Onyx Boox Nova 2 - czy warto dopłacać?

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Onyx Boox Nova 2 - czy warto dopłacać?

Postautor: Krasnal45 » ndz mar 28, 2021 6:28 pm

Onyx po Boox Nova 3, poszedł jeszcze krok dalej i od 26 marca, w przedsprzedaży jest Onyx Boox Nova 3 Color z kolorowym wyświetlaczem.
W cenie ok. 1900 zł, czyli około 350 zł wiekszej od Nova 3 dostajemy praktycznie ten sam czytnik, o identycznej specyfikacji, z kolorowym wyświetlaczem i rozbudowaną funkcją notesu z możliwością tworzenia kolorowych notatek.

Z Nova 3 Color możesz nie tylko czytać, ale także notować w kolorze! Czeka na Ciebie zaktualizowana aplikacja notatnika, która ma teraz jeszcze więcej funkcji. Pisz i rysuj, korzystając z gotowych narzędzi i kształtów. Z łatwością przeszukasz też ręcznie pisane notatki oraz przekonwertujesz je na tekst elektroniczny. Bezpośrednio w aplikacji możesz także nagrywać oraz odtwarzać nagrania głosowe! Sporządzanie notatek ze spotkań i wykładów nigdy nie było tak proste.

ObrazekObrazek

Daj się ponieść i przelej swoją twórczość do zaawansowanego notatnika E Ink. Możesz pracować na warstwach, dziesiątkach szablonów oraz używać zaawansowanych narzędzi takich jak np. Lasso. Skup się na tworzeniu. Pomoże Ci w tym funkcja ignorowania dłoni, dzięki której będą rejestrowane tylko ruchy rysika o 4096 poziomach czułości na nacisk.

Obrazek
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Onyx Boox Nova 2 - czy warto dopłacać?

Postautor: Haze » czw mar 25, 2021 7:52 am

Tommy Black pisze:... i mimo że konkluzja na nie, to mnie przekonał na tak.

Ja też mimo konkluzji zostawiam go sobie - głównie za taką ogólną responsywność, którą trudno pokazać na filmie. No i rysik daje masę frajdy. :)


Tommy Black pisze:... jest już jeszcze szybsza wersja. Onyx Boox Nova 3

No właśnie nie jestem pewien czy on jest szybszy... na pewno podkręcili tam jeszcze obsługę rysika, i zmienili trochę wykończenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Onyx Boox Nova 2 - czy warto dopłacać?

Postautor: Tommy Black » czw mar 25, 2021 6:38 am

Świetny ten filmik Adam...i mimo że konkluzja na nie, to mnie przekonał na tak. Ale to dlatego że jednak muszę zmieniać rozmiar fonta częściej niż Ty a nade wszystko ja muszę mieć ten rysik. No i tylko dla porządku dodam, że jest już jeszcze szybsza wersja.
Onyx Boox Nova 3

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Onyx Boox Nova 2 - czy warto dopłacać?

Postautor: Haze » śr mar 24, 2021 9:26 pm

Czy warto dopłacać do większej rześkości czytnika e-booków? No raczej nie ...

Obrazek

Wróć do „Haze i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość