#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Salonowa sofa firmy MA
SuwMar
Płeć: nieokreślona

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: SuwMar » wt sty 14, 2020 3:04 pm

MA pisze:@
Awatar użytkownika
venom_666
daj temu liquidowi jeszcze troszkę czasu, gdyż "Wiśnia" to jedyny aromat owocowy, który wymaga dłuuuu...uuuuugiego leżakowania i swój prawdziwy charakter ukazuje po minimum 6-8 tygodniach :wino:

Zanalazłem jak już zalałem parownik. :lol:

Wiśnia- liquid leżakował 34-35 dni. Ten aromat chciałem sprawdzić solo, żeby móc go później dodawać do któregoś z aromatów tytoniowych, np. Smokey Strong. Wiśnia jest z posmakiem pestki(dla mnie na plus), ale jak pisał @
Awatar użytkownika
venom_666
, jest też troszkę czereśniowo :-D (nie jest to wada). Uważam że można go spokojnie używać jako aromat główny, ale i spełni rolę dodatku to tytoniówek. Testowane na Soulmate RTA.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: venom_666 » pn sty 13, 2020 4:20 pm

Jestem na świeżo w trakcie kończenia Frozen Forest
Ciekawy smak, jakby odrobina jagód, ciut cierpkości borówki, może z odrobiną leśnych dzikich malin (kto smakował wie że są inne niż te ogrodowe), mentolu nie wyczułem, chociaż jest odrobina chłodu + coś czego nazwać nie potrafię, ale cos jak świerkowy las ;)

Trafił na listę obowiązkową.

Truskawka Niby fajnie, niby truskawkowo, ale tak "dżemowato" i jak dla mnie zbyt słodko. Nie to że jest źle, bo jest fajnie, ale jako przerywnik... Ot tak pociumkać do wieczornej owocowej herbatki przed snem ;) Na dłuższe wapowanie chyba zbyt męczący słodyczą, taką właśnie ze słoika z dżemem :)
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
SuwMar
Płeć: nieokreślona

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: SuwMar » pn sty 13, 2020 1:21 pm

Po przełamaniu oporów i lęków :lol:, przyszedł czas na...

OśSzisza- aromat według mnie, bardzo podobny do Shisha Lemon, jednak bardziej wyczuwalna jest cytryna(cytrusy) a mniej jest nut tytoniowych.Wydaje mi się, że jest tu mniej słodyczy niż we wspomnianym Shisha Lemon(test na tym samym parowniku i setupie, leżakował ponad 30 dni). Aromat świetnie nadaje się dla osób, które z jakiś względów, mają opory przed "ciężkimi tytoniówkami".
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: venom_666 » pt sty 10, 2020 8:42 am

Lemon Cheescake ciasteczkowy potwór byłby zachwycony. Nazwa mówi wszystko i dokładnie tak smakuje.
Fidel's dream Pełna zgoda z przedmówcami. Aż się chce zrobić sobie drinka z parasolką ;) - wchodzi do zestawu "must have"
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
SuwMar
Płeć: nieokreślona

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: SuwMar » czw sty 09, 2020 6:13 pm

Shisha Lemon- dokładnie jak w opisie (...)połączenie słodkich nut cytryny z wytrawnym finiszem żywicznego tytoniu z melasą(...). Jak dla mnie, delikatnie za słodkie nuty cytrynowe, ale przyczyną może być zastosowanie maksymalnego sugerowanego stężenia (7%). Myślę że 5% w moim przypadku będzie stężeniem optymalnym. Aromat dopisany do stałej, obowiązkowej listy.
Test na K5, grzałka NI80 2*30/40. 0.8Ω, 18W. Liquid leżakował 30 dni.
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: WE514 » sob sty 04, 2020 2:41 pm

Nie jestem w temacie ( wypisałem się z listy ) , ale Earl Grey jest smaczny i to bardzo
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
SuwMar
Płeć: nieokreślona

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: SuwMar » sob sty 04, 2020 1:37 pm

Kolejny sprawdzony aromat z obiegówki.
Fdel's dream- smak naturalnego ananasa (nie zalatującego jakimiś spleśniałymi posmakami) w otoczce rumu. Bardzo dobry aromat, który na pewno zagości u mnie na stałe.
SuwMar
Płeć: nieokreślona

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: SuwMar » śr sty 01, 2020 6:36 pm

Więc czas powoli zaczynać testy aromatów. :-D

POMELO- cóz tu napisać prócz tego, że jest rewelacyjny. Smak pomarańczy zmieszany z grapefruitem. Nie znałem wcześniej smaku Pomelo i żeby sprawdzić autentyczność smaku, na warsztat poszły:
Obrazek
Aromat dokładnie odzwierciedla smak tego czerwonego.

SMOKEY STRONG- ten aromat miałem już wcześniej, ale jest okazja teraz coś o nim powiedzieć. Na pewno jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich zapaleńców smaków tytoniowych. Smak bardzo przypominający smak "analoga", bez posmaku dodatków typu orzeszki, magii czy "śmierdzące skarpety". :lol:.
Jeżeli ktoś woli coś delikatniejszego, bardziej słodkiego, to wersja SMOKEY bez dodatku "strong" będzie dobrym wyborem.
Cdn...
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

#1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: venom_666 » śr sty 01, 2020 3:05 pm

No więc i na chłodno i na gorąco.
1. Jestem po całym dniu z grejfrutem i szczerze powiedziawszy żałuję że się skończył. Nie jest to taki typowy cierpko gorzki owoc, ale lekko osłodzony. Przyjemny, deserowy... Może nie na stałe, ale na wymianę z innym, w każdym razie zawita u mnie napewno. Troszkę brudzi grzałkę, ale nie nadmiernie. Myslę że w okolicach 40-50ml da się zużyć przed jej przepaleniem i wymianą bawełny.
To było na chłodno... Teraz na gorąco:
2. Donut, czyli pączek... Jak dla mnie idealny do wieczornej czy porannej kawy dla odchudzających się ;)
Smakuje jak stary dobry "babciny" pączek z lekko kwaskowym różanym nadzieniem. To nadzienie jest takie ledwo wyczuwalne i ulotne, ale jednak na tyle charakterystyczne że nie da sie go przeoczyć i zostaje gdzieś na języku.

Jest dobrze ;)
Jak z pozostałymi będzie podobnie, to zaczynam pić czystą wodę i jeść suchy chleb, a dla smaku, to sobie zaleję w trzy parowniki, pączka, rum i kapuczino ;) będę ciumkał na zmianę "bezalkoholowo i bezkalorycznie" :mrgreen: :tease: :thank_you:
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: #1 Obiegówka MA - testy, opinie, komentarze...

Postautor: venom_666 » pn gru 30, 2019 9:09 am

Odstawiłem do Wielkanocy ;)
A pytałem grzecznie jakiś czas temu od których zacząć ;)
Ide w takim razie ciumkać grejfruta...
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości