BISHOP MTL - kandydat na pudło

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

BISHOP MTL - kandydat na pudło

Postautor: iron64 » wt lip 27, 2021 5:56 pm

Formuła moim zdaniem może zostać. Nie żebym nie lubił Twoich filmów, po prostu jestem takim człekiem, do którego bardziej trafia słowo pisane i z racji tego, filmiki często przewijam. Raz, że są zbyt długie, a dwa mało merytoryczne. Oczywiście mówię tutaj ogólnie, nie o Twoich konkretnie. Taka krótsza formuła jest dla mnie o tyle lepsza, ze więcej treści w krótszym czasie. Dla mnie może tak zostać. Ale też nie zwracaj na mnie jakiejś szczególnej uwagi, bo jak wyżej napisałem, filmy to nie do końca moja bajka.
EDIT. Zgadzam się z Duszkiem, muzyka zap... za głośno.
Obrazek
trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 12:26 pm
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 199 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: BISHOP MTL - kandydat na pudło

Postautor: trusiu » wt lip 27, 2021 5:52 pm

Muszę przyznać, że poprzednie filmy podobały mi się bardziej. Dla mnie za szybko. Mimo tego, że jakieś tam doświadczenie z różnymi parownikami mam, to nadal lubię patrzeć jak inni budują swoje setupy. Wydaje się, że taki film niewiele pomoże mało doświadczonym ciumkaczom, o ile nie jest przeznaczony wyłącznie dla zawodowców z forum.
Poza tym jak zwykle super.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: BISHOP MTL - kandydat na pudło

Postautor: DooshPastesh » wt lip 27, 2021 5:47 pm

Formuła fajna, dla zabieganych, a jednak przekazuje wszystko co potrzeba. Na plus. Z drugiej strony nie rezygnuj jednak z bardziej opisowych filmów, bo one jednak wnoszą więcej wiedzy, a wcale nie są gorsze!
Na minus? W tym filmie muzyka była trochę za głośno. Ja takiej nie lubię, ale doceniam cały film więc nie przeszkadza mi, jednak musiałem przyciszyć żeby nie przeszkadzała, a później monolog pogłośnić, bo okazało się, że dałem mocno niżej... Może to tylko kwestia gustu...
Na koniec najważniejsze! Koszulka hiszpańskiej inkwizycji daje +30 do zajebistości filmu!!
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

BISHOP MTL - kandydat na pudło

Postautor: Haze » wt lip 27, 2021 5:33 pm

Dzisiaj parownik MTL, który spokojnie nawiązuje rywalizację z moim podium MTL-owców!
A przy okazji nieco zmieniona formuła narracji. Dajcie znać czy ma to sens?

Obrazek

Wróć do „Haze i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości