Inawera czyli bazy i aromaty

Specjalna salonowa sofa dla firmy Inawera
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 7736
Podziękował: 3790 razy
Otrzymał podzięk.: 11480 razy

Postautor: Tommy Black » 25 kwie 2019, 16:35

Obrazek

Inawerę wszyscy znają więc ja ograniczę się tylko do powitania. A zatem witamy kolejną firmę na naszej salonowej sofie. Mam zapewnienie od szefa, też Wam znanego Irka, że będzie tu zaglądał sam, przyprowadzał współpracowników i w miarę możliwości odpowiadał na wszelkie pytania. Będą także pisać o nowościach i nie tylko...
Staramy się dzielić naszą sofę z kimś kto na to zasługuje. Vapelab i Inawera zasługują na pewno. *yes*

Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 136
Podziękował: 125 razy
Otrzymał podzięk.: 219 razy

Re: Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: shrack » 25 kwie 2019, 18:51

Miło powitać sąsiada na forum.
Mam nadzieję, że będzie udzielał się osobiście i napisze kilka ciekawych postów.
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 42
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podzięk.: 57 razy

Postautor: iron64 » 25 kwie 2019, 20:48

Szczerze powiem, że na sofę Inawery czekałem. Kupuję w Inawerze od dawna i jestem wierny, chociaż to może złe słowo, pasują mi te produkty. Można sobie ekperymentować. Ale często trafiam na tak zablokowane pojemniki, że muszę je rozcinać. Wiem, czytałem, początkowe partie blebleble, ale to zdarza się przy każdym zamówieniu, nawet ostatnim z tego miesiąca. Morning Raina nie mogę odkręcić, muszę rozcinać flaszkę. Może czas najwyższy coś z tym zrobić?
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 6
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 23 razy

Postautor: Raz2trzy » 26 kwie 2019, 09:44

Moim zdaniem warto by było przemyśleć wariant powiększenia objętości butelek 100 ml baz, tak aby miały tam 20-30ml wolnego miejsca na dolanie bazy z mg oraz zakropienie aromatem. Moim zdaniem było by to mega komfortowe dla użytkowników, bo nie trzeba kombinować z innymi naczynami. Sam osobiście używałem inawerowskiej bazy, jednak gdy zobaczyłem bazę jakiejś nieznanej mi marki z odpowiednią ilością miejsca, bez najmniejszego namyślunku ją nabyłem
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 131
Podziękował: 184 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy

Postautor: Pelikan2 » 26 kwie 2019, 11:25

Raz2trzy pisze:Moim zdaniem warto by było przemyśleć wariant powiększenia objętości butelek 100 ml baz, tak aby miały tam 20-30ml wolnego miejsca na dolanie bazy z mg oraz zakropienie aromatem.

Świetny pomysł. Popieram. Od siebie tylko dodam, że warto byłoby zapanować nad chaosem na stronie www. Obecnie jest 170 aromatów i są wrzucone do jednego worka. Podział na tytonie, owoc pojedynczy, mieszanki owocowe i desery ułatwiłby wybór.
Obrazek
inawera
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 93
Otrzymał podzięk.: 212 razy

Postautor: inawera » 26 kwie 2019, 12:21

Dziękuje Tomkowi za stworzenie naszego subforum i możliwość kontaktu z Wami.
Dzisiaj jeszcze nie mam czasu na odpowiedzi na Wasze posty.
Postaram się na początku przyszłego tygodnia zacząć odpisywać.
Pozdrawiam.
Irek Gęca.
inawera
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: inawera » 30 kwie 2019, 10:13

iron64 pisze:Szczerze powiem, że na sofę Inawery czekałem. Kupuję w Inawerze od dawna i jestem wierny, chociaż to może złe słowo, pasują mi te produkty. Można sobie ekperymentować. Ale często trafiam na tak zablokowane pojemniki, że muszę je rozcinać. Wiem, czytałem, początkowe partie blebleble, ale to zdarza się przy każdym zamówieniu, nawet ostatnim z tego miesiąca. Morning Raina nie mogę odkręcić, muszę rozcinać flaszkę. Może czas najwyższy coś z tym zrobić?

Za mocno zakręcone butelki przepraszam. Produkujemy je w dwu różnych zakładach, w dwóch niby jednakowych formach, ale niestety są niewielkie różnice. Lubelskie butelki są o ułamek milimetra większe stąd problem nie dopasowania ich od nakrętek produkowanych w drugiej firmie. Form poprawiać nie będziemy. Jest to wydatek ponad 100.000 zł za formę.
inawera
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: inawera » 30 kwie 2019, 10:19

Pelikan2 pisze:
Raz2trzy pisze:Moim zdaniem warto by było przemyśleć wariant powiększenia objętości butelek 100 ml baz, tak aby miały tam 20-30ml wolnego miejsca na dolanie bazy z mg oraz zakropienie aromatem.

Nie powiększymy pojemności 100 ml butelek bo jak pisałem powyżej koszt nowej formy to wydatek ponad 100.000 zł.
inawera
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: inawera » 30 kwie 2019, 10:20

Raz2trzy pisze:Świetny pomysł. Popieram. Od siebie tylko dodam, że warto byłoby zapanować nad chaosem na stronie www. Obecnie jest 170 aromatów i są wrzucone do jednego worka. Podział na tytonie, owoc pojedynczy, mieszanki owocowe i desery ułatwiłby wybór.

Temat strasznie drażliwy. Blisko dwa lata trwa "produkcja" nowego sklepu i ponad rok jak użeramy się z firmą informatyczną.
Takiego zwykłego sklepu działającego na prostych platformach już nie chcemy. Nowy sklep ma współpracować z programem XL Comarchu.
Pozdrawiam.
Irek.
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 6
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 23 razy

Postautor: Raz2trzy » 30 kwie 2019, 10:22

Eh szkoda *merytoryczny komentarz*
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 42
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podzięk.: 57 razy

Postautor: iron64 » 30 kwie 2019, 19:42

Problem z nakrętkami jest strasznie irytujący dla mnie. Rozumiem tłumaczenie i skąd sie to wzięło, niemniej odpowiedź zabrzmiała w stylu: odwal sie chłopie jest jak jest i inaczej nie będzie.

Liczyłbym jednak na odpowiedź w stylu postaramy się poprawić, a tu nie. Ogólnie rzecz ujmując, powinienem szukać Morning Rain gdzieś indziej?
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 131
Podziękował: 184 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy

Postautor: Pelikan2 » 01 maja 2019, 01:43

inawera pisze:Temat strasznie drażliwy. Blisko dwa lata trwa "produkcja" nowego sklepu i ponad rok jak użeramy się z firmą informatyczną.
T

To w takim razie trzeba zmienić firmę. Rozumiem, że rynek detaliczny nie koniecznie jest dla was priorytetem , ale stronę naprawdę wypadałoby zmodernizować i zrobić porządnie. Ba....Jakoś to posegregować, bo obecnie zakup aromatów u was na stronie to test cierpliwości dla kupującego - gdyż wszystkie aromaty są wrzucone do jednego worka.
Obrazek

Wróć do „Inawera w Salonie”