30 próbek MA, subiektywny opis wrażeń

Salonowa sofa firmy MA
Owiec992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 23, 2020 5:04 pm
Lokalizacja: Żyrardów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 80 razy
Płeć: Mężczyzna

30 próbek MA, subiektywny opis wrażeń

Postautor: Owiec992 » pt maja 15, 2020 7:06 am

Ja mam w chwili obecnej w koszyku 30 sztuk. Czekam na odpowiedni moment, żeby zamówić.Ten cukierek mnie przekonał.

TB
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: 30 próbek MA, subiektywny opis wrażeń

Postautor: venom_666 » pt maja 15, 2020 6:56 am

2 cukierki w jednej paczce??? Uuuuuu poczułem się dyskryminowany bo zawsze był tylko jeden. :mrgreen:
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
pHarel2403
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: wt kwie 09, 2019 5:56 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 174 razy
Otrzymał podzięk.: 121 razy
Płeć: Mężczyzna

30 próbek MA, subiektywny opis wrażeń

Postautor: pHarel2403 » czw maja 14, 2020 1:41 pm

24 godziny to i tak długo wytrzymałaś, ja czasem zalewam zaraz po wymieszaniu żeby posmakować, później odstawiam głęboko do szafy, owocówki na ok. 7 dni, deserowe dłużej. Tak czy siak, próbki to świetna sprawa, sam korzystałem kilka razy. Swoją drogą, ostatnio u mnie non stop idzie "Sex on the beach" wymieszany w 6% 30/70 PVG.
eVic mini, Primo, Pico, Vesta, Pulse80W, Drag, RSQ, VT Inbox, Warwolf, Paranormal DNA250C, SXmini MX Class, Billet Box
Kayfun V5,V5 mini,V3 mini,lite, Merlin,Skyline, TGT II,III,GTR, Hussar, X, Ammit MTL,Siren2, Dvarw MLT,Soulmate
Hadaly, Venna,C4
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

30 próbek MA, subiektywny opis wrażeń

Postautor: WE514 » czw maja 14, 2020 10:50 am

MA ma sympatyczne produkty, u mnie leżakują: owocowe i mięta min 7 dni, deserówki min. 10 dni, polecam gruszkę, kiwi, budyń jagodowy. :)
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

30 próbek MA, subiektywny opis wrażeń

Postautor: Halah » czw maja 14, 2020 10:44 am

Kilka dni temu odebrałam swoje pierwsze zamówienie od @MA... 30 próbek, tak na dobry początek. 
Obrazek

W ogóle uważam, że możliwość zakupienia próbek 2 ml jest super, nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Duży plus za takie podejście do klienta. :)  Dostałam też w prezencie 2 cuksy. :P Zawsze jest miło, gdy sprzedawca dorzuci jakiś drobiazg do zamówienia.

Wybrałam 30 różnych aromatów. Od owocowych, przez deserowe, do kilku tytoniowych. Skusiłam się też na 2 mieszanki o frapujących nazwach Crazy oraz Cool. 
Część już wymieszałam... Niestety nie mogłam się powstrzymać i spróbowałam kilku smaków po zaledwie 24 godzinach, chociaż wiem, że powinny leżakować znacznie dłużej. Jednak nawet po 24 godzinach Lemon Cheesecake i Crazy były niesamowite. Świetne były też Kokos i Fudge. Nie wiem, na ile mi się uda zachować samokontrolę i poczekać... ale będę się starać.  :mrgreen:

Wymieszanych aromatów będę próbować co kilka dni, ale opis wrażeń zamieszczę dopiero za miesiąc. Tak wyczytałam w temacie o leżakowaniu, że to jest minimalny sensowny czas.

***Nie byłam pewna, czy pisać w głównym temacie, czy może założyć oddzielny. Nie chcąc za bardzo spamować, założyłam oddzielny. Jednak jeśli nie była to trafna decyzja, to proszę o przeniesienie tego posta do tematu głównego i usunięcie ostatniego paragrafu.

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości