Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Specjalna salonowa sofa dla firmy Nostalgia Vibes
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: Alchemik » ndz cze 07, 2020 10:45 pm

NostalgiaVibes pisze:Pomimo tego że po tych dwóch miesiącach jednak uznałeś że nie ma tragedii, widzę że coś jest z tym premixem źle. Jednak nikt nie powinien tyle czekać żeby to jakoś smakowało, mija się to z całym założeniem premixu.

Muszę Cię zmartwić, gdyż z premiksem wszystko jest OK. Ciężko jest obejść prawa przyrody i nawet slogan reklamowy "shake and vape" nie zmieni zasad chemii. :lol1:

No chyba, że dodasz tonę słodzików i wiadro kolady (czy jak tak się ten chiński wynalazek kosmetyczny nazywa).
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: PrzemekM » ndz cze 07, 2020 8:24 pm

Bo target (brzydkie słowo) premiksów to raczej nie są osoby, które będą czekały 2 miesiące na efekt końcowy.
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: edarek » ndz cze 07, 2020 7:46 pm

Ja żebym wiedział, że premiks potrzebuje tyle odstać, to trzymałbym je nadal. Po jakimś czasie spróbowałem jeszcze któregoś i niestety było to samo. Teraz już nie sprawdzę.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: iron64 » ndz cze 07, 2020 7:42 pm

Nie jestem fanem premixów, ale te których zdarzało mi się używać w zasadzie po 3 dniach stania były już ok. Owszem, niektóre dziwaczne były, inne jak Smooth Tobbaco wspominam i pamiętam do dziś jako całkiem dobre. Nie zdarzyło mi się jeszcze po tych 3 dniach trafić na koszmarka jak Lemon. Ale jak widać nawet ten Lemon po 69 (taki żart) dniach stał się zupełnie inny.
Tak, coś zmienić należy, czas jest zbyt długi na leżakowanie. Zrób coś, aby po 3 dniach był taki smak jak mam teraz i będzie dobry produkt.
(Oczywiście nie wiem co, gdybym wiedział sam bym produkował premixy i zarabiał miliony, a co? :D)
Obrazek
Awatar użytkownika
NostalgiaVibes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: śr lut 12, 2020 1:29 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 151 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: NostalgiaVibes » ndz cze 07, 2020 7:34 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
Nie biczuj się tak! Nie napsułeś mi krwi. Kubeł zimnej wody jest potrzebny, tym bardziej kiedy człowiek z czymś startuje. :D Pomimo tego że po tych dwóch miesiącach jednak uznałeś że nie ma tragedii, widzę że coś jest z tym premixem źle. Jednak nikt nie powinien tyle czekać żeby to jakoś smakowało, mija się to z całym założeniem premixu. A jednak ma to być wygodne, czyż nie? :)
Cześć, zapraszam do naszego sklepu oraz na fanpage!
Sklepik: https://nostalgia-vibes.shoplo.com
FanPage: https://www.facebook.com/Nostalgia-Vibe ... EMDTo0fLCf
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: iron64 » ndz cze 07, 2020 7:27 pm

No nawet więcej to zajęło niż miesiąc, bo 02.04 pisałem o doznaniach z tego premixu, a dziś rano dopiero odważyłem się sprawdzić go ponownie. czyli mamy 07.06 jakby nie patrzeć bite 2 miesiące minęły. Parownik nadal Horus RTA, ale dałem go nawet teraz na RDA, co prawda królik na braidzie singlu nie protestował, bo jest martwy, ale spodziewałem się... sam nie wiem czego, chyba hekatomby mydła, a wyszło nawet fajnie. Postanowiłem o tym napisać, bo nie lubię nikomu psuć czegoś, a tobie ewidentnie zepsułem trochę krwi. Mój błąd za co przepraszam. Zbyt krótko czekałem, tylko to mam na usprawiedliwienie.
Obrazek
Awatar użytkownika
NostalgiaVibes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: śr lut 12, 2020 1:29 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 151 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: NostalgiaVibes » ndz cze 07, 2020 7:20 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
Cieszę się, pomimo długiego czasu, że da się go vapować! Szczerze mówiąc ja nie wykryłem jakichś niesamowitych zmian po miesiącu, ale tutaj ty jesteś bardziej rzetelny. ^^ Nawet nie wiesz jak poprawiłeś ten niedzielny wieczór! (Nie zmienia to faktu że będę pracował nad zmianą/poprawą receptury, ale nadal bardzo się cieszę że nie wygrałeś czegoś co będzie leżało i się kurzyło.)
Cześć, zapraszam do naszego sklepu oraz na fanpage!
Sklepik: https://nostalgia-vibes.shoplo.com
FanPage: https://www.facebook.com/Nostalgia-Vibe ... EMDTo0fLCf
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: iron64 » ndz cze 07, 2020 7:14 pm

Chyba muszę przyznać się do błędu. A przynajmniej naprostować pewne rzeczy, które tu nawymyślałem. Aż mi głupio trochę, ale po tak długim staniu Cola&Lemon stał się wapowalny! Serio. Nie czuć w nim dziwnych posmaków, chemia jakby zniknęła, no nawet całkiem całkiem się zrobił. Nadal nie jest to premix, za który zapłaciłbym więcej niż 15zł, ale kużwa da się to używać. @
Awatar użytkownika
NostalgiaVibes
czemu nie napisałeś, że on potrzebuje miesiąca czy więcej nawet na przegryzienie się?!
Został mi on, bo nie mogłem ani ja, ani żona go używać. Teraz po tak długim czasie wapujemy i sami jesteśmy zaskoczeni jak się zmieniło nasze podejście do tego premixu.
Nie wiem, co mogę więcej napisać, przykro mi że tak zjechałem ten premix. Przyznaję się do błędu i zmieniam zdanie dość mocno na temat tego smaku, z zastrzeżeniem jednak, że czas leżakowania wynosi ponad miesiąc.
Obrazek
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: SuwMar » pt maja 29, 2020 10:56 am

Jabłko&Mięta
Ten premiks wypada dobrze. Dla mnie byłoby bardzo dobrze, gdyby troszkę mniej dominowała mięta, która przysłania smak jabłka. Ogólnie mogę jednak ocenić mieszankę na 4+.
Obrazek
Awatar użytkownika
NostalgiaVibes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: śr lut 12, 2020 1:29 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 151 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Nostalgia Vibes - recenzje premiksów

Postautor: NostalgiaVibes » sob maja 09, 2020 3:26 pm

@SuwMar Dzięki! Już pracujemy nad zmianą aromatów, bo te ewidentnie nie spełniają oczekiwań publiki. :/ Jak będziemy mogli się czymś pochwalić, to wyślemy je wam, jeśli się nie zraziliście... :) No i dziękuję oczywiście za twoją opinię, dla mnie jest bardzo cenna!
Serdecznie pozdrawiam.
Cześć, zapraszam do naszego sklepu oraz na fanpage!
Sklepik: https://nostalgia-vibes.shoplo.com
FanPage: https://www.facebook.com/Nostalgia-Vibe ... EMDTo0fLCf

Wróć do „Nostalgia Vibes w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości