Mikro-konkurs Smoant

pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:06 pm
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: pioter994 » sob mar 07, 2020 9:10 pm

Hej. Moja paczka była już w poniedziałek (odebrała żona - duży błąd), ale z racji wyjazdu dopiero teraz wiem co w środku jest.
Dostałem Smoanta Charon Baby :)
Obrazek
Dziękuje bardzo. Jak mówiłem dużym błędem było to że żona odebrała, :) mogłem go tylko obejrzeć i się chwile pobawić bo już jest zajęty i używany. Z moich spostrzeżeń fajne urządzonko. Dla niej idealne, zastąpiła Exida Exceed D19. Smak oddaje całkiem fajnie. Lekki, poręczny, ładnie wykonany, a patent ze smyczą i kablem USB IDEALNY. Muszę znaleźć gdzieś drugą smycz (dla siebie) i doczepić do kluczy i patent na zapasowy kabel super. :)

Pozdrówka i dzięki za konkurs oraz nagrodę. :) :wino:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: Krytyk » wt mar 03, 2020 7:06 pm

U mnie dzisiaj wylądowała paczka. W środku:

Obrazek

Ja tam trochę poużywam, bo lubię sub-ohm tanki. Szczególnie z meshem. :-D Dziękuję organizatorowi i Smoant. :beer1:

Co ciekawe w zeszłym roku na poczet konkursu oddałem TFV12 Prince, a Naboo przyjmuje grzałki od niego. :lol1:
Poruszam się w oparach dymu.
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: wschodni9 » wt mar 03, 2020 1:30 pm

Moje gratulacje! Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie. [emoji6]
Raz jeszcze gratuluję zwycięzcom. [emoji16]

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
kras0n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: pn gru 23, 2019 12:52 pm
Lokalizacja: Lodz
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 55 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: kras0n » wt mar 03, 2020 7:29 am

Wow, super postawa :) jeszcze raz dziękuję wszystkim za uczestnictwo, niedługo pewnie znów będzie okazja coś wygrać.
:wino:
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Mikro-konkurs Smoant

Postautor: Robson » pn mar 02, 2020 11:43 pm

:D
Nie no, przesyłkę oczywiście opłacę, to nie stanowi żadnego problemu. :D
Dobra, coś wymyślę lecz już nie dziś, bo wróciłem niedawno z pracy i nawet chmura kulawo smakuje. ;)
Dzięki za porady panowie, pozdrawiam! :)
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
EmmKeyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: czw sty 16, 2020 10:20 am
Lokalizacja: PL
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: EmmKeyy » pn mar 02, 2020 7:40 pm

Tommy Black pisze:
Robson pisze:Chciałbym jednak zwrócić się z zapytaniem a zarazem i prośbą do organizatora jak i administracji/moderacji forum - czy mógłbym przekazać ten prezent jako wsparcie dla forum, być może dla jakiegoś szczytnego celu, aukcji charytatywnej, ewentualnie przekazanie wygranej któremuś z pozostałych uczestników konkursu itp.?


Bardzo ładna postawa i nikt jej na pewno źle nie odbierze. Przekazanie na potrzeby konkursowe Salonu nie wchodzi raczej w grę.Ale tylko z powodu generowania kolejnych kosztów przesyłki a te koszty dziś są dość spore. Gdyby te gratyfikacje były tu rozwiązane inaczej, nie byłoby takich problemów.
Myślę że sam możesz zrobić jakiś mini konkurs albo quiz albo nagrodzić kogoś za zabawny cytat...tu ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. :smile:


Pozwolę sobie się wtrącić z informacją, że jeżeli koszt przesyłki miałby coś utrudnić to posiadam kod na wykonanie takiej usługi za darmo. Jeżeli szczęśliwy zwycięzca zechce z niego skorzystać na potrzeby własnego konkursu bądź przekazania na konkursy Salonowe chętnie udostępnię. (Kod ważny do końca marca). :-D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: Tommy Black » pn mar 02, 2020 3:13 pm

Robson pisze:Chciałbym jednak zwrócić się z zapytaniem a zarazem i prośbą do organizatora jak i administracji/moderacji forum - czy mógłbym przekazać ten prezent jako wsparcie dla forum, być może dla jakiegoś szczytnego celu, aukcji charytatywnej, ewentualnie przekazanie wygranej któremuś z pozostałych uczestników konkursu itp.?


Bardzo ładna postawa i nikt jej na pewno źle nie odbierze. Przekazanie na potrzeby konkursowe Salonu nie wchodzi raczej w grę.Ale tylko z powodu generowania kolejnych kosztów przesyłki a te koszty dziś są dość spore. Gdyby te gratyfikacje były tu rozwiązane inaczej, nie byłoby takich problemów.
Myślę że sam możesz zrobić jakiś mini konkurs albo quiz albo nagrodzić kogoś za zabawny cytat...tu ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. :smile:
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: Robson » pn mar 02, 2020 2:13 pm

Witam serdecznie!
Na wstępnie chciałbym gorąco podziękować organizatorowi konkursu, koledze @
Awatar użytkownika
kras0n
za organizację, możliwość wzięcia udziału jak i wygraną. :)
Paczuszka doszła dziś, przed chwilą odpakowana. Jest to POD Smoant KARAT.
Dziękuję bardzo jeszcze raz! :)

Obrazek

Chciałbym jednak zwrócić się z zapytaniem a zarazem i prośbą do organizatora jak i administracji/moderacji forum - czy mógłbym przekazać ten prezent jako wsparcie dla forum, być może dla jakiegoś szczytnego celu, aukcji charytatywnej, ewentualnie przekazanie wygranej któremuś z pozostałych uczestników konkursu itp.? Nie chcę być odebrany, że np. wybrzydzam czy jestem niezadowolony - nic z tych rzeczy. Po prostu nie jestem fanem pod`ów, poza tym moja moralność nie pozwala mi tego wystawić na jakichś "bazarkach" itd., dlatego postanowiłem sprawę postawić jasno i być przede wszystkim fair wobec Was.
Pozdrawiam.
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:06 pm
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: pioter994 » śr lut 26, 2020 2:49 pm

Jak tylko będą wysłane i odebrane to dam znać. :)
Obrazek
Benecjusz
Płeć: nieokreślona

Mikro-konkurs Smoant

Postautor: Benecjusz » śr lut 26, 2020 2:47 pm

@
Awatar użytkownika
Cinmar
, pozostaje teraz kwestia czy atomizer jest urządzeniem czy nie. Jak dla mnie pytania pod tym względem były nieprecyzyjne.

Wróć do „Smoant w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości