Inawera - Testy i opinie aromatów tytoniowych

Specjalna salonowa sofa dla firmy Inawera
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Inawera - Testy i opinie aromatów tytoniowych

Postautor: iron64 » śr paź 04, 2023 7:30 am

Na szczególne słowa uznania u mnie zasłużył Dark Tabacco. Jego stężenie jest niższe niż innych, ale wyczuwalność duża. Smak jest ciężki, taki ciężki mocny tytoń, bez owijania w bawełnę. Wali cię młotkiem prosto w głowę. Można łączyć z innymi oczywiście, pamiętać należy jednak o znacznie mniejszym jego dawkowaniu. Fajne połączenie wyszło mi stosując Dark Tabacco, z Wiśnią i z Saharą.
Czas dojrzewania jest bardzo długi. Myślę, że 30 dni to takie minimum.

Morning Rain - fajny odświeżający smak. Lekki przyjemny tytoń z miętą. Tutaj czas dojrzewania bez problemu 3 tygodnie. Smak przyjemny i akceptowalny na dłużej. Podobnie jak wyżej fajnie się łączy z cytrusami czy jabłkiem. Niechętnie z Saharą i podobnymi.

Oba bardzo ciekawe smaki jak dla mnie. Oba testowane na Horusie RTA. W Dead Rabbit RTA smak zupełnie inny i gorszy, choć Morning Rain chciał mi powiedzieć, że język mam z mięty. Nieprzyjemny był w tym parowniku jak dla mnie. Za to Dark Tabacco wprost stworzony jest do Dead Rabbita. Polecam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Inawera - Testy i opinie aromatów tytoniowych

Postautor: Selene » wt sty 07, 2020 7:38 pm

Obrazek

W tym temacie zapraszamy wszystkich rozchmurzonych do podzielenia się opinią na temat tytoniowych aromatów Inawera...
Smakoszy tytoniówek wytrawnych lub bardziej słodkich, a może połączenie smaku tytoniowego z... ? Wyobraźnia i doznania smakowe nie znają granic. :girl_in_love:

ObrazekObrazek

Czekamy na Wasze opinie... :db:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Inawera w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kujot i 3 gości