Zagięcie siatki mesh

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zagięcie siatki mesh

Postautor: Vlad » pt lip 30, 2021 12:20 am

Zwłaszcza że zwykle po zagięciu siatki, przynajmniej tej z Vandy Vape, która była w pudełku z parownikiem, od razu w miejscu zagięcia siatka się przepalała. Te co kupiłem z Vandy Vape są mam wrażenie trochę bardzie wytrzymałe na zagięcia.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Wujek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: sob sie 08, 2020 2:49 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 95 razy
Płeć: Mężczyzna

Zagięcie siatki mesh

Postautor: Wujek » czw lip 29, 2021 8:34 pm

Jeżeli przez zagięcie bawełna nie będzie dociskać do siatki, będziesz łapał bobra.

eD
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Zagięcie siatki mesh

Postautor: iron64 » pt gru 11, 2020 2:30 pm

Nie wiem jak w przypadku tej konkretnej siatki, bo takiej nie używam, ale te co używam i tak robiłem z nimi, przepalały się w miejscu zagięcia bardzo szybko.
Edit: VV 300mesh po zagięciu na kilka buszków jedynie było ok, później oberek czuć było. Jednak myślę, że zachowanie będzie zależeć od rodzaju mesha.
Obrazek
pampalini
Płeć: nieokreślona

Zagięcie siatki mesh

Postautor: pampalini » pt gru 11, 2020 12:43 pm

Czy wygięcie siatki mesh, a tym samym nałożenie się części, może sprawić problemy podczas wapowania? Może to mieć negatywne konsekwencje co do sprzętu?
Siatka wygląda tak:

Obrazek

A chcę tak:

Obrazek

Jedna stopka jest przegięta na "kanapkę". Nie wiem jak to wytłumaczyć. Zdjęcie chyba wyjaśnia wszystko. Jaki jest tego cel? To siatka mesh do przebudowy grzałek PnP, a mam grzałki do Luxe PM40 do przebudowy i tu grzałki są mniejsze, konkretnie średnica. Chcę dopasować siatki do tej średnicy zmieniając szerokość siatki, ale nie wiem jak się ten eksperyment odbije na zasilaniu i czy ogólnie będzie to miało jakiś negatywy wpływ.

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości