MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Salonowa sofa firmy MA
wertjacek
Płeć: nieokreślona

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: wertjacek » czw lut 27, 2020 1:19 pm

Nasuwa się od razu pytanie wałkowane z milion razy, ale jak pisałem wyżej, to moja przymiarka do tytoniówek i nie skupiałem się nigdy na tym aspekcie. Otóż, po przegryzieniu (wszędzie piszą by czekać miesiąc) coś nie zatrybi w smaku. Mogę wtedy dolać parę kropel i wapować prawie od razu, czy znów czekam?
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » czw lut 27, 2020 1:14 pm

Aromaty o które pytasz są skomponowane w ten sposób, że pierwsze skrzypce grają zawsze owoce, a nuty tytoniowo-melasowe stanowią stanowią jedynie subtelną otoczkę na ogonie smaku. Jeżeli lubisz kompozycje słodkie, to myślę, iż spokojnie możesz zastosować górne zakresy stężeń i powinieneś być zadowolony. :D
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
wertjacek
Płeć: nieokreślona

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: wertjacek » czw lut 27, 2020 1:10 pm

@MA

Pytanie o Shisha Lemon i Shisha Forest. Czy dawkowanie jest takie jak w opisie, czy może znasz preferencje odbiorców shish wszelakich i oni sugerują inne? Nie jestem fanem tytoniówek, to próba przełamania się i wolałbym się upewnić co do dawkowania.

Edit.
Chodzi mi o to. Jeśli brałbym deserówki to takie aromaty zawsze robię w opcji lekko przesłodzonej (co zrobić, tak lubię), w tytoniówkach niestety nie wiem czy to dobry pomysł.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: edarek » śr lut 26, 2020 7:26 am

@MA, nie było moim zamiarem wytykanie braków :-D. Zamówione :brawo:.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » śr lut 26, 2020 6:51 am

Oj hańba mi wielka za gapiostwo. :bicz: Serdecznie dziękuję @
Awatar użytkownika
edarek
za zwrócenie uwagi, iż w rodzinie aromatów z serii Frozen zabrakło "Frozen blueberries" (produkt występował tylko jako premix). :blush:


Szybciutko więc nadrabiamy zaległości i oto na półkach MA.pl pojawił się...

http://MA.pl/owocowe/532-1624-aroma ... rries.html

:palicygaro:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » sob lut 22, 2020 8:07 am

Średnica 40 mm.
Wysokość 110 mm.
Zakraplacz, zabezpieczenia, itd. te same co w stosowanych przez nas buteleczkach o mniejszej pojemności.
Co najważniejsze - buteleczka wykonana jest z trwałego PP i... jest miękka. :)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Azbestowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: pt paź 12, 2018 9:27 pm
Lokalizacja: Opole - Czy gdzieśtam niedaleko
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Azbestowy » sob lut 22, 2020 7:31 am

Można prosić o zwymiarowanie tych potworów? Bo koncept jak najbardziej ciekawy ale wymiary mojej piwniczki są mocno ograniczone i nie chciałbym przestrzelić.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » pt lut 21, 2020 2:52 pm

A ja jak zwykle w biegu, więc tylko w telegraficznym skrócie...

Przed chwilą przyjechały nowe buteleczki o pojemności 100 ml i są (powiem to z wrodzoną skromnością) rewelacyjne. Wieczorkiem wstawię do sklepu. :evil_dance:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: iron64 » śr lut 19, 2020 6:36 pm

Hm, to pozostaje mi jedynie dać się przekonać do premixów biorąc udział w tej obiegówce. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Alchemik » śr lut 19, 2020 8:51 am

Oj ciężko ci teraz u nas z czasem, gdyż pracy cała masa, a doba jak na złość nie chce się wydłużyć, przeto ogłoszenia parafialne w telegraficznym skrócie:

1) Zamówiliśmy już bardzo dobrej jakości buteleczki o pojemności 100 ml (powiększona wersja buteleczki 50 ml ze wszystkimi koniecznymi zabezpieczeniami oraz atestami) i w piątek powinny się pojawić na półkach MA.pl. :D

2) Troszeczkę się zawstydziliśmy widząc proekologiczne zmiany w sklepie Vapelab i postanowiliśmy pójść w ślady Piotra. Od dnia dzisiejszego, wszystkie nasze przesyłki będą zabezpieczane z wykorzystaniem ekologicznego wypełnienia opartego na ekspandowanej skrobi. Oczywiście koszty wprowadzenia droższego zabezpieczenia są po naszej stronie. Tylko jak ja to teraz zapakuję do samochodu???

Obrazek

3) Do końca miesiąca czekamy na Wasze opinie odnośnie wprowadzenia do oferty aromatu "OśSzisza". Produkt ten był w dołączony do #1 obiegówki MA, więc cały czekamy na głosy kolejnych osób uczestniczących w naszej zabawie. viewtopic.php?f=109&t=8054

4) Cały czas powstają produkty inspirowane Waszymi sugestiami i "Shisha pomelo" (przez niektórych zwana "Smok sziszą") jest już na półkach sklepowych. Niestety cały czas trwają walki z "Shisha grapefruit", gdyż co prawda udało nam się stworzyć bardzo fajną kompozycję aromatyczną, lecz próba wyprodukowania zatężonego aromatu to już totalna klęska, gdyż natrafiliśmy na gigantyczne problemy z homogenizacją układu :bec: W najbliższych dniach pojawi się premix (wiem... nie lubicie...), a prace nad otrzymaniem aromatu będą kontynuowane.

5) Jako, iż większość osób nastawiona jest dość sceptycznie co do premiksów (co wcale nas nie dziwi, gdyż większość produktów będących na rynku to ulepkowate mikstury z ogromną skutecznością dewastujące grzałki... i kieszenie wapera), więc na poważnie zastanawiamy się nad stworzeniem obiegówki premiksowej w celu umożliwienia Wam skosztowania naszych wyrobów. Dla osób preferujących dużą ilość słodzików w premiksach... dołożymy gratis kilogram cukru w kostkach. :blush:

Życzę Wam miłego dnia, a sam biegnę do swoich lochów mieszać dalej w kociołku alchemika. :D
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości