Brak słodkości

Specjalna salonowa sofa dla firmy Inawera
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Brak słodkości

Postautor: Halah » śr cze 09, 2021 11:09 am

A ja mam niepopularną opinię w tej kwestii, bo czasem lubię jak jest słodko. Większości samogonów nie dosładzam, ale jest kilka takich aromatów, które są bardzo słodkie same w sobie i które uwielbiam. Jeśli ktoś będzie szukał słodkich aromatów, przy których efekt końcowy jest zbliżonych do premixów, to mogę zaproponować serię Sweet od Aroma. Są to owocówki, bardzo słodkie i jak dla mnie bardzo przyjemne. Aromaty Sweet są na ich stronie w zakładce Premium. Wrzucam link do Sweet Psycho, który obecnie katuję codziennie: Sweet Psycho! Są też smaki, do których lubię dodawać ethyl maltol. Kupiłam dosyć dawno mały zapas w E-Dymie, w formie kryształków i rozpuściłam je w glikolu, stężenie jakieś 10% mi wyszło. Jest to delikatny słodzik, który trochę podbija smak, bywa pożyteczny... Natomiast zmierzam do innego słodzika, który kupiłam z ciekawości, a który okazał się petardą! Chodzi mi o roztwór suklarozy od A-Sense. Tutaj link do sklepu: Słodzik A-Sense! Jest to produkt niebezpiecznie słodki, więc nie należy dodawać więcej niż 3 krople na 50 ml, bo całość staje się niewapowalna, przynajmniej dla mnie. Ja z reguły dodaję 5 kropli na 100 ml i wtedy słodzik jest mocno wyczuwalny. Jednak ostrzegam, że ten dodatek brudzi grzałki. Może nie jakoś tragicznie, ale jednak mocno. Ja mam w zwyczaju czyścić parowniki co 2 / 3 dni i po tym czasie widać już nagar gołym okiem.
To chyba tyle ode mnie. :)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Brak słodkości

Postautor: Wampir z Pniew » wt cze 08, 2021 10:17 pm

@
Awatar użytkownika
ApO
c Pani sprzątająca powiadasz... Salon ma na szczęście nieograniczony budżet, jest wspierany przez Sorosa i lożę masońską, opisywany był przez protokoły Mędrców Syjonu, więc możemy sobie pozwolić na taką Panią:
Obrazek
W najgorszym wypadku, jeśli nie będzie zgody na utrzymanie tejże Pani (bo starszyzna tego forum woli wydawać środki na EIN), to pozostaje nasz niezastąpiony kolega @
Awatar użytkownika
Nikotynos
i jego fartuszek odsłaniający (zdecydowanie) za dużo. :hihi:

Jeśli nadal czujesz potrzebę rozmowy na temat słodkości i życia w cukrowym celibacie, to wróćmy jednak do tematu. ;) W razie czego, prócz wspomnianej wyżej mięty, żeby pozbyć się "języka wapera", jest również wiele innych środków. Możesz poszukać na forum, bo było to omawiane i chyba już każdy dorzucił swoje 3 grosze.
Apoc
Płeć: nieokreślona

Brak słodkości

Postautor: Apoc » wt cze 08, 2021 7:54 pm

@Wampir z Pniew dział jak dział, meetingów trzeba poszukać, coby nie popłynąć... :-D

Swoją drogą wyobrażacie sobie meeting waperów? I na koniec pani sprzątająca jak wietrzy pomieszczenie... :capu:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Brak słodkości

Postautor: Wampir z Pniew » wt cze 08, 2021 6:20 pm

@
Awatar użytkownika
ApO
c To już dwa dni bez cukru patrząc na post, możesz czuć załamania psychiczne, ale nie martw się, wszelkie płyny o smaku cukru z nutą czegoś tam niebawem będą Cię odrzucać na kilometr. :hihi:

PS. Czas założyć jakiś dział dla anonimowych cukroholików, którzy odkrywają na nowo świat. :-D
Apoc
Płeć: nieokreślona

Brak słodkości

Postautor: Apoc » wt cze 08, 2021 6:15 pm

@
Awatar użytkownika
iron64


Uhhh, łatwo nie było... :-D
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Brak słodkości

Postautor: iron64 » wt cze 08, 2021 6:09 pm

Przeszedłeś detox i jesteś uratowany już. ;)
Obrazek
Apoc
Płeć: nieokreślona

Brak słodkości

Postautor: Apoc » wt cze 08, 2021 4:39 am

No więc, przeszedłem bezpośrednio ze słodkiego w Inawerę, w ciągu dnia i to był błąd. Już po umyciu zębów wieczorem jakoś tak zasmakowało inaczej, smaczne już było, rano kolejny raz poranna toaleta, i po tym już fajnie się wapowało. No ale zastosowałem się jeszcze do rady ania125 i kupiłem gotowca - zwykłą mięte z P1 na stacji benzynowej. Pomińmy, że smaczna nie była ale reset poszedł, niecałe 2 zbiorniki (9 ml) wystarczyły, i już czuję w Inawerze słodycz, smak jest fajny i nie męczy.

Dzięki za rady.
ania125
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 11:18 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Kobieta

Re: Brak słodkości

Postautor: ania125 » ndz cze 06, 2021 7:42 am

A ja dodam że MA ma w swojej ofercie słodzik.
https://MA.pl/komponenty/549-sweetener.html

A najlepiej to sobie samą miętę przez chwilę (parę dni) powapować, tak by się z premiowych słodyczy uwolnić.
Awatar użytkownika
Darek1966
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: pt paź 14, 2016 3:35 pm
Lokalizacja: Jawor
Podziękował: 122 razy
Otrzymał podzięk.: 87 razy
Płeć: Mężczyzna

Brak słodkości

Postautor: Darek1966 » ndz cze 06, 2021 6:15 am

Spróbuj aromatów od MA np.Cool Apple jest słodziutki lub Los Aromatos.
Zasilania. SX mini SL,ijoy shogun, ehpro cold, ehpro cold steel,wismec, ijoy lux
Parowniki. Kayfun lite 19, millenium,i wiele innych
***** **

Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Brak słodkości

Postautor: Sobear » ndz cze 06, 2021 6:10 am

Ogólnie większość aromatów będzie znacznie mniej słodka niż premixy (i chwała im za to). Po jakimś czasie potrzeba słodkości znika, a nadmierna słodycz w premixach skutecznie odrzuca od nich sporo osób.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.

Wróć do „Inawera w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości