Inawera czyli bazy i aromaty

Specjalna salonowa sofa dla firmy Inawera
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: DooshPastesh » pt mar 12, 2021 5:17 pm

Niekoniecznie. Niektóre aromaty tytoniowe Inawery nie zabarwiają się. To na plus, bo nie brudzą grzałek.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: fistaszek » pt mar 12, 2021 1:13 pm

Mam pytanie dotyczące aromatu tytoniowego. Wszędzie gdzie nie czytam, aromaty po wymieszaniu z bazą, po czasie nabierają koloru od słomkowego do brązowawego.
Mam CLASSIC ROYAL CLUB TOBACCO z Inawery. Aromat ten od wymieszania ponad miesiąc temu dalej jest bezbarwny, no może trochę wpada w odcień bardzo jasnego beżu. Daleko mu natomiast do słomkowatości czy też jakiegokolwiek odcienia brązu.
Czy z nim jest coś nie tak?
bols86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 7:39 am
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: bols86 » pn sty 04, 2021 6:13 pm

Do mnie dotarła rownież przesyłka na ponad 200 zł i butelki też nie trzymały szczelności, myślałem że to jedna butelka ale jednak poszło z kilku, nie dużo bo nie dużo, ale trzeba było wszystko czyścić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: Tommy Black » śr maja 20, 2020 6:18 pm

Metall pisze:Jest na rynku tyle przystępnych butelek do liquidów z HDPE z miłymi korkami i dziubkami, a te cholerne gorille wciąż cieszą się - zupełnie niezrozumiałym dla mnie - powodzeniem.


A możesz podać jakieś przykłady? Bo ja używam jeszcze butelek które kupiłem 5 lat temu na FT. Wszystko co kupię teraz od razu przelewam do nich. 90% butelek z liquidami i premixami to jakieś cholerne nieporozumienie. I nie dotyczy tylko polskich produktów.

PS
Ale o butelkach to może już w innym temacie?
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: Metall » śr maja 20, 2020 6:10 pm

Po pierwszy Twoim poście @
Awatar użytkownika
iron64
dałem na wstrzymanie, ale po drugim wyleję sobie trochę gorzkich żali...

Zastanawiam się nad tym, dlaczego te przeklęte butelki typu gorilla mają takie powodzenie. Jak dla mnie są one parszywe pod wieloma względami, m.in. po pierwsze są to PET-y, a po drugie, szczerze nienawidzę ich korków i dziubków. Irytują mnie niemiłosiernie. Jest na rynku tyle przystępnych butelek do liquidów z HDPE z miłymi korkami i dziubkami, a te cholerne gorille wciąż cieszą się - zupełnie niezrozumiałym dla mnie - powodzeniem. :ble:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: iron64 » pn maja 18, 2020 2:19 pm

To co tutaj napisałem, wysłałem również do Inawery.
Oczywiście zostałem zapewniony, że zrobią kontrolę butelek i nie dopuszczą tych uciążliwych butelek do obrotu. Nie wiem jak będzie, ufam że tak jak napisała miła pani będzie to skontrolowane. Aczkolwiek wymiana maili była bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie, mimo mojej ewidentnej złości pani zachowała się w pełni profesjonalnie. Tak jak należy się zachowywać po prostu - pełen szacun i pisze to będąc świadomym mojej złości i być może nawet chęci nawciskania im. Pani Joanna (nazwiska nie podam publicznie, bo chyba nie powinienem) zachowała pełen profesjonalizm. Rzadko spotykam takich ludzi, choć jeszcze rzadziej mam chęć komuś nawciskać, a w tym wypadku właśnie tak było. Pani Joanna nie dała się złapać na tą wędkę. Gratuluję takiego pracownika.

W ramach przeprosin/rekompensaty otrzymałem dziś paczkę od Inawery. Powiem szczerze 6 premixów po prostu wywaliłem w diabły w chwili złości, wielkiej złości. Teraz zrobiłbym to samo, tak mnie rozwaliły na kawałki te butelki. Co było w paczce?
Fajny kubek, długopis przyda się jak zostanę prezydentem, a w końcu zostanę to już będę miał własny długopis a jak wiadomo to głównym narzędziem pracy prezydenta jest długopis, dwa premixy (jeszcze nie otworzyłem, żeby w razie gdyby były tak samo spartolone te butelki, post już został).
No dobra, to tyle. Mam nadzieję, szczerą nadzieję, że te butelki wypadną w końcu z obrotu, bo to żenada nadal mimo wielu głosów, już wcześniej, je stosować.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: iron64 » czw maja 14, 2020 5:05 pm

Ostatnio kupione premixy od was mają zepsute butelki. Nie sposób ich otworzyć bez wylewania połowy zawartości! To zwykły szajs jest. Nie można wyjąć samego dzióbka, trzeba cały korek, ale do jasnej ciasnej, jak mam to zrobić?!
To raczej był ostatni zakup od was. Nie będę płacił za ten szajs i wylewał jeszcze połowy brudząc wszystko wkoło. Jest sporo sklepów w których można kupić co się chce, skoro zrobienie butelki was przerasta to mnie będzie przerastać kontynuacja zakupów u was.
Nie chcę kolejny raz słuchać, że tego nie można zrobić. Jakoś inne firmy mogą zrobić dobre butelki tylko w Inawerze nie można.
Obrazek

Tyle zostało z całej butelki po "otwarciu".
A tak wygląda "nowoczesny" korek Inawery, oczywiście wciśnięty na maxa i weź coś z tym zrób. :(
Obrazek

A tak wyglądał korek z Inawery, ten był ok i nie było kłopotów.
Obrazek

Zostało mi kilka butelek premixów i mam wielką ochotę po prostu wysłać im to w diabły, skasować konto w tym sklepie i zapomnieć o całej tej firmie w ....
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: iron64 » śr mar 11, 2020 6:15 pm

@
Awatar użytkownika
inawera
ja serio muszę jakiś etat od was dostać za chwalenie na Salonie i opisywanie promocji.

Dziś przedstawiam -20%
GOOD.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: iron64 » pn lut 03, 2020 3:01 pm

Ja już dwa z tych wymienionych zamówiłem wczoraj. Nawet nie wiedziałem, że to taka nowość. W końcu będę mieć jakąś nowość, ależ jestem szczęśliwy teraz.
Obrazek
Awatar użytkownika
inawera
Sponsor
Sponsor
Posty: 154
Rejestracja: śr cze 17, 2015 9:17 am
Lokalizacja:
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 317 razy
Płeć: nieokreślona

Inawera czyli bazy i aromaty

Postautor: inawera » pn lut 03, 2020 10:42 am

Miło nam poinformować że z testów "jesień 2019" wprowadziliśmy do sprzedaży trzy nowe aromaty:

- KONCENTRAT SPOŻYWCZY - "PURE TEMPTATION"
- https://www.inawera.com/pure-temptation-koncentrat-spozywczy-10-ml-p-3641.html
- Główne nuty aromatyczne: granat, dojrzałe winogrona.
- Sugerowane dawkowanie: 3-4%.

- KONCENTRAT SPOŻYWCZY - "COFFANA BANANA"
-https://www.inawera.com/coffana-banana-koncentrat-spozywczy-10-ml-p-3640.html
- Główne nuty aromatyczne: banan, kawa, karmel.
- Sugerowane dawkowanie:3-4%.

- KONCENTRAT SPOŻYWCZY - "BANANSHEE"
- https://www.inawera.com/bananshee-koncentrat-spozywczy-10-ml-p-3639.html
- Główne nuty aromatyczne: truskawka, banan, wafle.
- Sugerowane dawkowanie: 3-4%.

Zapraszamy na zakupy i do degustacji.

Obrazek

Wróć do „Inawera w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kujot i 3 gości