MaiArt-owy Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Specjalna salonowa sofa dla firmy MaiArt
Awatar użytkownika
edarek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 408
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 184 razy

Postautor: edarek » 05 mar 2020, 15:04

MaiArt pisze:Oj hańba mi wielka za gapiostwo. :bicz: Serdecznie dziękuję @
Awatar użytkownika
edarek
za zwrócenie uwagi, iż w rodzinie aromatów z serii Frozen zabrakło "Frozen blueberries" (produkt występował tylko jako premix). :blush:

Szybciutko więc nadrabiamy zaległości i oto na półkach MaiArt.pl pojawił się...

http://maiart.pl/owocowe/532-1624-aroma ... rries.html

:palicygaro:

Chyba jako pierwszy miałem okazję popróbować aromatu Frozen blueberries. O ile jagoda sama w sobie jest rewelacyjna, tak samo, jak aromat czystej jagody, to chłód, czyli mentol w tej kompilacji w moim odczuciu jest trochę za mocny. Próbując zmniejszyć "mroźność" tego aromatu, zrobiłem mieszankę Frozen blueberries z samą jagodą. Najbardziej podchodzi mi mentol w proporcjach tych dwóch aromatów tak 30/70. Wtedy mentol lekko orzeźwia wdech na początku, żeby raczyć się później soczystą, słodką jagodą z lodowym cukierkiem. Między chmurami znów mentol o sobie daje znać mrowiąc paszczę ;). Baza jak zwykle u mnie 50/50, oba aromaty w średniej dawce 7%.
@
Awatar użytkownika
MaiArt
dziękuję :good:.
Edit:
Zapomniałem wspomnieć o bazie nikotynowej, więc to również 50/50, 10% w stężeniu 24mg/ml.
Ehpro Cold Steel 100 + Augvape Intake RTA
Tesla WYE 85W + Dovpo Blotto

Awatar użytkownika
wertjacek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 92
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podzięk.: 98 razy

Postautor: wertjacek » 05 mar 2020, 17:06

Ja dalej o tytoniówkach.
Wczoraj podpytałem @
Awatar użytkownika
venom_666
na temat OśSziszy. Dzis natomiast doszedł aromat. I tu opis @
Awatar użytkownika
venom_666
pokrywa się z zapachem aromatu.Tu zdecydowanie czuć więcej "popielniczki". To zła wiadomość dla mnie. Ale mam też i dobrą - mam Shisha Lemon. To protoplasta OśSziszy w wersji light.
I tu pytanie do @
Awatar użytkownika
MaiArt
. W obu zmieszałem na 100 ml bazy po 6 ml aromatu. Co się stanie gdy zmieszam oba liquidy (choć jeszcze nie przegryzione)? Z tego co czytam aromaty skomponowane są na tych samych komponentach, ale w innych dawkach. Nie zrobię z tego Domestosa?
Powiem tyle, zapach obu shish Lemon i Forest jest boski. Mam nadzieję, że smak też taki będzie.

Edit.
Naprawdę dziękuję za poprawki w poście.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2020, 17:51 przez wertjacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 508
Otrzymał podzięk.: 384 razy

Postautor: MaiArt » 05 mar 2020, 17:21

Zawsze możesz zmieszać, ale... czy warto tak w ciemno przed skosztowaniem przegryzionego produktu? Poczekaj proszę 4 tygodnie i wtedy podejmiesz decyzję. :blush:

PS
Przegryzione produkty możesz połączyć w dowolnych proporcjach i wapować praktycznie już w dobę po wymieszaniu.

PS2
Domestos z tego nie wyjdzie. :D
Awatar użytkownika
wertjacek
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 92
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podzięk.: 98 razy

Postautor: wertjacek » 05 mar 2020, 17:49

No to super. I nic nie mieszam bez odczekania okresu przegryzienia. To tylko pytanie z cyklu: co by było gdyby się zdarzyło. Ale wcale nie musi.

Dzięki.
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 153
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy

Re: MaiArt-owy Q&A, czyli wszystko w jednym miejscu ;)

Postautor: Polon » 11 mar 2020, 23:21

Hmmm.... Pierwszy raz przymierzę się do zakupu od Ciebie @
Awatar użytkownika
MaiArt
, więc liczę na jakąś pomoc. Szukam deserówek i tytoniówek które mogłyby zagościć u mnie w baniakach na dłużej.

Co do deserówek mam kilka na oku : seria milkshake, chocolate Waters, ciasto jagodowe i truskawkowe, seria cheesecake.

Tytoniówki to seria Shisha, próbowałem już Shisha lemon i bardzo podoba mi się jej smak, tylko jest jedno ale... Można zalać sobie jeden baniak, po drugim mi się odechciewa wapować.

Co sądzisz o moich wyborach? Może ktoś z salonu się wypowie na temat aromatów, które wybrałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: MaiArt » 12 mar 2020, 00:47

Hmmm... Ciężkie pytanie...
Może Cię to zaskoczy (z marketingowego punktu widzenia to strzał w kolano), ale odradzam branie w ciemno całej serii produktów, gdyż może się okazać, że nie pasuje Ci któryś ze składników głównej nuty smakowej i cała seria trafi do kosza na śmieci. Cóż mogę Ci więc polecić? Hmmmm...
Jeżeli chcesz skosztować milkshake, to sugeruję na pierwszy ogień banana lub strawberry milkshake, gdyż te kompozycje zbierają najlepsze opinie od waperów i Klienci często wracają do tych smaków. Co się zaś tyczy serniczków, to tutaj niepodzielnie króluje lemon cheesecake (lekko kwaskowaty sernik z lukrem cytrynowym) i od tego bym zaczął przygodę z tymi aromatami. :)
Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: MaiArt » 14 mar 2020, 09:32

W nawiązaniu do pojawiających się od pewnego czau plotek o możliwym wprowadzeniu od poniedziałku stanu wyjątkowego informujemy, iż MaiArt.pl cały czas pracuje i nadal będzie normalnie realizować Wasze zamówienia. Nie dajmy się panice i zachowajmy spokój w tych ciężkich czasach...
Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: MaiArt » 14 mar 2020, 19:12

W związku z ogłoszonymi przed chwilą ograniczeniami w pracy urzędów pocztowych, uprzejmie prosimy (o ile to oczywiście możliwe) o wybór przesyłki na paczkomaty InPost.

Przypominam, iż dzięki zastosowaniu aplikacji InPost możliwe jest bezdotykowe otwarcie skrytki odbiorczej bez kontaktu z ekranem dotykowym paczkomatu.
MlodyChemik
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy

Postautor: MlodyChemik » 17 mar 2020, 10:11

Przymierzam się powoli do zamówienia na stronie maiart (sfinalizuję je pewnie w kwietniu) i mam dwa pytania:
-jest opcja by czerwone winogrona były dostępne również w formie aromatu?
-co to za tajemniczy składnik w serii hole, anyż? (To pytanie można rozszerzyć do bardziej ogólnego, w których aromatach jest anyż, a nie jest podany w opisie, nie przepadam za nim).
Awatar użytkownika
MaiArt
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: MaiArt » 17 mar 2020, 11:48

MlodyChemik pisze:Przymierzam się powoli do zamówienia na stronie maiart (sfinalizuję je pewnie w kwietniu) i mam dwa pytania:
-jest opcja by czerwone winogrona były dostępne również w formie aromatu?
-co to za tajemniczy składnik w serii hole, anyż? (To pytanie można rozszerzyć do bardziej ogólnego, w których aromatach jest anyż, a nie jest podany w opisie, nie przepadam za nim).

W telegraficznym skrócie, gdyż pracy nawał, a czasu jakoś nie przybywa...

1) Cały czas pracujemy i spokojnie możesz zamawiać nawet w dniu dzisiejszym. Jedyne co uległo zmianie, to czas realizacji zamówień, gdyż ze względów bezpieczeństwa wszystkie prace związane z produkcją wykonuję obecnie sam i nikt postronny nie ma wstępu do laboratorium. Sugeruję również wybór przesylki na paczkomat InPost, gdyż PP wprowadziła bardzo duże ograniczenia w działalności i np. w dniu wczorajszym nie udało mi się wysłać zamówień, gdyż większość urzędów pocztowych jest zamkniętych, a jedyny czynny za został zamknięty o 13.30.

2) Aromatu czerwone winogrona niestety już nie ma w naszej ofercie, gdyż już od dłuższego czasu nie mamy możliwości zakupu komponentów niezbędnych do jego produkcji.

3) Seria hole nie zawiera anyżu. ;) A co tam jest? Hmmmm... Wystarczy, że przekroczysz granicę horyzontu zdarzeń i już wszystko będziesz wiedział. ;)

Wróć do „MaiArt w Salonie”