Sugerowane dawkowanie aromatów Inawera

Specjalna salonowa sofa dla firmy Inawera
MarcinP
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt sie 29, 2017 9:49 am
Lokalizacja: Lublin
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Sugerowane dawkowanie

Postautor: MarcinP » pn lis 25, 2019 9:49 am

cukinia pisze:Witam,

prosiłbym o sprawdzone/sugerowane proporcje aromatów Inawera, jeśli to możliwe to również w kroplach. Mam około 15 aromatów, a w sieci dawkowanie na 10ml jest skrajnie różne (np. wiśnia, burley).

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Dzień dobry,

piszę w imieniu Inawery. prosiłbym o listę tych aromatów, wówczas będzie nam łatwiej coś konkretnego doradzić.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sugerowane dawkowanie

Postautor: iron64 » ndz lis 24, 2019 7:13 pm

Burley to max 3 krople na 10ml, mięta jeśli masz to 1 kropla na 10ml. Wiśnia i podobne 5-10 zależnie od intensywności jaką chcesz. Zresztą w przypadku Inawery bezpiecznie jest przyjąć 7 kropel na 10ml. Jeśli będzie za mocne dodasz bazy, a jeśli zbyt słabe dodasz 1-2 krople.
Obrazek
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: wt paź 15, 2019 8:52 am
Lokalizacja: Dolina Nidy
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

Sugerowane dawkowanie

Postautor: Baryua » ndz lis 24, 2019 7:13 pm

@
Awatar użytkownika
cukinia
ja też miałem kiedyś ogromny problem ze skrajnie różnymi dawkowaniami sugerowanymi w różnych miejscach internetu i rozwiązałem go prawie całkowicie czytając "opinie testerów", które czasem są linkowane w opisach aromatów na inawera.com (np. https://www.inawera.com/555-gold-by-ina ... -1219.html ). Niestety w wielu opisach nie ma linków i trzeba szukać samemu na http://www.forum.inawera.com/viewforum.php?f=20 Czytam temat o konkretnym aromacie i to naprowadza mnie na odpowiednie dawkowanie, czasem tylko, po pierwszej degustacji, muszę nieznacznie je skorygować wg własnego smaku.
Niestety bywa, że nawet to nie pomaga (niektórych aromatów można nie znaleźć), ale to zdarza się raczej bardzo rzadko.

EDIT: Widzę, że napisałaś już o tym w międzyczasie :D
Sam miałem problem z jedną wiśnią (Cherry Vera Garden) i do dawkowania musiałem dojść metodą prób i błędów. Niestety nie mam już dawkowania tego aromatu w moim prywatnym archiwum.
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA
cukinia
Waperka
Waperka
Posty: 212
Rejestracja: czw paź 24, 2019 12:11 pm
Lokalizacja: POZNAŃ
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Kobieta

Re: Sugerowane dawkowanie

Postautor: cukinia » ndz lis 24, 2019 6:54 pm

Często odwiedzam stronę Inawery i forum z testami tam. W przypadku wiśni są 4 testy, ale wygląda na to, że żaden nie dotyczy produktu aktualnego. W przypadku burley 1, 2 krople na 10ml lub 1-3 na 10ml, więc trudno wybrać [emoji849].
Kawy dałam 8 kropel i 2 krople wiśni na 10ml, to tak intuicyjnie tę mieszankę zrobiłam.

W zasadzie wystarczyłby mi link z aktualnymi/ostatnimi testami do danego aromatu. Ja mam ich około 15, ale myślę, że wiele osób może być zainteresowanych takim zestawieniem z linkami do testów.


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Sugerowane dawkowanie

Postautor: DooshPastesh » ndz lis 24, 2019 6:30 pm

Bo i skrajnie się te aromaty dawkuje. Niektóre wymagają 10%, a niektóre 6%. Zależy czy ma być nutą główną, czy dodatkiem. Musisz szukać lub sprawdzać samemu. Ja Inawery nie dawałem nigdy więcej niż 7-10%, a koncentraty max 3% jako główny smak.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
cukinia
Waperka
Waperka
Posty: 212
Rejestracja: czw paź 24, 2019 12:11 pm
Lokalizacja: POZNAŃ
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Kobieta

Sugerowane dawkowanie aromatów Inawera

Postautor: cukinia » ndz lis 24, 2019 6:23 pm

Witam,

prosiłbym o sprawdzone/sugerowane proporcje aromatów Inawera, jeśli to możliwe to również w kroplach. Mam około 15 aromatów, a w sieci dawkowanie na 10ml jest skrajnie różne (np. wiśnia, burley).

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Inawera w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości