Przedpremierowy TB-3

Salonowa sofa firmy MA
timi
Płeć: nieokreślona

Przedpremierowy TB-3

Postautor: timi » pt mar 27, 2020 11:00 pm

venom_666 pisze:Patrząc na kilka innych Twoich postów w temacie wąchania dripka, to przyznaję że oryginalny masz fetysz. :ROTFL:

Jakoś tak wyszło. :lol:
Sam powąchaj, a przypomnisz sobie jak to kiedyś się fajeczkę pykało i jakie doznania miał nos. ;)
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Przedpremierowy TB-3

Postautor: venom_666 » czw mar 26, 2020 2:09 pm

timi pisze:(...) Szlachetny tytoń fajkowy został tak idealnie odwzorowany, że lubię go wąchać.
(...)

Patrząc na kilka innych Twoich postów w temacie wąchania dripka, to przyznaję że oryginalny masz fetysz. :ROTFL:
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
timi
Płeć: nieokreślona

Przedpremierowy TB-3

Postautor: timi » czw mar 26, 2020 1:20 pm

Nadszedł czas bym i ja skrobną namiastkę recenzji.

TB-3 jest tytoniówką w pełnym znaczeniu tego słowa.
Wytrawna mieszanka papierosa z nutą fajki i bardzo delikatnym aromatem syropu klonowego lub miodu.
Ten ostatni nie zasładza jednak całości i dlatego jest super. Delikatne drapanie w gardle i kop w płuco dopełniają obrazu całości.
Genialny jest zapach prosto z atomizera. Szlachetny tytoń fajkowy został tak idealnie odwzorowany, że lubię go wąchać.

BRAWO ARTUR!!! :brawo: :brawo: :brawo:

Podsumowując - pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela konkretnych i nieprzesłodzonych tytoniówek.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Przedpremierowy TB-3

Postautor: venom_666 » sob mar 21, 2020 3:59 pm

Po dłuższych pertutbacjach nie wynikających z mojej winy... No dobra z mojej, byłem poza miejscem zamieszkania, a z powodu Peselu buteleczkę TB-3 zostawilem w domu, dopiero dzisiaj spróbowałem tego specyfiku.
Konkluzja?? Nie kłamał sqbany. Cud miód i dobre liscie (zamiast zwyczajowych w powiedzeniu orzeszków).
TB-3 rozbełtany na 5%, VXV SM - SS316 0,32 2,5mm 0,80oma - CS100 ustawiony w trybie VW strong 16W, Evanmore w ilości adekwatnej.
Smak wyczuwalny od razu, a potem juz tylko lepiej. Nie jest słodki, ale właśnie taki aromatycznie miodowy. Jakby namoczył w miodzie świeże liście tytoniu i zawiesił w wilgotnym ciepłym miejscu. Zarąbisty aromat.
Mogę jedynie powtórzyć słowa @
Awatar użytkownika
Haze
podniesione do co najmniej sześcianu.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Przedpremierowy TB-3

Postautor: venom_666 » ndz mar 08, 2020 7:01 pm

No i namówił... zostawiam 2 i od jutra biorę się za 3. ;)
Już czuję, że się polubimy.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Przedpremierowy TB-3

Postautor: Haze » ndz mar 08, 2020 5:23 pm

W przypadku TB-1 i TB-2 było dość łatwo bo to aromaty mocno charakterystyczne. Z TB-3 jest nieco inaczej.

Obrazek

MIÓD i LIŚCIE. To pierwsze skojarzenia, które mi się nasuwają po spróbowaniu TB-3. Mokre liście. Wrzucone do ogniska. Charakterystyczne np. dla tytoniówek od Decadentów (ma je pewnie z 90% ich aromatów). Przy czym dużo zależy tutaj od parownika. Na BSKR liście dominowały nad słodyczą, w Kayfunie liści prawie nie czuć (!), jest za to miód na SOLIDNEJ podbudowie tytoniowej. Takiej konkretnej, "dymnej" ale absolutnie niemęczącej. Myślę że to dobre rozwiązanie do miłośników bardziej stonowanych smaków.
Obrazek

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości