FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: Superlux » pn lis 15, 2021 7:56 pm

@
Awatar użytkownika
Haze



... ale Panie doktorze, Horus też jest prosty do bólu, sam setup prostota do potęgi, no przeca Ty sam o tym wiesz. :-D

No ale jak padło to padło, @
Awatar użytkownika
Robson
ma trochę racji, zrobili kobyłę na 28 mm... no żeby choć te 7 ml, no choć tyle. Mój Dvarw, 22 mm ma pojemność 5 ml. Ja naprawdę nie wiem gdzie mają głowę ci wszyscy projektanci. Rozumiem jednak że to taka specyficzna konstrukcja... i nie może już więcej dać. Jednak po Twoich słowach, trudno... remont i te ceny dobijają mnie minuta po minucie, ale w przyszłym tygodniu emka i znów muszę zmalwersować jakieś 500 PLN na Fat Rabbita, na Ripley' a... i różne dodatki. Nie będzie "złotych" klamek. :lol:

Choć było już tak fajnie, za Twoim przywództwem przywróciłem do życia Destiny, Horus nadal rządzi / nie rządzi, Zygfryd jest kochany, nawet Gear ostatnio wykopałem z szafki i gdyby nie ta pojemność, to po prostu ogień. No ale trudno. Wszystkie króliki miałem w głębokim poważaniu, wszystkie... i dziwiłem się światu jak ten świat je kocha. Niech ten wytarga mnie teraz za uszy. Wtedy się z nimi przeproszę. :-)
Teraz będą robił setupy w garażu albo poczekam aż chociaż odrobina powierzchni mojego domu będzie wolna, no bo ile czasu można spędzać w garażu??? Kiedy "bryki" wystawione, niebożęta... gdzieś trzeba było postawić te wszystkie cholerne pudła. W związku z tym najprawdopodobniej Cabeo, Ripley'a, Wotofo P.S. i w końcu Fat Rabbita będę musiał odstawić do pudełka... tak do garażu, niebożęta. :cry: Może zdążę przed świętami... z Królikiem, Cabeo, Wotofo i z Ripley'em... może... :facepalm:


@
Awatar użytkownika
Robson



Robbie, no przeca nie cały dzień siedzisz w robocie, czy w innej delegacji... :-D
Siadasz sobie w domku przed kompem, wychodzisz do ogródka czy na balkon... i dajesz czadu. A płyny w domu masz przeca pod ręką. W takiej sytuacji - "trzeba być wyluzowanym". :-D

Wiem że boisz się tego że Steam Crave gorzej odda smak :lol: , ale trza spróbować. @
Awatar użytkownika
Haze
nbush to nie jest jakiś tam, pierwszy lepszy doktorzyna..., to nasz doktor, który serce zostawił w Salonie. Ja już myślałem że najpierw Zygfryd a później Plus v2 zrobią rozpizduchę, było blisko ale jednak stary skurczybyk się ostał. Jeżeli główny rzecznik Horusa (i to od lat) wywiesił białą flagę... to musi być coś na rzeczy. Ja trochę płaczę, bo od czasu kiedy wszedłem w DTL, poznając w tempie niemal ekspresowym kolejne konstrukcje... powoli zaczynałem się nudzić. Tylko kilka parowników otarło się o boski parownik od Vapefly, dosłownie otarło, niektóre ośmieliły się nawet zbliżyć, a teraz to. :szok1: To trochę jak pogrzeb, ale spokojnie...najpierw niech wpadnie w moje łapki, ten nowy król.




:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: Haze » pn lis 15, 2021 5:12 pm

ErNOL pisze:Parowniki mają zupełnie odmienne konstrukcje. Górny nawiew vs. dolny i boczny nawiew. Tego się nie da porównać.

Konstrukcyjnie rzeczywiście nie. Ale:

ErNOL pisze:Chyba, że porównany sam smak, to wtedy może i taki werdykt można wydać.

No właśnie :) .

Poza tym ujmuje ogólna "fajność" Królika - łatwo robi się grzałkę, bezboleśnie dolewa, ergonomicznie jest bliski ideału.
Obrazek
Awatar użytkownika
RavSle
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: pt maja 01, 2020 10:32 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 112 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: RavSle » pn lis 15, 2021 4:52 pm

@
Awatar użytkownika
Avrellius
zamawiałem przez stronę. Wczoraj był niedostępny a dziasiaj się pojawił. Zobaczymy co z tego będzie.
Jeśli będzie tak jak piszesz to sobie robią z nas jaja.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Avrellius
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:23 pm
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: Avrellius » pn lis 15, 2021 4:42 pm

@
Awatar użytkownika
RavSle
, kupowałeś stacjonarnie, czy przez stronę?
Ja zamawiałem wczoraj z rana i dziś otrzymałem SMSa, że anulowali moje zamówienie z uwagi na brak parownika. :(
Obrazek

DOVPO Blotto RTA, Kylin Mini v2, Ares 2, Ehpro True MTL, BTFC RDA, Qp Juggerknot MR
Aegis MAX, Lost Vape Grus 100W, Vandy Vape Pulse X BF, GeekVape Legend l200
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: Robson » pn lis 15, 2021 3:43 pm

U mnie kobyłka była już u płota, już witała się z gąską ale... te 5.5 ml przy 28 mm średnicy...
Muszę mieć przynajmniej te 8-10 ml.
A recenzja jak to recenzja u naszego @
Awatar użytkownika
Haze
nberga - krótko, zwięźle i na temat. To lubię. :-D
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
RavSle
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: pt maja 01, 2020 10:32 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 112 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: RavSle » pn lis 15, 2021 3:38 pm

Udało mi się go dzisiaj upolować w sklepie na E. Nie mogę się doczekać dostawy i spróbowania jak działa i jak oddaje smak. Na Horusa polowałem ale nie udało mi się go ustrzelić.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: ErNOL » pn lis 15, 2021 3:24 pm

Super film, jak zawsze. Nie zgodzę się jednak, że to następca. Parowniki mają zupełnie odmienne konstrukcje. Górny nawiew vs. dolny i boczny nawiew. Tego się nie da porównać. Tak samo jak sam układ bazy - typowy jednogrzałkowiec kontra dwu/jednogrzałkowiec (choć zapewne Ci co mnie znają, to wiedzą, że uważam, że parowniki na dwie grzałki to na dwie grzałki, a na jedną, to na jedną grzałkę). Chyba, że porównany sam smak, to wtedy może i taki werdykt można wydać. :)
Bez urazy Mistrzu @
Awatar użytkownika
Haze
- to tylko takie moje przemyślenia. A i nie ukrywam, że myślałem o tym tanku, choć nie miałem go w planach na teraz... Ale po zobaczeniu filmu... Chyba zmienię plany. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Pinokio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: śr lis 06, 2019 1:24 pm
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 259 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: Pinokio » ndz lis 14, 2021 7:30 pm

Ja na Fat Rabbit mam zamontowane grzałeczki z DKMS 3_mm._Jest to świetny parowniczek,_który oddaje świetnie smak. Uśmiech na twarzy, zadyma w pokoju tak, jak to widać na recenzjach naszych salonowych kolegów na YT. A ja szukałem i szukałem Horusa i chyba dobrze że nie znalazłem, skoro Fat jest lepszy. Polecam tego skurczybyka. :-)

eD
Od 03.08.2019 - 0 analogów :yes:
Zasilania : Aegis Solo 100W, voopoo Argus,VandyVape Swell,Odin 100,GEN S,Swag II.
Parowniki :Horus,Arbiter,Intake RTA,Blotto RTA,Vapefly Core RTA,Ares2,Syrenka2,
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: Insane » ndz lis 14, 2021 5:25 pm

Podczas montowaniu filmu inspirowałeś się nieco najnowszym dziełem Nolana. :-D
Awatar użytkownika
Avrellius
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:23 pm
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

FAT RABBIT RTA - nadejszła wiekopomna chwila!

Postautor: Avrellius » ndz lis 14, 2021 4:39 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
, ok. 10:30 jeszcze mieli, bo sam zamawiałem.
Obrazek

DOVPO Blotto RTA, Kylin Mini v2, Ares 2, Ehpro True MTL, BTFC RDA, Qp Juggerknot MR
Aegis MAX, Lost Vape Grus 100W, Vandy Vape Pulse X BF, GeekVape Legend l200

Wróć do „Haze i jego kanał na YouTube”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości