Pożegnanie

Specjalna salonowa sofa dla firmy Nostalgia Vibes
Awatar użytkownika
DwaJedenIks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: wt cze 11, 2019 3:48 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pożegnanie

Postautor: DwaJedenIks » ndz sie 16, 2020 7:25 am

Świat jest przepełniony reklamami co jest drażniące, nie mówię że nie można np w takim vapeshopie dać plakatu czy coś ale serio lepiej działa dobra opinia konsumenta niż nawalanie reklamami.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 755
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 620 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pożegnanie

Postautor: Goomowiec » ndz sie 16, 2020 5:38 am

Oh, okey, skoro jeździsz Mini, masz Xiaomi, smarujesz chleb nożem i wycierasz nos jedwabną chusteczką, to mnie przekonałeś. Wychodzi na to, że reklamowanie swojego produktu jest całkiem bez sensu. Absolutnie. Lepiej cicho siedzieć w kąciku i zgryzać tynk ze ściany, w nadziei, że kiedyś w końcu coś się ruszy w biznesie.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
DwaJedenIks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: wt cze 11, 2019 3:48 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Pożegnanie

Postautor: DwaJedenIks » sob sie 15, 2020 7:57 pm

Goomowiec pisze:W sumie brak reklamy to idealny sposób na zarżnięcie swojego biznesu. Bo - nie oszukujmy się - ludzie lubią produkty, które już znają. Dlatego ludzie kupują Delmę, jeżdżą Fordami, używają telefonów marki Samsung i wycierają nos papierem Mola.


No nie powiedziałbym, jeżdżę Mini bo jest śliczny, mały i zwinny a reklamy nigdzie nie widziałem, telefony których używam to Xiaomi bo mają fajny stosunek ceny do jakości i używałem zanim zaczęli nadawać reklamy, Delmy nie jem bo to nie masło a smarowidło sztuczne, co do papieru to nie wybieram po marce a muszę dotknąć czy nie zbija się do samej tubki kartonowej. Reklama to syf, moje pierwsze efajki wybierałem na wyspie w galeriach gdzie nic się nie znali i dopiero jak poszedłem do vapeshopu gdzie mi obsługa doradziła to jestem zadowolony i zrezygnowałem totalnie z analogów. Gdybym miał się patrzeć na te (reklamy) opłacone recenzję na YT to sam bym zgłupiał i nie wiedział co wybrać, lepsze jest takie forum gdzie użytkownicy zaczynają się wymieniać swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 755
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 620 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pożegnanie

Postautor: Goomowiec » sob sie 15, 2020 1:24 pm

W sumie brak reklamy to idealny sposób na zarżnięcie swojego biznesu. Bo - nie oszukujmy się - ludzie lubią produkty, które już znają. Dlatego ludzie kupują Delmę, jeżdżą Fordami, używają telefonów marki Samsung i wycierają nos papierem Mola. Bez reklamy są małe szanse, żeby dobry produkt się wybił na rynku. Nie mówię, że trzeba co 5 minut pokazywać swój produkt w TV, ale taki "bezreklamowy" marketing TEŻ jest do bani. Z drugiej strony... Reklam premixów w tv czy radio nie ma...
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pożegnanie

Postautor: WE514 » sob sie 15, 2020 1:07 pm

@
Awatar użytkownika
DwaJedenIks
popieram , również nie toleruję reklam ,a dobry produkt reklamy nie potrzebuje.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
DwaJedenIks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: wt cze 11, 2019 3:48 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pożegnanie

Postautor: DwaJedenIks » sob sie 15, 2020 10:16 am

Co do reklamy to macie rację, ja jako klient nie znoszę reklam i jak jakąś widzę to raczej mnie nastawia sceptycznie do produktu. Wolę usłyszeć od znajomego czy obsługi vapeshopu do którego chodzę dobre słowo o danym smaku.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Pożegnanie

Postautor: Tenmen » sob sie 15, 2020 8:55 am

Dzisiaj spróbowałem premiksu Orange & mango, jestem mile zaskoczony, płyn jest po prostu smaczny. Bardzo dobrze wyważona została słodycz i smak kwaśny. Bałem się że zakupiłem za dużo, ale teraz jestem spokojny, polecam.
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pożegnanie

Postautor: Vlad » pn sie 10, 2020 12:15 pm

Otóż to, jeżeli mogę wsadzić swoje trzy grosze, potwierdzam. Bo jeżeli chcemy trafić do określonej grupy odbiorców, która wie czego chce, reklama według mnie może wręcz podważyć wizerunek firmy, a koszty związane z nią zawsze gdzieś trzeba ulokować, czyli w cenie końcowej produktu. Pracuje w branży gdzie reklama nawet związana z targami branżowymi jest zbędna, ani jedna złotówka wydana na reklamę nie zwróci się w ogólnym rozrachunku sprzedaży ani też nie byłaby policzalna. Poza obrendowaniem samochodów, żeby było wiadomo kto podjeżdża i działało to na podświadomość konkurencji, to jedyne działanie, które jest działaniem celowym.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Pożegnanie

Postautor: Wampir z Pniew » pn sie 10, 2020 8:34 am

MA pisze:Najlepsza reklamą jest zadowolony Klient. Nie musisz inwestować dużych pieniędzy w swoją firmę. Zamiast wyrzucać gotówkę na kolejne akcje marketingowe, zainwestuj swój czas w bezpośredni kontakt ze swoimi Klientami.


@
Awatar użytkownika
NostalgiaVibes
To sobie wyryj na kamiennej tabliczce i powieś bezpiecznie nad łóżkiem (co by w nocy nie spadło i ...). :-D
Ja przez te wszystkie lata wydałem na marketing dokładnie 0 PLN.
No i oczywiście wszystkie rady TW Artura weź do serca i korzystaj z bezpłatnych porad życzliwych, bo inni za oczywistą oczywistość płacą kupę kasy. :lol:
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 843 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Pożegnanie

Postautor: Alchemik » pn sie 10, 2020 3:08 am

Kilka dobrych rad do wykorzystania w czasie przygotowań do wielkiego powrotu na rynek:

Dywersyfikacja to podstawa. Zafiksowanie się tylko na jednej linii smakowej to początek klęski.

Klient jest najważniejszy. Tworząc nowe mieszanki pamiętaj, że Klient nie musi mieć takich samych preferencji/gustu jak Ty, więc nie kieruj się tylko i wyłącznie swoimi odczuciami przy tworzeniu oferty.

Rozbudowana oferta. Wróć na rynek z przygotowanym zestawem 50-100 produktów. To Klienci zdecydują o tym, które z nich pozostaną na dłużej w Twojej ofercie, a Ty w tym czasie będziesz tworzyć kolejne.

Najlepsza reklamą jest zadowolony Klient. Nie musisz inwestować dużych pieniędzy w swoją firmę. Zamiast wyrzucać gotówkę na kolejne akcje marketingowe, zainwestuj swój czas w bezpośredni kontakt ze swoimi Klientami.

No i co najważniejsze...

Hasło znane wśród braci motocyklowej (którą serdecznie pozdrawiam. LWG i do zobaczenia na wstędze asfaltu.):

"Motocyklista ma miękkie serce, ale twarda d..ę".

Zamień słowo motocyklista na producent i... bądź wrażliwym twardzielem. :rockers:

A teraz bierz się za robotę. :thuglife:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:

Wróć do „Nostalgia Vibes w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości