Wątek terapeutyczny zakupoholika

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: Superlux » wt gru 17, 2019 9:33 pm

Tomba pisze:
Superlux pisze:Ale to nic - kupowałem, kupuję i będę to robił nadal. Tak mi dopomóż.... :capu:

A ja dzisiaj nic nie kupiłem :lol1:


Ja też...czyli jednak mam silną wolę :lol: .


Edit - od początku tego roku - 11 zasilań + 27 parowników + 3 ładowarki a do końca grudnia mam jeszcze zamiar zamówić kilka dodatkowych sztuk czyli łącznie z tym co zaplanowane powinno być - 15 ZASILAŃ + 33 PAROWNIKI + 4 ŁADOWARKI i cała kupa drobnicy - narzędzi, dripków, drutu, bawełny, aromatów, glikolu, glicki i różnych " niezbędnych " ułatwiających życie dodatków. Tyle na koniec roku kalendarzowego...z życia zakupoholika :lol:



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: Tomba » wt gru 17, 2019 8:39 pm

Superlux pisze:Ale to nic - kupowałem, kupuję i będę to robił nadal. Tak mi dopomóż.... :capu:

A ja dzisiaj nic nie kupiłem :lol1:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: Superlux » wt gru 17, 2019 8:36 pm

A ja zastanawiam się nad tym dlaczego kupuję, co jakiś czas wrzucam samobana...ale i tak nadal kupuję :lol: . Teraz mam taki atak od sierpnia, wcześniej coś podobnego działo się ze mną pomiędzy grudniem 2017 a czerwcem 2018. Kiedy mam atak ...nie ustaję w kupowaniu. Kiedy mija kupię sobie jakąś drobiznę raz na dwa miechy i szlus.

Rzeczywiście 90% z tego co mam niczym szczególnym się nie wyróżnia. Oczywiście od czasu do czasu mógłbym liczyć na szacun na dzielni ale te wyjątkowe mody są ze mną tylko na wyjątkowych imprezach...a tam zazwyczaj jestem jedynym waperem :facepalm1: .

Obecnie wielkie rewolucje albo chociaż interesujące ewolucje to rzadkość, to już nie jest boom z lat 2012 - 2016 ale nadal można znaleźć coś ciekawego, nieco inny projekt, nieco inny pomysł, nieco inna budowa. Dlatego m in kupuję, kupuję również dlatego że coś mi się po prostu podoba. Niewiele jest tych które przetrzymały próbę czasu ( reszta żyje ale zamknięta w pudełku :-D ), przetrzymały próbę czasu i nawet po 4 - 5 latach wciąż zadziwiają.

A jeżeli chodzi o nowości to gdzieś tam na końcu drogi zawsze pojawia się to co imo najważniejsze czyli kwestia smaku i tu tylko 1 na 20 może dać nam coś nowego, odkrywczego...a reszta leci do pudła ( to takie piekło dla tych mniej zasłużonych :bicz: ).

To było o parownikach, z zasilaniami jest dużo gorzej....dobrze zaprojektowany, poręczny, lekki modzik na DNA może przetrwać lata, niezagrożony ze strony konkurencji. Tyle tylko że kosztuje i czasami żal się z nim turlać po górach, lasach itp itd. 3 - 4 chipy na krzyż, to plus lisek a reszta to mniej lub bardziej ( nie )udane próby zbliżenia się do uznanej, drogiej i słusznie hajpowanej czołówki. Poza tym wygląd, ergonomia, waga....ale i tak 90 % niczym szczególnym się nie różni.

Ale to nic - kupowałem, kupuję i będę to robił nadal. Tak mi dopomóż.... :capu:



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: iron64 » wt gru 17, 2019 7:12 pm

Hmm, nie wiem czy później to mija. Wiem, że mnie minęło, aktualnie mam tylko 6 parowników i 6 boxów. Sztukowo, bo mam 2xThemis, martwy królik, Horus, klon Themisa, Elabo z kompletu z Predatorem. A boxy to mechanik, 2xWismec 21700, Vaptio vex100, Wismec P80, Predator Wismeca. Śmieci nie liczę, śmieci czyli rozlecianych/uszkodzonych boxów. Te zostawiam raczej na części, a też nie ma ich zbyt dużo, Asmodus, jakiś Smok i chyba tyle. Raczej staram się sprzedawać coś co nie przypadło mi do biustu. A i jakoś pogoni za nowościami nie czaję.
Obrazek
cukinia
Waperka
Waperka
Posty: 212
Rejestracja: czw paź 24, 2019 12:11 pm
Lokalizacja: POZNAŃ
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Kobieta

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: cukinia » wt gru 17, 2019 6:44 pm

Od września 5 atomizerów, 3 mody, 4 paczki bawełny, 5 paczek grzałek, 5 metrów drutu do samodzielnego kręcenia, 20 aromatów i około 1,5 litra liquidów.

Około 0,5 litra liquidów pochopnie kupionych w kibelku.

Idę odkurzać[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: bulit73 » wt gru 17, 2019 6:09 pm

SuwMar pisze:Panowie spokojnie, wszystko z czasem się zmieni....na gorsze. :lol:

Proponuję, zawczasu, dokupić dodatkową szafę :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: ErNOL » wt gru 17, 2019 10:24 am

Przez rok nie kupiłem żadnego moda... Ale w listopadzie za to 3... :-D
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: PucH2 » wt gru 17, 2019 10:24 am

W dobie nadchodzących zmian na lepsze ta jednostka chorobowa to tylko zaleta. Co się tyczy dobrej zmiany i leczenia, czytaj tu: viewtopic.php?f=20&t=7855
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: SuwMar » wt gru 17, 2019 10:23 am

Panowie spokojnie, wszystko z czasem się zmieni....na gorsze. :lol:
Awatar użytkownika
azael
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: pt wrz 06, 2019 9:46 am
Lokalizacja: ST
Podziękował: 82 razy
Otrzymał podzięk.: 130 razy
Płeć: Mężczyzna

Wątek terapeutyczny mandżuroholika

Postautor: azael » wt gru 17, 2019 10:06 am

Sorrry... mam niewiele większy staż i chyba z 8 parowników, 3 zasilania i szufladę pełną butelek.
Obrazek

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości