recenzji. :D

Ale za to jaki leżaczek mi sprawił Pan Piotr.. Patrz wyżej. :girl_crazy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Jeszcze będzie przepięknie...
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: VapeLab » 05 lut 2020, 23:24

@
Awatar użytkownika
Madzia
No cóż, ale zgadza się fakt, że jest słodkie. Jak dorwiesz tę magiczną karteluszkę z góry, to mają 3 rodzaje mango, a Ty chłopa zmuszasz, żeby rozróżniał. Ja bardzo przepraszam! Mi już wystarczy, że żona mnie zmusza do rozpoznawania jej mazideł do makijażu w tym samym kolorze, bo niby jest różnica. :-D
Pomarzyć też można, tak będzie wyglądać Polska za 50 lat... A może jednak palenie plastiku etc. nie jest takie złe? Oszczędzi się na wyjazdach do egzotycznych krajów
a zamiast sosny w lesie będę miał palmę z kokosem? Tylko pewnie wraz z palmami przyjdą wszystkie kreatury jakie żyją w Australii i codziennie rano czeka nas
sprawdzanie czy w gaciach nie ukrył się skorpion. :facepalm:

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
Nie martw się o koleżankę. Narkotyki działają perfekcyjnie i jeszcze nie zorientowała się, że jest to fototapeta a leżaczek ukradłem z wystawki po Niemcu. :diabel:
Awatar użytkownika
Madzia
Moderator
Moderator

Postautor: Madzia » 16 lut 2020, 21:12

Kolejne kilka dni przerwy było, ale to wina Peche! Właściwie to moja wina, ale o tym za chwilę. :shy:
Peche - brzoskwinia... Mało wyczuwalna ta brzoskwinia, w ogóle smak jakiś taki słaby, płaski, nijaki. Zmiana nośnika, zmiana atomizera i wciąż to samo, no co jest myślę... Przecież gdy otworzyłam aromat, to wydobył się tak wspaniały zapach brzoskwini, w dodatku był tak słodki, tak soczysty, tak pobudził mój zmysł... Więc pomyślałam, że nie zrobię stężenia 15% jak zalecano tylko max 10.
No i tu był właśnie błąd, mój błąd. Jestem pewna, że gdybym zrobiła według zaleceń to byłby wspaniały liquid o smaku tej soczystej, słodkiej brzoskwini jak wtedy gdy odkręciłam buteleczkę aromatu. :wstydzi2:
Na pewno go kupię kiedyś żeby to sprawdzić. :P

Nadszedł czas na Fire Bird - ananas z cytryną. (Kod: 11212)
Stężenie 15%.
Ananas jest, owszem. Delikatny, ale jest. Lecz jest on na drugim planie, delikatnie muska swoją cierpkością cytrynkę...
Cytryna odgrywa tutaj główną rolę, jak dla mnie super. Uwielbiam cytrusowe lq zaraz obok czekolady i kawy. :wesola:
Nie jest kwaśny, jest orzeźwiający. Nie chłodzi, lecz daje orzeźwienie. Gdy zabraknie Mojito, to będzie idealny jako zamiennik lub po prostu na zmianę.
Pychotka... :girl_serce:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: VapeLab » 17 lut 2020, 01:39

@
Awatar użytkownika
Madzia
Ogólnie zauważyłem, że brzoskwinie mają tendencję do bycia nie... (tu można wstawić jakiekolwiek pejoratywne określenie). To samo jest u Flavoraha - Peach Gummy. Na początku dostajemy z półobrotu a później stwierdzamy, że nadal mamy zęby. :P Nie wiem jakie jest prawidłowe dawkowanie a żeby przekupić bożka, który opiekuje się aromatami
brzoskwiniowymi trzeba zapewne przygotować sporo srebrników. I w sumie nie jest to tylko mój problem.

I jak zwykle dziękuję za elegancki opis, kłaniam się nisko, że aż dysk w plecach wyskakuje. :D
Awatar użytkownika
Madzia
Moderator
Moderator

Postautor: Madzia » 15 mar 2020, 21:19

Nadszedł niestety czas na opisy doznań ostatnich próbek... Niestety, bo tak jak pisałam po pierwszych testach wiem, że cała linia tych aromatów to bardzo dobre produkty...
Jedynie mam zastrzeżenia co do dwóch. Pink Juice oraz Fresh Berry - są to kopie Pinkmana i Heisenberga. Nie chodzi o to, że są niewapowalne, bo są całkiem dobre... lecz o to, że ich smak jest...hmm jakby to powiedzieć, przedobrzony? Za dużo w nich wszystkiego tak, że nie można wyczuć każdego składnika osobno. To wcale nie znaczy, że należy je skreślić ze swojej listy, bo jednak istnieje jakiś taki niedosyt "Co tam może jeszcze być? Co się za tym kryje"? :shy: W każdym razie niewiele, a nawet bardzo niewiele odwzorowują ich oryginalne smaki. Nie są też przesłodzone, ani specjalnie chłodne. Są jedynymi, które wychmurzyłam do ostatniej kropelki żeby odkryć tajemnicę smaku, a i tak się nie udało... :oczko:

Pora na przepyszny arbuz! Pasteque...

Obrazek

Aż mnie zatkało... Wszystkie arbuzy, które do tej pory smakowałam były zwyczajnie przesłodzone, po prostu mdłe. A ten... Ten jest delikatny, lekko słodki i soczysty. Tak bardzo soczysty, że aż momentami mam wrażenie, że za bardzo wodnisty. Ale przy następnym buszku czuć znowu słodycz i odprężenie. Jest świetny. Idealny na zmianę z Lemoni i innymi cytruskami. :wesola:

Testowałam w zalecanym stężeniu 10%, nawet pokusiłabym się następnym razem na 12. :wstydzi2:
Atomizer: True MTL - grzałka 0,9 Ω oraz Exceed D22 - grzałka 0,5 Ω DTL.
Dodam tylko, że w D22 smak był bardziej soczysty i wyraźniejszy niż w True.
*************************************************************************************************************************

Jeszcze taka mała ciekawostka o arbuzie!
Obrazek

Smacznego. :wesola:
Obrazek
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: VapeLab » 16 mar 2020, 01:09

Jestem zatem i ja z moim nielogicznym ciągiem myśli. :-D
Droga @
Awatar użytkownika
Madzia
, jeśli chodzi o moje przemyślenia o wariacji na temat Heisenberga oraz Pinkmana to odnoszę podobne wrażenie.
Tylko summa summarum fakt bycia odpowiednikami lekko "z pupy" spowodował u mnie przegrzanie się styków, gdyż
cały czas je kopcąc próbowałem porównywać je z oryginałem. To jest właśnie podstawowy błąd.
Przyznam szczerze, że obcując od lat z Vampire Vape i mając na uwadze te od AS uważam, że AS są lepsze, gdyż mają inny charakter,
nieco bardziej wyszukany. Właśnie ta pogoń za odnalezieniem tych niuansów powoduje to, iż ciężko się od nich oderwać.
Ty też to przeżyłaś, tylko jeszcze nie dotarła ta informacja do Ciebie. :P

Jeśli chodzi o nasz arbuz, to właściwie nie pamiętam go już. Od czasu kiedy puściłem AS w obieg zdążyłem zapomnieć jego smak.
Pewnie spowodowane było to ilością tego wszystkiego do testów. Coś mi faktycznie świta, że był on nieco bardziej cukierkowy
w smaku niemniej posiadał tę swoją ogórkową charakterystykę.
A jak przyjdzie sezon pozostaje mi już tylko kupić oryginalny arbuz w markecie i korzystać z jego właściwości.
Jedyny ból to jest jego cena. Niby tanio od kilograma ale jak już tę cholerną bulwę położymy na wadze to nagle zmieniamy zdanie.
Ale korzyści widać wiele, podrasuje skille niczym w jakimś RPGu. ;)

Z pozdrowieniami (i byle do kolejnego weekendu),
Piotr
-ten o którym się nie mówi-
:diabel:

PS. Uważaj, @
Awatar użytkownika
Nikotynos
zażył Viagrę i popił koniakiem więc już widać ślady jego działalności w ocenie. :lol:
Awatar użytkownika
Madzia
Moderator
Moderator

Postautor: Madzia » 16 mar 2020, 16:15

Nikosiu kochany w trosce o Twoje bezpieczeństwo obiecuję więcej nie pisać. :hug:
A nie sorki... mam jeszcze jedną próbkę z kodem 84750. :shy: Muszę...

VapeLab pisze:(...)Przyznam szczerze, że obcując od lat z Vampire Vape i mając na uwadze te od AS uważam, że AS są lepsze, gdyż mają inny charakter,
nieco bardziej wyszukany. Właśnie ta pogoń za odnalezieniem tych niuansów powoduje to, iż ciężko się od nich oderwać.
Ty też to przeżyłaś, tylko jeszcze nie dotarła ta informacja do Ciebie. :P (...)

Z pozdrowieniami (i byle do kolejnego weekendu),
Piotr
Dotarła dotarła... w momencie kiedy uświadomiłam sobie, że mam puste buteleczki. :( :P
Coś wiesz już na temat tych aromatów? Kiedy, co i jak?

Pozdrawiam i do kolejnego... Uważaj na siebie.

Jeszcze chciałam wywołać pewnych Panów do tablicy... Bo chyba o Tobie zapomnieli...
@
Awatar użytkownika
Polon
, @
Awatar użytkownika
pioter994
, @
Awatar użytkownika
wschodni9
, @
Awatar użytkownika
rafi
, @
Awatar użytkownika
SzaMan000
, @azael, @E-Styx... Co tam Panowie? :oczko:
Obrazek
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 9
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 25 razy

Postautor: pioter994 » 16 mar 2020, 22:15

@
Awatar użytkownika
Madzia
zostałem wywołany to usiadłem do komputera i przeleje swoje żale (z telefonu ciężko).
Pasteq już opisywałem. Peche również, a więc z pozostałych (wszystkie na zalecanym stężeniu, atomizer Ammit Dual grzałka Fused Clapton 0,15-0,2 oma.
- Redmix. Jak pisałem, po paru buchach chłodzik się neutralizuje że tak powiem, smak jest ... hmmm... czerwonych owoców ... trochę maliny, trochę jeżyny, jak się doszukać to i truskawki. Po odstawieniu na parę chwil i ponownym spróbowaniu chłodzik znowu uderza i znowu trzeba trochę powapować, aby przebiła się kompozycja. Aromat taki raz na jakiś czas. Trochę za dużo koolady.
- Lemoni. Kompletnie niewapowalne ... zalecane stężenie, (bez obrazy ) dla mnie pachnie ... domestosem ... dokładnie taki zapach mam jak żona sprząta łazienkę (bez obrazy proszę) ... może mi coś nie wyszło, wszak @
Awatar użytkownika
Madzia
się zachwycała.
- Mure Myrtille. Bardzo fajna jagoda, ale czegoś tu brakuje ... w porównaniu do Blue Crack odpada ...
- Rasion Horny. Pasują mi tu winogrona, ale takie małe, białe, a raczej jeszcze zielone i niedojrzałe. Jest w tym coś dobrego jednak, :) zupełnie inny niż wszystkie winogrona jakie miałem. Fajna odskocznia. Można by wapować ten aromat na zmianę z innym (normalnym) winogronem. Mogłoby dać ciekawe połączenie...
Został mi jeszcze Passion do spróbowania. :)

Są jednak aromaty z tej obiegówki, które bym u siebie w przyborniku widział. :)
Obrazek

Wróć do „Vapelab w Salonie”