Problem ze sklepem inawera.com

Specjalna salonowa sofa dla firmy Inawera
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: eSCe » ndz gru 15, 2019 8:32 pm

@
Awatar użytkownika
iron64

Teraz jak tak sobie patrzę na historię zamówień na koncie to z tego co widzę to nie jest pierwsze zamówienie ostatnimi czasy złożone przez BRAVE, mam kilka przeglądarek na kompie bo programuję i sprawdzam zachowanie swoich skryptów jeżeli chodzi o kompatybilność ale od jakiegoś czasu używam na stałe BRAVE i już składałem zamówienie przy jej użyciu i wcześniej nie miałem problemu. Bardziej jednak obstawiam na przekierowania z bannerów na promocyjne produkty oraz z uwagi na to, że strona ma kilka języków może być błąd z utrzymaniem sesji.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: iron64 » ndz gru 15, 2019 2:51 pm

Zmieniać nikt nie sugerował, sprawdzić tylko na innej. Brave na telefonie używałem kiedyś, ale jakoś zdechła sama z siebie i zapomniałem o niej.
Obrazek
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: eSCe » ndz gru 15, 2019 7:26 am

@
Awatar użytkownika
iron64

Dzięki za sprawdzenie, być może, że to przeglądarka, używam BRAVE i nie zamierzam jej zmieniać jednak wymęczyłem wczoraj to zamówienie. Poszło za trzecim razem ;)
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: iron64 » ndz gru 15, 2019 3:42 am

@eSCe sprawdzałem przed chwilą, zero problemów ze stroną i zrobieniem zamówienia. Sugeruję innej przeglądarki użyć.

No i dokładnie, po co tam wodotryski? Ma być prosto i skutecznie i tak jest moim zdaniem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: wt paź 15, 2019 8:52 am
Lokalizacja: Dolina Nidy
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: Baryua » sob gru 14, 2019 9:37 pm

IMO żadna "nowoczesność" nie jest tam konieczna ;) Nigdy nie miałem problemów z zamówieniem - zawsze szybko i sprawnie. Wodotryski to zbytek.
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: eSCe » sob gru 14, 2019 8:51 pm

@
Awatar użytkownika
iron64

tak zgadza się, dzisiaj żeby złożyć zamówienie robiłem 3 podejścia, za trzecim dopiero się udało ;)
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: iron64 » sob gru 14, 2019 8:32 pm

Nigdy nie miałem kłopotu ze stroną Inawery. Korzystasz z https://www.inawera.com/ czy innej?
Obrazek
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: bertoVapes » sob gru 14, 2019 6:35 pm

Inawera to mogłaby się w końcu postarać o jakiś nowoczesny sklep. Takie strony to były modne 20 lat temu. :facepalm1:
eSCe
Płeć: nieokreślona

Problem ze sklepem inawera.com

Postautor: eSCe » sob gru 14, 2019 6:16 pm

Czy wy też macie problem ze skompletowaniem zamówienia i podglądem kart produktów?
Cały czas mnie wylogowuje i przenosi do wersji EN przez co nie mogę złożyć zamówienia.

Edit:
Coś zaczęło działać powoli, może uda się skompletować zamówienie. Wygląda na to że problem występował kilka godzin i chyba się zakończył.

Edit:
Problem się nie skończył niestety ale zamówienie udało się złożyć, niektóre bannery przekierowują w dziwny sposób tak, że nazwy kategorii wyświetlają się w EN i wtedy jak się kliknie na kategorie to w niektórych przypadkach wylogowuje ze sklepu i nie da się dodawać do koszyka produktów.

Wróć do „Inawera w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości