Jellybox Mini

Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Jellybox Mini

Postautor: Metall » sob lis 27, 2021 4:41 pm

Superlux pisze:Kufffa, patrzę na tę aukcję a tam tylko Seller's Shipping Method z brakiem możliwości śledzenia przesyłki. W takiej sytuacji nie martwiłbym się o celników a o to kiedy paczka do Ciebie dotrze... To może być wielki ból. Przy tej opcji wysyłki to nawet jeżeli podadzą Ci nr. śledzenia to często jest to fejk, żeby Cię uspokoić...

Ja nie mam złych doświadczeń, póki co, z tą forma wysyłki. Trzy tygodnie do miesiąca. Z Chin paczka leci do jakiegoś kraju w UE, a stamtąd do Polski. W Polsce doręcza InPost lub Pocztex. Z racji tego nie ma żadnych dodatkowych opłat za obsługę doręczenia, jakie życzy sobie poczta. Zresztą w innych formach wysyłki jest tak samo. Już kilkanaście paczek z Ali odebrałem i żadnej nie doręczała PP. Ali ewidentnie opanowało zasadę "klient nasz pan" i stara się doręczać tak, żeby nie narażać nas na dodatkowe koszty. W sumie dotyczy to sprzedawców. Ja zazwyczaj kupuję u tych samych, więc w sumie moja opinia też nie jest do końca miarodajna, bo u innych sprzedawców może być inaczej.
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Jellybox Mini

Postautor: piowolt » sob lis 27, 2021 1:04 pm

Pelikan2 pisze:Jak już rozmawiacie o Ali, są też Asmodusy w dobrych cenach.
Dziś z promocją BLIK_(działała około godziny, więc chyba każdy kto chciał się załapał) za Minikin V3 wyszło 70_.
https://a.aliexpress.com/_uiwsOo

Lista kodów:
https://www.czajna.pl/poradnik/pelna-li ... liexpress/

eD
Czytałem, że one zazwyczaj działają od określonej godziny, ale jest ich określona ilość, więc warto być jednym z pierwszych.

Były jeszcze w centrum kuponów, takie które działały codzienne od 10. I miała być ich ograniczona liczba, ale nigdy nie udało mi się takiego zdobyć, równo o 10:00, jak próbowałem w niego kliknąć, to nic się nie działo, a po odświeżeniu był już nieaktywny.
I tak przez kilka dni.
--
Pozdrawiam
Piotr W.
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Jellybox Mini

Postautor: piowolt » sob lis 27, 2021 12:57 pm

Superlux pisze:@piowolt


Jeżeli zamawiałeś z Ali to na 99% powinieneś być spokojny, pójdzie jak burza. AliExpress to obecnie jedyna w miarę bezpieczna chińska platforma. Zresztą wszystko sobie pięknie poukładali, na każdym etapie przeprowadzania transakcji. VAT, zgłoszenie w IOSS, Kurier24... wszystko ładne i czytelne.
Oczywiście wybrałeś wysyłkę - Aliexpress Standard Shipping.... w ostateczności - Ali Saver Shipping? Kufffa, patrzę na tę aukcję a tam tylko Seller's Shipping Method z brakiem możliwości śledzenia przesyłki. W takiej sytuacji nie martwiłbym się o celników a o to kiedy paczka do Ciebie dotrze... To może być wielki ból. Przy tej opcji wysyłki to nawet jeżeli podadzą Ci nr. śledzenia to często jest to fejk, żeby Cię uspokoić... przynajmniej na chwilę, niestety. Przy tej formie wysyłki transport może trwać miesiąc, ale częściej trwa nawet ponad dwa miesiące...




:beer1:
Śledzenia nie ma w AliExpress, ale moje doświadczenie mówi, że spokojnie da się śledzić w innych serwisach. Numer przesyłki mam.

Ludzie pod tą aukcje piszą, że przychodzi po 20 dniach do miesiąca.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Jellybox Mini

Postautor: Pelikan2 » sob lis 27, 2021 7:45 am

Jak już rozmawiacie o Ali, są też Asmodusy w dobrych cenach.
Dziś z promocją BLIK_(działała około godziny, więc chyba każdy kto chciał się załapał) za Minikin V3 wyszło 70_.
https://a.aliexpress.com/_uiwsOo

Lista kodów:
https://www.czajna.pl/poradnik/pelna-li ... liexpress/

eD
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Jellybox Mini

Postautor: Superlux » sob lis 27, 2021 12:46 am

@
Awatar użytkownika
piowolt



Jeżeli zamawiałeś z Ali to na 99% powinieneś być spokojny, pójdzie jak burza. AliExpress to obecnie jedyna w miarę bezpieczna chińska platforma. Zresztą wszystko sobie pięknie poukładali, na każdym etapie przeprowadzania transakcji. VAT, zgłoszenie w IOSS, Kurier24... wszystko ładne i czytelne.
Oczywiście wybrałeś wysyłkę - Aliexpress Standard Shipping.... w ostateczności - Ali Saver Shipping? Kufffa, patrzę na tę aukcję a tam tylko Seller's Shipping Method z brakiem możliwości śledzenia przesyłki. W takiej sytuacji nie martwiłbym się o celników a o to kiedy paczka do Ciebie dotrze... To może być wielki ból. Przy tej opcji wysyłki to nawet jeżeli podadzą Ci nr. śledzenia to często jest to fejk, żeby Cię uspokoić... przynajmniej na chwilę, niestety. Przy tej formie wysyłki transport może trwać miesiąc, ale częściej trwa nawet ponad dwa miesiące...




:beer1:
Obrazek
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Jellybox Mini

Postautor: piowolt » pt lis 26, 2021 10:27 pm

Wszystkie zasilania miałem czarne, tak jak auta [emoji2], tylko dziewczyny, same blondynki. [emoji6]

PS Jeszcze mnie czeka pewnie przeprawa z Urzędem Celnym.

--
Pozdrawiam
Piotr W.

eD
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Jellybox Mini

Postautor: Superlux » pt lis 26, 2021 10:02 pm

@
Awatar użytkownika
piowolt




Piotrek, black clear to bardzo fajne połączenie, takie uniwersalne i dobrze współgra zarówno z czarnymi, jak i ze srebrnymi parownikami.




:beer1:
Obrazek
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Jellybox Mini

Postautor: piowolt » pt lis 26, 2021 9:38 pm

Dziwne i szkoda, że Tesli nie ma na Ali i w naszych sklepach, na stronie TeslaCigs, cały czas jest w ofercie. To jedno z najfajniejszych zasilań, jakie miałem, po 2 latach zero pęknięć, zarysowań. Niestety, padł wyświetlacz. Wytrzymała najdłużej ze wszystkich moich zasilań. Próbowałem ja reanimować spirytusem w wanience elektroakustycznej, ale WYE się nie poddaje.
Żelka wziąłem Black.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2853
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Jellybox Mini

Postautor: Nikotynos » pt lis 26, 2021 9:30 pm

@
Awatar użytkownika
piowolt
Ja przez tą cholerną Teslę Wye 85 to nie mogę się przyzwyczaić do niczego co jest choć trochę większe i cięższe. W żelku jednak odczujesz w łapie trochę różnicę, ale to i tak jeden z mniejszych i lżejszych modów w dzisiejszych czasach. Ja sprzedałem, bo już mnie wkurzał ten kolor Amber i do niczego mi to nie pasowało. Sam mod fajny, ale i tak wolę wymęczoną Teslę, a nawet Puxos jakoś bardziej mi podchodzi, a do tego nie trzeszczy, nigdy nie spadł i nigdy się nie uszkodził. Uwielbiam jego lekkość. ;)
Awatar użytkownika
piowolt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 28, 2016 9:37 am
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: nieokreślona

Jellybox Mini

Postautor: piowolt » pt lis 26, 2021 9:06 pm

Ja ze względu na Puxosa, który się już, po pół roku używania, rozpada (popękała obudowa, zwłaszcza w miejscu gdzie wkręca się parownik), polowałem na coś małego, Tesli WYE już nie mogłem na Ali namierzyć, więc wybór padł na żelka, zwłaszcza, po oglądnięciu recenzji @
Awatar użytkownika
Haze
.
Czaiłem się już na niego od pewnego czasu, nie załapałem się na zniżki na 11.11 i czekałem na to co się wydarzy na Black Friday. No i się wydarzyło.
Ale to prawda, trzeba się przygotować, przewertować trochę internetu i trzymać rękę na pulsie. Był jeszcze jeden intratny kupon do zgarnięcia, codziennie rano o 10, ale nigdy nie mogłem zdążyć.



--
Pozdrawiam
Piotr W.

Wróć do „Haze i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość