Obiegówka MA

Salonowa sofa firmy MA
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka MA

Postautor: Alchemik » ndz lis 24, 2019 10:26 pm

Jako, iż paczuszka już gotowa do wysyłki, to czas najwyższy uchylić zasłonę tajemnicy i ujawnić jej zawartość :yes:

W paczce znajdziecie 20+1 buteleczek następujących aromatów o pojemności 15 ml:

Apfelstrudel
Apfelstrudel to wyraziste połączenie ciepłego pieczonego ciasta podkreślonego nutą aromatycznego jabłka i cynamonu. Wyraźnie wyczuwalna słodycz i charakterystyczna nuta ciastowo-deserowa w połączeniu z odcieniem pieczonego jabłka zapewnią unikalne doznania smakowe. Serdecznie polecamy.
Sugerowane stężenie: 4-5% obj.

Cappuccino waniliowe
Pragniemy zaprezentować aromat o Cappuccino w odsłonie wzbogaconej o wytrawną nutę wanilii. Znany smak słynnej włoskiej kawy dopełnia aromat słodki a zarazem balsamiczny, charakterystyczny dla strąków waniliowych z Madagaskaru, zaś delikatnie wyczuwalne w tle nuty tytoniu dodają całości głębszego i bogatszego wymiaru. Zapraszamy do skosztowania tego aksamitnego i doskonale zgranego duetu.
Sugerowane stężenie: 4-6% obj.

Corsair
Serdecznie zapraszamy do skosztowania niesamowitej kompozycji aromatycznej dedykowanej miłośnikom aromatyzowanych tytoni fajkowych. Aksamitne połączenie subtelnych nut żywiczno-owocowych z wytrawnym finiszem mocnego tytoniu typu Virginia zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych pasjonatów "chmurki" z wrzoścowego cybucha. Produkt wart grzechu.
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

Cyfry trzy
Polecamy Państwa uwadze naszą najnowszą kompozycję tytoniową inspirowaną znanym i lubianym aromatem 555. Zbilansowane połączenie nut orzechowo-herbacianych z karmelem, suszoną śliwką, wytrawną wiśnią oraz gorzkim migdałem zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych miłośników tego typu aromatów. Całość kompozycji harmonijnie zamyka wytrawna nuta... naszego tajnego składnika.
Sugerowane stężenie: 2-3% obj.

Donut
Lubicie pączki? Kto ich nie lubi... A pączki z nadzieniem różanym? Cóż to za pytanie... A ciepłe, aromatyczne pączki z nadzieniem różanym popijane mlekiem? Może wystarczy tych pytań... Jeżeli szukacie takiego smaku, to polecamy Waszej uwadze nasz najnowszy produkt, gdzie znajdziecie wszystkie te aromaty zaklęte w małej plastikowej buteleczce. Serdecznie polecamy.
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

Earl Grey z cytryną
Aromat earl grey z cytryną
Sugerowane stężenie: 4-5% obj.

Fidel's dream
Czyż może być coś lepszego na upalne lato od aromatycznego, słodko-kwaskowatego ananasa? Odpowiedź jest tylko jedna... Przedstawiamy Państwu połączenie tego wyśmienitego, tropikalnego owocu z nutami najlepszego rumu prosto ze słonecznej Kuby, a wszystko to okraszone szczyptą naszego tajnego składnika. Takiej niebiańskie połączenie skusiłoby nawet samego El Comandante.
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

Freshhh
Mamy przyjemność przedstawić nowy, słodko-orzeźwiający aromat w sam raz na ochłodę w gorące, słoneczne dni. Serdecznie polecamy ten lodowy podmuch świeżości o smaku sugerującym znane cukierki Ice Fresh.
Sugerowane stężenie: 2-3% obj.

Frozen forest
Czy może być coś lepszego od soczystego aromatu polskich owoców leśnych? Słodka jagoda, kwaskowata borówka, orzeźwiająca jeżyna, aromatyczna malina, ... Hmmm... Mooooże! Zapraszamy na malowniczą wycieczkę po aromatycznych zakątkach owocowych gajów... skutych orzeźwiającym chłodem! Serdecznie polecamy.
Sugerowane stężenie: 6-8% obj.

Grapefruit
Kompozycja o smaku soczystych, dojrzewających w ciepłym letnim słońcu grapefruitów, orzeźwi Cię i otuli podniebienie słodkim aromatem przełamanym rześkim odcieniem goryczki. Zapraszamy do skosztowania niezrównanej cytrusowej słodyczy świeżego grapefruita.
Sugerowane stężenie: 3-4% obj.

Green queen
Kolejny produkt dedykowany miłośnikom owocowej świeżości. Pozwól pieścić swe zmysły wyjątkowemu połączeniu słodziutkiego, soczystego jabłka zatopionego w cytrynowej mgiełce mentolowego orzeźwienia. Produkt wart grzechu.
Sugerowane stężenie: 6-8% obj.

Hazelnut wafers
Cóż można wyczarować z mąki, jajek, masła, mleka, cukru, wanilii oraz odrobiny czekolady? Wafelki czekoladowe. A jeżeli dodamy do tego złociste orzechy laskowe? Odpowiedź jest tylko jedna - przepyszne WAFELKI ORZECHOWE. Smacznego.
Sugerowane stężenie: 6-8% obj.

Lemon cheesecake
Gorąco zapraszamy do skosztowania wyjątkowej kompozycji łączącej w sobie aromat świeżo upieczonego, pachnącego sernika z bakaliami zatopionego w aromatycznym lukrze cytrynowym. Oszałamiające połączenie kwaskowych nut sera ze słodyczą lukru cytrynowego zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednego konesera aromatów deserowych.
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

Morning breeze
Zapraszamy Państwa do skosztowania naszej najnowszej kompozycji aromatycznej dedykowanej na najbardziej upalne dni lata. Owocowa delicja - soczysta, pachnąca słońcem polska truskawka - połączona z orzeźwiającymi nutami cytrusowymi zaspokoi gusta miłośników świeżości, a orzeźwiający chłód pozwoli przetrwać słoneczny Armagedon. Serdecznie polecamy.
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

Pomelo
Serdecznie zapraszamy do skosztowania wyjątkowego rarytasu wśród cytrusów - pomelo. Ten wyjątkowy owoc (zwany również pomarańczą olbrzymią) łączy w sobie wszystkie pozytywne cechy pomarańczy oraz grapefruita i mile połechta Wasze kubki smakowe. Daj się unieść fali cytrusowego orzeźwienia.
Sugerowane stężenie: 3-5% obj.

Shisha lemon
Shisha... Nargila... Argila... Hookah... Wiele nazw opisuje proste urządzenie służące do palenia aromatycznych mieszanek tytoniu i melasy z wykorzystaniem filtracji wodnej. Jeżeli szukasz tego typu klimatów, to serdecznie polecamy aromat "Shisha lemon" w którym znajdziesz niesamowite połączenie słodkich nut cytryny z wytrawnym finiszem żywicznego tytoniu z melasą. Produkt dla konesera.
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

Smokey strong
Jedyny i niepowtarzalny aromat tytoniowy doskonale oddający doznania zbliżone do palenia prawdziwych papierosów. Żadne orzeszki... Żadne maggi... Kwintesencja tytoniu w wersji strong zamknięta w małej buteleczce.
Sugerowane stężenie: 4-6% obj.

Truskawka
Owocowa delicja - soczysta i pachnąca słońcem polska truskawka już dostępna w postaci bogatego koncentratu aromatycznego. Serdecznie polecamy.
Sugerowane stężenie: 3-5% obj.

Tytoń mocny
Wieloskładnikowa kompozycja aromatyczna oparta o nuty herbaciano-orzechowe. Całość delikatnie podkreślona goryczką orzecha włoskiego przełamaną słodką czekoladą.
Sugerowane stężenie: 2-3% obj.

Wiśnia
Przedstawiamy kompozycję o charakterystycznym smaku soczystej świeżej wiśni, z wyraźnie wyczuwalnym odcieniem aromatycznej pestki i silną intensywnością doznań smakowych. Serdecznie polecamy tę nową odsłonę popularnego i lubianego aromatu.
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.

Oraz specjalny aromat niespodziankę skomponowany specjalnie dla pewnego Forumowicza z "Loży szyderców"...

OśSzisza
Sugerowane stężenie: 5-7% obj.


Mam nadzieję, iż każdy znajdzie w tym pakiecie coś dla siebie, a wszyscy razem będziemy się świetnie bawić :hustawka:

Niechaj moc będzie z Wami :palicygaro:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Obiegówka MA

Postautor: gemino » ndz lis 24, 2019 12:54 pm

1. timi
2. venom_666
3. SuwMar
4. Krasnal45
5. Icey33
6. iron64
7. Benecjusz
8. pioter994
9. E-Styx
10. Raz2Trzy
11. Redwhite
12. salto
13. roll_nick
14. Cinmar
15. pawel999
16. we514
17. kriss83
18. azael
19. JacekWawa
20. eSCe
21. gemino


Wysłane z fona [emoji482]
Obrazek
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka MA

Postautor: WE514 » ndz lis 24, 2019 12:14 pm

Ja mile bym widział coś nie słodkiego
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka MA

Postautor: Alchemik » sob lis 23, 2019 9:59 am

SuwMar pisze:Green Queen... zachwalany przez tutejszego rogacza. :-D
Zresztą jak niespodzianka, to niespodzianka.

Dla rogacza wszystko... OśSzisza też już namieszana (lecz to jako bonus na etapie wstępnych testów i nie wchodzi do podstawowej dwudziestki) :palicygaro:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Obiegówka MA

Postautor: venom_666 » sob lis 23, 2019 9:39 am

A ja w sumie nie jestem ciekawy co przyjdzie. Chcę by to było zaskoczenie i spróbuję wszystkiego, oprócz smaków które znam, bo te zostawię dla innych.
Wiem jedno - smakowane będzie na driperze mytym dokładnie i do każdego smaku z nową grzałką i bawełną. Dlaczego tak, a nie tylko przepalaną??
Żeby mieć identyczne warunki do porównań. Driper też dlatego żeby sobie pociumkać w róznych warunkach, przed kawą i po kawie. Po łyku piwa czy innym drinku. Nawet po obiadowej pomidorówce, bo wiem jak odczuwanie smaku potrafi się zmienić w zależności od sytuacji. Dopiero po testach "kropelkowych" zaleję sobie baniaczek by sprawdzić smak na parowniku.
Niby 10ml gotowca (bo po tyle będziemy sobie rozrabiać by starczyło dla innych to niedużo, ale na posmakowanie i wyrobienie sobie zdania starczy, tym bardziej jak się zna swój sprzet ;)
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Obiegówka MA

Postautor: SuwMar » sob lis 23, 2019 8:40 am

Green Queen... zachwalany przez tutejszego rogacza. :-D
Zresztą jak niespodzianka, to niespodzianka.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Obiegówka MA

Postautor: Alchemik » sob lis 23, 2019 8:34 am

E-Styx myślę, że to doskonały pomysł :) W obiegówce chodzi nie o reklamę, a o dobrą zabawę, więc niespodzianki zawsze mile widziane :)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
E-Styx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: wt paź 15, 2019 3:27 pm
Lokalizacja: W-wa i okolice
Podziękował: 170 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka MA

Postautor: E-Styx » sob lis 23, 2019 8:30 am

@MA mam pewien pomysł, ale chcę zapytać czy można, bo tak raczej wypada :) Czy do przesyłki można dorzucić coś od siebie? Zainspirowały mnie te próbki Evana i mógłbym dołączyć paczkę mojego stosunkowo niedawnego odkrycia - Native Cottons od CF. Od kiedy go wypróbowałem, zapomniałem o wszelkich stosowanych wcześniej sznurówkach, baconach (w tym CB 2.0 i Prime), muji. Już nie muszę pamiętać co wkładać w który parownik, bo Native działa mi poprawnie we wszystkim. Tylko tyle i aż tyle, na dodatek jest tani i łatwo dostępny dla wycieczkowiczów. Byłaby możliwość wypróbowania dla chętnych, którzy jeszcze go nie testowali.
Obecnie katowane: El Cabrón + Pegasus 70W, Engine + Defender 200W, Engine Nano + TOO
"Właśnie odkryłem, że w kontaktach z ludźmi przydaje się solidna, dębowa decha"
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka MA

Postautor: Alchemik » sob lis 23, 2019 8:30 am

Grapefruit, pomelo, shisha lemon...
Dopisujemy do listy :thank_you:

EDIT
No i oczywiście będzie OśSzisza :palicygaro:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
REDWHITE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: śr lis 15, 2017 3:41 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 41 razy
Płeć: Mężczyzna

Obiegówka MA

Postautor: REDWHITE » sob lis 23, 2019 8:18 am

iron64 pisze:Hm, pomysł z przekazaniem osobiście wydaje mi się sensowny.
Niemniej nie wiem, co na to reszta uczestników.


Ja mieszkam poza Łodzią obecnie ale nie ma z tym problemu gdyż jeżdżę do pracy trasa Andrespol/Olechow/Widzew i kawałek Dąbrowy . Poza tym miło czasem spotkać kogoś z grupy . Pomiędzy nami są cztery osoby i może nie będą złe na nasz plan. Ja mogę kupić strzykawki i odessać na miejscu dawki aromatów :smile:
Ale zobaczymy co koledzy powiedzą.
Ja dołożę 3 aromaty od siebie gdyż mi nie podeszły #sexi itp.

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości