MA produkt szuka nazwy... czyli konkurs z nagrodami. :)

Salonowa sofa firmy MA
SuwMar
Płeć: nieokreślona

MA produkt szuka nazwy... czyli konkurs z nagrodami. :)

Postautor: SuwMar » sob maja 02, 2020 9:05 am

Czeko-rańcza. :-D
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

MA produkt szuka nazwy... czyli konkurs z nagrodami. :)

Postautor: Raz2trzy » sob maja 02, 2020 8:43 am

Ja tak dość prosto,ale wydaje mi się że skutecznie proponuję nazwę serii jako "Owoce w Czekoladzie" I w przypadku poszczególnych owoców po myślniku nazwę.
W tym przypadku byłoby to:

MA " Owoce w czekoladzie " - Pomarańcza.

Może nie jest to szczyt kreatywności i zapewnie już taka wizja się przewineła gdzieś tam w waszej ekipie, ale ja subiektywnie chciałem tak zaproponować, zwłaszcza w zalewie dzisiejszych aż nad wyraz ... eghem "kreatywnych" nazw niektórych producentów które jedynie odrzucają. :smile: .
kangaroo
Płeć: nieokreślona

Re: MA produkt szuka nazwy... czyli konkurs z nagrodami. :)

Postautor: kangaroo » sob maja 02, 2020 8:27 am

To może "Czekoladowa galaretka"? Sprytne i chwytliwe.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

MA produkt szuka nazwy... czyli konkurs z nagrodami. :)

Postautor: Alchemik » sob maja 02, 2020 8:16 am

Myślę, iż w czasach obowiązkowej izolacji każda forma wypełnienia czasu jest na wagę złota, więc zapraszam Was serdecznie do prostej (lecz pozostawiającej ogromny zakres swobody) zabawy. :D

A na czym zabawa ta ma polegać?
Cały czas powstają w naszym laboratorium nowe kompozycje aromatyczne, a nas (o zgrozo) ogarnia niemoc twórcza pod względem słowotwórczym. :blush: Jak nazwać nowe produkty, by nazwa w pełni oddawała ich charakter, a jednocześnie intrygowała, zachęcała do skosztowania? Hmmm... Oto jest pytanie. :D

W chwili obecnej szukamy nazwy dla serii aromatów deserowych roboczo określanych jako "czekolady owocowe", tj. połączenie nut owoców (w chwili obecnej cytrusowych, lecz tutaj katalog jeszcze jest otwarty) zatopionych w czekoladzie deserowej. Mała podpowiedź:
Jedna z osób testujących ten aromat (niech chwilowo pozostanie anonimową) stwierdziła, iż smak ten jednoznacznie kojarzy jej się z galaretkami w czekoladzie "Mella".

Zacznijmy więc od stworzenia nazwy dla pierwszego produktu z serii - galaretki pomarańczowej zatopionej w czekoladzie deserowej.

A jako, że to zabawa, to i musi być nagroda. Osoba której nazwa zostanie wybrana przez jednoosobową komisję MA otrzyma tenże właśnie aromat, oraz dwa inne (dowolnie wybrane z oferty naszego sklepu).


Serdecznie zapraszam do zabawy!
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości