Wątek terapeutyczny zakupoholika

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: Paweu » ndz wrz 19, 2021 9:17 pm

Mam 8 zasilań i 12 parowników. W planach zakup tylko Kylin M Pro jak się pojawi. I to tak prawie pewne, że tylko. Ale mam gorszy problem. Chciałbym się czegoś pozbyć, ale ciężko mi się rozstać nawet z tym czego nie używam... :)

Wysłane z mojego SHARK PRS-H0 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: Tomba » ndz wrz 19, 2021 8:49 pm

Ja ograniczyłem się do 8 zestawów na dzień. To i tak niezły postęp bo używałem kilkunastu. Właśnie leżę w łóżku i mam na szafce nocnej 6 zestawów.. No nie potrafię jechać na mniejszej ilości. :facepalm1:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: Vlad » ndz wrz 19, 2021 8:47 pm

Ja mimo wszystko Was podziwiam.[emoji846] Może ja jestem typowy Lajkonik, ale gest też mam. Teraz mija jakoś 6 lat chmurzenia u mnie, i jedną ręką policzyłem wszystkie parowniki.[emoji2] Jest ich aż 5 i boxów też. Używam jednego zestawu, reszta wszystko na chodzie, ale stoi zakurzone. Ale mimo wszystko lada dzień zamówię, albo kupię, jak się pojawi gdzieś w PL Kylin M Pro. Zawsze coś się znajdzie żeby kasiorę wydać, np. na lepsze części do roweru. Teraz inwestuję w narzędzia budowlane, np. zamierzam kupić niebawem poziomicę elektroniczną, taką za 300 zł, potem laserową, bo też będzie potrzebna.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: bulit73 » ndz wrz 19, 2021 8:30 pm

Chyba przeżywamy jakiś kryzys. :lol:
Ja dawno też nic ze sprzętu nie kupiłem. Na razie, choć w obrocie na raz mam 4 zestawy (zasilanie+parownik), nie jestem w stanie ogarnąć tego co mam. Może z parownikami nie jest tak źle, bo niektóre mi się dublują i więcej, to z zasilaniami mam tak, że jak któreś biorę po długim czasie, to wydaje mi się jakbym je dopiero kupił. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: edarek » ndz wrz 19, 2021 8:08 pm

Rzeczywiście temat znikł wziął w odmętach. Ja mam podobnie jak Ty Sir @
Awatar użytkownika
Tomba
, może dlatego, że to, czego szukałem znalazłem. Coś, co będzie mi bezproblemowo służyć, i w przypadku atomizerów zadowala oddawanym smakiem, prostotą przygotowania konfiguracji i minimalnym ryzykiem powodzi. To chyba takie "Święte Graale" dla mnie. Co do zasilań, to właśnie porwałem się jeszcze na Aegisa Legenda 2 i to też z czysto praktycznego punku widzenia, choć nie wiem, czy nie będzie za duży i zbyt ciężki mimo wszystko. Nie mam już jakiegoś parcia ma nowinki i świecidełka. Chyba jestem pod tym względem spełniony. :-D
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: S.Z.arak » ndz wrz 19, 2021 8:08 pm

No ja właśnie chyba dochodzę do wniosku, że zakupy mają coraz mniejszy sens. Wszystko co kupię prędzej czy później ląduje na bazarku lub w szufladzie. Od dawna i tak używam 2 atomizerów. Planuję jeszcze kupić ewentualnie Kayfuna Prime, który wydaje się być pewniakiem do podium.
Ale aby dokonać tego zakupu, będę musiał wyprzedać nieużywany sprzęt. Mam nadzieję że salonowicze wspomogą ten szczytny cel. ;-)
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: Tomba » ndz wrz 19, 2021 7:56 pm

Dawno nieruszany temat. Jak tam u Was z zakupami?
U mnie zdecydowanie się uspokoiło. Ostatnio nie mam jakiegoś szczególnego parcia. Ostatni parownik kupiony 3 miesiące temu. Zasilanie jeszcze jakieś przygarnę, ale też muszę się trochę pozbyć tego, czego nie używam.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: Werniks » śr mar 03, 2021 5:32 pm

Ja już znalazłem sposób na zakupomanię. Sprzedaje wszystkie swoje zasilania na 18650. A kupuje tylko na 21700. W tym roku kupilem tylko od naszych kolegów z forum, Nunchaku2, Cold Steela. A od braci z Azji zamówilem Pulse V2 Squonka i planuje tylko jeszcze Guar 21. A bym zapomniał ktoś rzucił temat że na Ali jest Asmodus Amighty w bardzo dobrej cenie to też kupilem. I po tym już nie kupuję nic.
Awatar użytkownika
Ponury
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: czw lis 14, 2019 7:15 am
Lokalizacja: Manchester
Podziękował: 154 razy
Otrzymał podzięk.: 287 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: Ponury » śr mar 03, 2021 5:25 pm

Ja powoli chyba wychodzę z uzależnienia, od nowego roku tylko jeden atomizer RDA, przestałem śledzić pojawiające się nowości i promocje w sklepach.
W dużej mierze dlatego że w końcu jestem w pełni zadowolony z tego co posiadam, dopóki nie wyjdzie nic wybitnie dobrego nie zamierzam tego stanu rzeczy zmieniać. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny zakupoholika

Postautor: Sobear » śr mar 03, 2021 4:00 pm

Z MTLem trafiłeś w punkt, ale Balance mi się totalnie nie podoba. :P "Problem" się rozwiązał, ale na razie nie będę rzucał żadnych spoilerów.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości