Ładowarki - jaką wybrać?

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
rustin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 19, 2020 10:21 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: rustin » śr sie 26, 2020 6:49 pm

Leci Miboxer C4.
Awatar użytkownika
kompiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 10:01 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podzięk.: 642 razy
Płeć: Mężczyzna

Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: kompiler » sob sie 22, 2020 8:33 am

Ja wapuję już (albo dopiero) drugi rok i kupując mój pierwszy kompletny zestaw zasilanie, parownik, baterie, ładowarka,
nie byłem jeszcze zarejestrowany na tym forum i moja wiedza na temat sprzętu była praktycznie żadna.
Udało mi się jednak wtedy kupić ładowarkę firmy Smok, która bo blisko 2 latach ładuje ciągle te same baterie,
a baterie te ciągle utrzymują swoją sprawność w przewijających się w moich rękach różnych zasilaniach.
Posiadam 4 komplety baterii (8 sztuk), których używamy z żoną codziennie, kiedy jedne komplety są w boxach
to drugie komplety leżą w ładowarce czasami dwa dni jak zapomnę wyjąć je z gniazd ładujących,
a sama ładowarka praktycznie od ponad roku nie jest wyłączana z zasilania (zasilanie z gniazdka 230V).
Po takim nie do końca poprawnym użytkowaniu tej ładowarki (ciągle pod napięciem, ciągle z bateriami)
mogę polecić tą ładowarkę jeśli jest jeszcze dostępna gdzieś w sklepie, nie pamiętam ile kosztowała,
ale nie była ona droga i przez te blisko dwa lata nigdy nie sprawiła mi kompletnie żadnego problemu.
Przed chwilą nawet znalazłem jej opis na tym forum, gdzie @
Awatar użytkownika
Tommy Black
dawno temu o niej napisał kilka słów.
https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?t=2334

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: Haze » sob sie 22, 2020 8:17 am

@
Awatar użytkownika
rustin
:

1. Jeśli czytasz Lygte to u nas dużo więcej się nie dowiesz, może jedynie jakieś doświadczenia z codziennego używania.
2. A jak tak bardzo chcesz trzymać się budżetu to weź Lii-500 - jeśli chodzi o Li-Ion to trudno jej coś zarzucić, owszem, słychać trochę o jej awaryjności, sam raz ją wymieniałem (a właściwie to przysłali mi z Chin nową po zobaczeniu filmiku), ale Boxer też mi padł (i nie tylko mi na tym Forum).
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: Krasnal45 » sob sie 22, 2020 8:13 am

rustin pisze:Temat zamykam

Zamykaj, może Ci się uda. Tylko nie trzaskaj drzwiami. :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
rustin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 19, 2020 10:21 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: rustin » sob sie 22, 2020 8:10 am

Więc naosiale. Temat zamykam, po co dalej ktoś komentuje? Widzę forum wzajemnej adoracji większość bez merytorycznej wiedzy.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: iron64 » sob sie 22, 2020 8:02 am

Nie rzucaj się tak, bo po prawdzie to ciąniesz ten temat zupełnie bez sensu. Sam napisałeś, że uwaga dotyczyła v1 a obecnie jest v4 w sprzedaży.
Skoro tak bardzo się obawiasz to kup po prostu inną. Co tu rozwlekać i jeszcze naskakiwać na kogoś?
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: Krasnal45 » sob sie 22, 2020 8:00 am

@
Awatar użytkownika
rustin

Widzę, że to forum nie dorasta Ci do pięt nawet. Odpuść, zmień lokalizację, Zielone Forum Ci mogę zaproponować. Tam są fachowcy...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
rustin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 19, 2020 10:21 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Re: Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: rustin » sob sie 22, 2020 7:56 am

O słodki Jezu kto ci każe pisać? Nic nie wnosisz tylko trolujesz i zamęt robisz. Jest taki przycisk ignoruj, jeżeli tak bardzo cie kusi zaglądać i nie odpisuj. Jakiś nakaz masz śmiecenia i się wtryniania?
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: Goomowiec » sob sie 22, 2020 7:19 am

O słodki Jezu, ale się naprężasz. Dostałeś odpowiedź już nie raz, a dalej szukasz dziury w całym. Nikt nie znajdzie ci lepszej ładowarki, niż te, które zostały wymienione. Jeśli nie zgadzasz się z opinią forumowiczów - a @
Awatar użytkownika
Haze
akurat się zna na tym bardzo dobrze - to po co w ogóle ciągniesz ten temat? Dołóż parę groszy, na pewno ich nie stracisz. Takie "Januszowanie" często kończy się źle. Czasem nawet bardzo źle.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
rustin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 19, 2020 10:21 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Ładowarki - jaką wybrać?

Postautor: rustin » sob sie 22, 2020 7:11 am

Jak już podjąłeś dalej temat. Mówisz o teście Henrika czyli tym co ja wrzuciłem? Jeżeli tak, to ten test jest Miboxer C4 pierwszej wersji z 2017 r., a teraz już sprzedają V4, link wrzuciłem do Ali. W wersji V4 zostało ponoć to wszystko naprawione, między innymi tutaj o tym piszą https://www.taschenlampen-forum.de/thre ... c4s.74855/
Jeszcze wrzucę parę linków gdyby kogoś interesowało.

Ładowarki potrzebuję dokładnie do 4 aku AAA i 4 szt 18650 które ładuję 2x w miesiącu. Chcę coś na 4 sloty i lepszego niż Lii202, dlatego nie mam zamiaru wydawać 150 zł na ładowarkę której używam tak rzadko i koniec tematu o finansach. Skoro są tańsze bardzo popularne jak widać, to może i mi wystarczy tak jak setkom innych, a temat założyłem po to aby wybrać możliwe najlepiej w danej kwocie co zaznaczyłem na początku. Interesuję się, czytam zagraniczne fora jak widać aby wybrać najlepiej a nie spotykać się z hejtem i radami, dołóż drugie tyle.

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość