UWELL Evdilo - mały WIELKI mod 2x21700

Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

UWELL Evdilo - mały WIELKI mod 2x21700

Postautor: jeffrey » pt sie 20, 2021 9:49 am

Parę dni temu miałem niespodziankę, wziąłem do ręki mojego Evdilo wciskam fire a tu nic, czarny ekran, i myślę sobie kur... Mod się popsuł. No nic, wyjąłem akumulatory Samsung 21700 40T, wkładam do ładowarki i tutaj moje wielkie zdziwienie, wyświetlacz w ładowarce pokazuje napięcie akumulatorów 0.76 V i jak się domyślacie, trafiły do utylizacji, bo już nawet nie chciały się ładować. Na szczęście miałem zapasowy komplet akumulatorów, naładowałem je, zamontowałem do moda i jest, mod działa. Na drugi dzień uśmiech zszedł mi, gdy wziąłem moda do ręki, wciskam fire, patrzę, a zasilanie pokazuje 3 kreski, a przecież akumulatory były naładowane. To teraz zamontowałem LG HG2, ale sytuacja taka sama. Okazuje się, że zasilanie się spierdzieliło i nawet bez wkręconego atomizera rozładowuje akumulatory. Używałem go tylko w domu i nawet nie zalałem jakimś cieknącym atomizerem. Szkoda moda i jeszcze tych akumulatorów, a o gwarancji mogę zapomnieć, bo kupiłem w styczniu na Aliexpress. Wszedłem jeszcze na aukcję, gdzie sprzedawany był mod, patrzę i oczom nie wierzę, udzielają 180 dni gwarancji :) . Mod przyszedł mi 12 lutego, zacząłem liczyć i okazało się że mam jeszcze 7 dni gwarancji. No to piszę do sklepu, ci odsyłają mnie do serwisu i opisuję całą sytuację, po paru wymienionych mailach napisałem czy jest możliwość odesłania moda do nich. Dzisiaj odpisali i poprosili dane do wysyłki i, że wyślą mi nowe urządzenie w kolorze niebieskim. Cała ta historia dobrze się skończy jeśli nie będzie problemów z doręczeniem tego :) .

Tak więc, mod wysłany 5 sierpnia, a dzisiaj dotarł do mnie czyli szedł 15 dni. Szacunek dla firmy UWELL za podejście do klienta :) .



SB
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: UWELL Evdilo - mały WIELKI mod 2x21700

Postautor: iron64 » sob lis 28, 2020 5:09 am

@
Awatar użytkownika
Tomba
uBlocka zainstaluj.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

UWELL Evdilo - mały WIELKI mod 2x21700

Postautor: Superlux » pt lis 27, 2020 11:25 pm

@
Awatar użytkownika
Haze



Dobra robota Majster. :good:


Rysuje, nie rysuje a dobrych modów 2 *21700 jest coraz więcej, właśnie wchodzą na rynek VV Gaur i budżetowy Ultroner. Także myślę sobie drogi A..., że co byś nie zapadł w sen zimowy, to w ok. stycznia pykniesz :-D nam jakieś zbiorcze porównanie dla tych powiedzmy 10ciu najlepszych ( czyli jakieś 2 godziny filmu :lol: ). Faktem jest to, że pojawiają się kolejne i na razie wszystkie dobre, godne polecenia. Zero większych problemów, no chyba że ten z powłoką od Evdilo....ale tu chyba też wiele zależy od tego, co z tym sprzętem robimy, jak przechowujemy, w jakich warunkach pracujemy... itp, itd.




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

UWELL Evdilo - mały WIELKI mod 2x21700

Postautor: Haze » pt lis 27, 2020 8:48 pm

Tomba pisze:... ta reklama skutecznie wybiła mi tego moda z głowy.

Dobrze, że wstawiłeś to zdjęcie, właśnie to miałem na myśli na filmie - także na budowę nie polecam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

UWELL Evdilo - mały WIELKI mod 2x21700

Postautor: Tomba » pt lis 27, 2020 8:37 pm

Wybacz Adaśko, ale ta reklama skutecznie wybiła mi tego moda z głowy.

Pinni3 pisze:R
Nie rysuje się powiadasz....

U mnie pojawia się co jakiś czas problem z odczytem atomka.ObrazekObrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

UWELL Evdilo - mały WIELKI mod 2x21700

Postautor: Haze » pt lis 27, 2020 7:18 pm

Coś ostatnio mam szczęście do świetnych modów na batki 21700, najpierw GRUS teraz Evdilo - kupowałem go bardziej z nudów i bez przekonania, a po krótkim używaniu zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem nie dokupić jeszcze 2-3 sztuk a pozbyć się wszystkich innych modów 2x18650. :szok1:



I wykresiki:

evdilo-30W.png


evdilo-DRY.png


evdilo-3PUFF.png


evdilo-moce.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Haze i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości