Poszukiwane zasilanie na DNA

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Bezimienny » pt lut 26, 2021 2:23 pm

@
Awatar użytkownika
EricSon
, o widzisz, dawno nie gadałem z Piotrem ze Smart Mods, słyszałem jakieś pogłoski, że padli. Mam niezły skład ich rurek, w tym drewna. :-D Muszę się odezwać, bo właśnie myślałem nad Clawem.
Awatar użytkownika
EricSon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: ndz sty 14, 2018 9:06 am
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: EricSon » pt lut 26, 2021 12:38 pm

Cena 169$ jest jak najbardziej standardowa. Z ciekawości zajrzałem co tam za głupoty Google wyświetla i rzeczywiście jedna oferta opiewa na kwotę 999 USD. Ale w tym wypadku wydaje mi się że to ze względu na braki magazynowe.
Aby nie było że offtop, około miesiąca temu miałem kontakt ze „SMArt Mods” -robił również świetne zasilania w drewnie na DNA. Dowiedziałem się że ma jeszcze na warsztacie 2/3 drewna w połowie wykończone i z nich coś może wystrugać. Tylko że niestety to już w porównaniu z Ultronerem, koszta 2x większe. Jeżeli koszta Ci nie aż tak straszne to warto też kontaktować się z EQub, on da Ci namiar, a przynajmniej powinien, na chłopaka który robi w drewnie.
Obrazek :ok2:
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Bezimienny » czw lut 25, 2021 6:01 pm

@
Awatar użytkownika
EricSon
, skoro i tak raczkuję w temacie zasilań elektronicznych, to nie mam jeszcze wyrobionych żadnych nawyków, więc i przycisk nie będzie mi straszny. Uwierz, gorzej się przyzwyczaić do samego chwytu boxa i tego, że przycisk nie jest w "dupce" tylko z boku. :-D Sam fakt, że nie przeszkadza mi sterowanie w Danim to już jest wyczyn.

Kurczę, martwi mnie tylko cena. Nie wiem skąd taka rozbieżność, ale widziałem zarówno 999 USD jak i 169 USD. Co prawda dość pobieżnie patrzyłem co mi Google wyświetliło...
Awatar użytkownika
EricSon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: ndz sty 14, 2018 9:06 am
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: EricSon » czw lut 25, 2021 5:53 pm

@
Awatar użytkownika
Bezimienny

Cieszę się ze mogłem pomóc :). Co prawda przez te dwa przyciski fire, mod wyglada dość specyficznie, ale w moje gusta również w pełni trafił. Zamówiłem, lecz z chipem sevo-70 bo i za bardzo DNA nie potrzebuje :czajniczek: .
Obrazek :ok2:
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Bezimienny » czw lut 25, 2021 5:47 pm

@
Awatar użytkownika
EricSon
, dzięki wielkie za propozycję! To chyba będzie to. Wygląd trafia idealnie w mój gust. Od Ultronera mam rurkę w wykończeniu w drewnie stabilizowanym - Raiders'a i zarówno wykonanie jak i działanie mechanika jest na wysokim poziomie. Myślę, że w przypadku boxa też tak jest, przynajmniej wiem, że drewno to mają porządne.

Jakby komuś jeszcze przyszły do głowy jakieś propozycje, jakby ktoś wyraził swoje odczucia z używania jakichś boxów na DNA to będę bardzo wdzięczny. W weekend zamierzam bardziej zagłębić się w temat i może coś uda się wybrać. Może ktoś uratuje moją kieszeń i zaproponuje coś co nie jest w drewnie. :smile: Bo niedługo to będę mógł otworzyć tartak. :facepalm1:
Awatar użytkownika
EricSon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: ndz sty 14, 2018 9:06 am
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: EricSon » czw lut 25, 2021 5:03 pm

Aż dziwne ze nikt jeszcze nie polecił ostatniej nowości ze stajni Ultronera? A dokładnie chodzi mi o Ultroner Alieno. Co prawda zasilany niestety jednym ogniwem 18650, ale dzięki temu mod jest bardzo zgrabny. Jeszcze niedawno były dostępne pojedyncze sztuki na w jednym z polskich sklepów.
Obrazek :ok2:
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Bezimienny » śr lut 24, 2021 12:10 pm

@
Awatar użytkownika
KOSIKA
, Equb to sprzęt nie do dostania, chyba że z drugiej ręki. Widziałem kilka sztuk w niby dobrym stanie na Vapetrade, ale jakoś mam opory przy niektórych ogłoszeniach.
KOSIKA
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 24, 2021 10:05 am
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: KOSIKA » śr lut 24, 2021 10:23 am

Jeśli chodzi o zasilanie na jeden akumulator na DNA, to Dovpo Odin DNA75C, albo Equb V2.

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Nazwy własne piszemy z wielkiej litery.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: Krasnal45 » śr lut 24, 2021 8:01 am

@
Awatar użytkownika
jirajamgo

A jak ktoś jeździ samochodem tylko do pracy i na zakupy i tylko po mieście, to ma się jednak pozbyć tego samochodu i kupić sobie rower?
No, ma to sens. :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
jirajamgo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: pt sty 24, 2020 5:17 pm
Lokalizacja: stolica złota Polski
Podziękował: 50 razy
Otrzymał podzięk.: 131 razy
Płeć: Mężczyzna

Poszukiwane zasilanie na DNA

Postautor: jirajamgo » śr lut 24, 2021 7:55 am

@
Awatar użytkownika
Bezimienny
DNA słynie z trybu TC, do wapowania na mocy masz pełno modów które się sprawdzą równie dobrze i pewnie dłużej będą działać na baterii. Jak nie interesuje cię wapowanie w trybie TC to DNA jest ci po prostu zbędne.
Lost Vape Thelema Quest 200W + Damn Vape Doom X RTA

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kazik i 3 gości