ODIN 100 - solidny kawałek moda!

Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

ODIN 100 - solidny kawałek moda!

Postautor: pawel999 » czw paź 01, 2020 9:01 am

Wiesz, ja rozumiem ideę, że płyn wyciekł, wszedł pod szybkę i "wyżarł", ale dlaczego widać to tylko w Odinach, a w innych nie?
No i ciekawy jestem, czy ta szybka jest integralną częścią ekranu, czy może tylko osłania ekran. Gdyby prawdziwe było to drugie, to można byłoby pomyśleć o rozkręceniu i poszukaniu sposobu na usunięcie "cośka". No, zawsze można dokupić taki ekranik - nie kosztuje majątku.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: ODIN 100 - solidny kawałek moda!

Postautor: ErNOL » czw paź 01, 2020 8:54 am

U mnie na dwóch Odinach nie ma czegoś takiego. Dziwna sprawa...
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: ODIN 100 - solidny kawałek moda!

Postautor: pawel999 » czw paź 01, 2020 8:51 am

Zgodnie z zapowiedzią dwa zdjęcia ilustrujące mój problem z szybkami ekranów w Odinach.

Obrazek

Obrazek

To tylko mój pech, czy ktoś inny też może tak miał? Kurcze, w innych modach taka przypadłość nie występuje (ani nie występowała). A przecież także nieraz zalane były. To drobiazg, ale trochę żal.
PS.
To"coś" jest od wewnętrznej części szybki ekranu.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

ODIN 100 - solidny kawałek moda!

Postautor: Haze » śr wrz 30, 2020 7:53 pm

pawel999 pisze:A jak go oceniasz na tle Aegisa Maxa? Gdybyś miał wybierać to ...?

Technicznie idą w zasadzie łeb w łeb, ale z wyraźnym wskazaniem na Aegisa ze względu na krzywe mocy i lepszą tolerancję różnych ogniw (czego bym nie włożył w MAXa to wyciągał 100 W).
W połączeniu ze sporo niższą ceną to obiektywnie polecałbym MAXa ale dla siebie wybrałbym Odina. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

ODIN 100 - solidny kawałek moda!

Postautor: pawel999 » śr wrz 30, 2020 7:45 pm

Ślicznie i brawo @
Awatar użytkownika
Haze
.
Mam dwa Odiny: Mini na DNA i normalsa na DNA. Robią za podstawowe mody. Niemal wszystko mi się w nich podoba.
Z wad mogę wymienić w sumie tylko jedną: mają dziwną tendencję do (nie wiem, jak to fachowo określić) "zaparowywania" szybki ekranu (od środka). Wyglada to jakby szybka niszczyła się pod wpływem zalania płynem. O ile dużego brata faktycznie udało mi się zalać z Blotto, o tyle przy Mini specjalnie na to uważałem (nawet - na wszelki wypadek - nie odkleiłem folijki ochraniającej). Nic to nie dało. Jak będzie jutro naturalne oświetlenie to zrobię zdjęcie swoim żelazkiem celem zilustrowania. W innych swoich modach z czymś takim się nie zetknąłem jeszcze. Ciekaw jestem, czy on ma oprócz ekranu jeszcze szybkę, czy ta szybka to już po prostu ekran (nie mam takiego śrubokrętu, żeby go rozkręcić - zresztą z moimi zdolnościami manualnymi już bym go nie skręcił).

@
Awatar użytkownika
Haze

A jak go oceniasz na tle Aegisa Maxa? Gdybyś miał wybierać to ...? Aegis chyba jednak trochę tańszy jest, ale jakoś gorzej mi się w dłoni go trzymało. Kontakt z nim nie rzucił na kolana. A tego Odina, którego mam faktycznie - jak mówisz - chce się trzymać.
Czyli stosunkowo niedrogi mod bez uznanej na świecie elektroniki (typu DNA) może być jednak fajny - por. trwająca dyskusja o Lost Vape GRUS 100W.
viewtopic.php?f=80&t=11209

eD
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

ODIN 100 - solidny kawałek moda!

Postautor: Haze » śr wrz 30, 2020 7:09 pm

Jedno z bardziej ostatnio udanych zasilań na ogniwa 21700:

Obrazek

Wróć do „Haze i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości