PUXOS od Aspire - następca Tesli?

Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: PUXOS od Aspire - następca Tesli?

Postautor: Polon » ndz mar 28, 2021 1:25 am

@
Awatar użytkownika
Haze
Dziękuję za objawienie mi kolejnego sprzętu, o którym pojęcia nie miałem, aż do momentu obejrzenia filmu. Łapka w górę poszła jak zawsze. [emoji3526]

Moja Tesla WYE 2 już się sypie (odpada już mi klapką na baterię, a konektor się odkleja) więc będę zmuszony kupić nowe zasilanie do pracy, a ten "Puksio" spadł mi z nieba, normalnie wtedy kiedy nie mam na to kasy... Mam nadzieję, że mi go nie wykradną z magazynu Aspire, kiedy dobiorę się do wypłaty. [emoji28]
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

PUXOS od Aspire - następca Tesli?

Postautor: Superlux » sob mar 27, 2021 10:35 pm

@
Awatar użytkownika
Tenmen



Ja mam tego misia z lewej, akurat w parze z takim którego recenzował @
Awatar użytkownika
Haze
....i ja wybierałem pomiędzy tym wielobarwnym a tym biało-czarnym którego Ty masz. Te mi się najbardziej podobały.


Obrazek



PS: Jeżeli ktoś chce jeszcze kupić to powyżej podałem namiary... wraz z instrukcją obsługi :-D

Edit - no aż sobie założyłem na Puxosa to Cleito Pro z drugą nieużywaną grzałką. Grzałka 0,5 oma a Oni tu proponują od 60 W do 80 W. :boi: Myślę sobie że zwariowali ale rzeczywiście to zaczyna dobrze działać dopiero powyżej 60 W, przy 70 W czuć jakiś smak i pomimo aż trzech otworów AH parzy w japę że hej. Kiedy próbowałem pierwszy raz, zaraz po zakupie to wapowałem na 20 W - 30 W bo przecież to tylko 0,5 oma. :facepalm: Na tym maxie, 70 - 80 nawet smakuje ale trzeba trochę przymknąć AH bo przy całkowicie otwartych wiatr hula i smak ucieka daleko, daleko...Używam stockowych grzałek raz na ruski rok, więc dla mnie to przygoda, kolejne nowe doświadczenie. :-D





:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4558 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

PUXOS od Aspire - następca Tesli?

Postautor: Tenmen » sob mar 27, 2021 8:53 am

Mam i ja, mogę napisać tylko że jest lekki i mi się podoba, ponieważ kupiony jest na zasadzie przyda się i odłożony do szuflady. Dodam jeszcze że można do niego dokupić aż 14 rodzajów paneli bocznych aby zmienić sobie wygląd.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

PUXOS od Aspire - następca Tesli?

Postautor: Superlux » sob mar 27, 2021 6:50 am

Ja go mam już jakiś roczek, trochę zbyt plastikowy, trochę trzeszczy... ale pomimo wszystko to nie przeszkadza, mod jest ergonomiczny, lekki, przyjemny w dotyku. Tesla to jest jednak ABS pokryty czymś w rodzaju gumy... ale ja tam lubię swojego Puksia. :-D Panele które wybrałem podobają mi się, nawet bardzo. Z tego co się orientuję to jest aktualnie najlżejszy, budżetowy mod 1 × 21700 na rynku... o czym wspominałem już dawno temu ale nikt nie chciał mnie słuchać. :cry: Trzeba bardzo uważać na upadki (wystarczył raz żeby jeden z magnesów poszedł w chalierę)... ale generalnie modzik jest OK. Mam, nie żałuję, mnie kosztował jakieś ~ 100 PLNów ale w kicie, ponieważ tylko w kicie był kolor który mnie interesował. :-D
Raduje mnie fakt że tak dobrze wypadł w tych testach @
Awatar użytkownika
Haze
. Jeżeli chodzi o wydajność to tu jest raczej średnio, jest kilka modów które wytrzymują trochę dłużej na jednym akumulatorze. Oczywiście, na wyświetlaczu nie ma licznika puffów więc to jest raczej tylko moje, osobiste wrażenie a nie jakiś oficjalny wniosek po przeprowadzonych pomiarach.

Jest jeszcze do kupienia w kicie na Ali, w sklepie Aspire. W wersji TPD mamy pełny wybór podstawowych wersji kolorystycznych, w standardzie jest bida... więc wchodzimy w "wybór" i zaznaczamy TPD version. Sam parownik - Cleito Pro jest mega przeciętny więc i tak nic nie tracimy. Cena w ok. 115 PLN.




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

PUXOS od Aspire - następca Tesli?

Postautor: Haze » pt mar 26, 2021 8:11 pm

Tyle już czasu na rynku a ja dopiero teraz go odkryłem :facepalm1: , ale lepiej późno niż wcale.

Obrazek

Wróć do „Haze i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości