Własne pomysły i produkcje liquidowe.

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Własne pomysły i produkcje liquidowe.

Postautor: Master_PiT » sob paź 20, 2018 4:31 pm

50/50 i marzysz o mega chmurze? Dodasz do tego aromat (który jest na PG) i będzie jeszcze mniejsza chmura
Gliceryna - vg jest odpowiedzialna za chmurę
Glikol -pg - jest nośnikiem smaku i drapie w gardło


Proporcji 50/50 używam do tanków MTL pod tytoniowe liquidy

Nieco gestsze 60-70%vg do owocowych i deserowych, pod parowniki DTL ( smak nie jest tak intensywny), ale za to łagodny, a chmura gęstsza i nie drapie po gardle.
Oczywiście przy dobrym parowniku i odpowiednim setupie, można wycisnąć aż nadmiar smaku.

Najbardziej naturalne i wydajne aromaty z jakich korzystam to MA (dawkowanie większości 3%)
Funky flavors ( 1-2%)
1000smakow świata (1-5%)

Wszelkie tpa,capella itd sobie odpuść bo to drogi, chemiczny, niewydajny syf *no_2*
Lewy132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 01, 2018 6:27 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Własne pomysły i produkcje liquidowe.

Postautor: Lewy132 » sob paź 20, 2018 4:09 pm

Witam. Mam zamiar wziąść sie za produkcję liquidu o mocy 0mg. Liquid ma być pod dość duża chmurę oraz ze tak to nazwę nieziemski smak :P . Troszkę o tym poczytałem i co nie co wiem. Mam zamiar kupić gliceryne i glikol i robić stężenie pól na pół. Aromaty od firmy intenze.
Moje pytanko jest takie. Czy uważacie ze z tego oto (jesli można to tak nazwać) przepisu moze powstać dobry liquid. Jaki polecacie e-sklep gdzie zakupie dobre aromaty oraz jakiej firmy? Jaką polecacie zrobić bazę ? Nie wchodzą tutaj w grę żadna ulepszacze czy cos z tych rzeczy. Liquid ma być jak naj mniej szkodliwy gdyż nie palę analogow a vapowanie w moim przypadku jest tylko dla smaku i przyjemności z puszczanych chmurek :D :D :D . Wydaję mi się że temat dość rozległy więc napewno ktos pomoże.

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości