Poszukiwane zasilanie na DNA

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Tommy Black » wt lut 23, 2021 7:32 pm

Krasnal45 pisze:Horizon EVO jest piękny, ale DNA 60 to trochę przestarzały chip sporo gorszy od nowszego DNA 75.


Czy ja wiem czy sporo gorszy? Czy w ogóle gorszy od DNA 75 C ? Jeśli ktoś nie potrzebuje TC, to niekoniecznie gorszy... :)
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Krasnal45 » wt lut 23, 2021 7:27 pm

Horizon EVO jest piękny, ale DNA 60 to trochę przestarzały chip sporo gorszy od nowszego DNA 75.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Sobear » wt lut 23, 2021 7:12 pm

Z normalnych modów chodzi za mną OneginR od Madbeardmods. Śliczne maleństwo, ale lista oczekujących zrobiła się dłuuuuuuga po recenzji Jai Haze'a.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA.

Postautor: Bezimienny » wt lut 23, 2021 7:00 pm

@
Awatar użytkownika
Krasnal45
, jak narazie to jedyny zawodnik w moim zestawieniu. Trochę o nim już poczytałem, szukam konkurentów. Chociaż żadnych nie mogę znaleźć.

@
Awatar użytkownika
Sobear
, Horizon Evo jest piękny. Fajny, klasyczny wygląd wyświetlacza. Muszę przemyśleć SBS-y, jakoś do mnie nie przemawiają jeszcze.

Napalilem się na Claw'a od Smart Mods. Tylko chyba padli, cholera.
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukiwane zasilanie na DNA.

Postautor: Sobear » wt lut 23, 2021 6:49 pm

Glider albo Horizon EVO od Tek-Division. O ile SBSy to coś, co Ciebie interesuje.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA.

Postautor: Krasnal45 » wt lut 23, 2021 6:40 pm

Masz na przykład Odina w wersji z DNA 75C.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Bezimienny » wt lut 23, 2021 6:27 pm

Witam. :bry:
Nastał dla mnie czas kolejnej próby - kolejne podejście do zasilań elektronicznych. Od grudnia bawię się Dani 25. Genialny sprzęt, mimo tego, że w sercu na zawsze będę miał mechaniki, to przekonałem się do niego. Niestety, żeby nie było tak kolorowo, z wkręconym parownikiem z zestawu robi się wielka pała. :facepalm1:
Daruję sobie kolejnego Dicodesa, tym razem chcę coś tańszego. I tu wybór padł na DNA. Będą pytania - dlaczego DNA? Otóż odpowiadam: tak czytam sobie na różnych forach o DNA od kilku tygodni i doszedłem do wniosku, że to chip z potencjałem i razem z Escribe będę mógł sobie z czasem wszystko pod siebie skonfigurować. Może mi się zdarzyć, że czasem trzeba będzie podładować sprzęt przez USB i wyczytałem, że w tej materii DNA daje radę. Wiem o Arctic Foxie czy Red Pandzie, ale jestem sknerą i grzybem i wolę raz kupić droższe zasilanie, które będzie ze mną dłużej. Zależy mi na jakości wykonania, nie chcę kwiatków typu odpadająca klapka od baterii.
Najważniejsze są dla mnie gabaryty - jedno ogniwo 18650 lub 21700, 50 W to raczej nie przekroczę. Kiedyś, w odległej przeszłości, kolega pożyczył mi na dwa dni boxa na DNA 20(?)
i to było to. DNA bardzo mi się podobało również w Lost Vape Mirage i Hcigar Vt166.
To co, pomożecie?

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości