Wybór POD-a

Tutaj trafiają warte zachowania wątki z działu "Szybkie pytanie". Takie szybkopytaniowe archiwum... ;)
Awatar użytkownika
smialekcz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: czw gru 22, 2016 5:25 pm
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 271 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wybór poda

Postautor: smialekcz » śr sty 15, 2020 2:41 pm

Z pośród podów, które mam: Vinci X oraz Smoka RPM40, polecę Ci Aegisa Boost'a, bo jeszcze do mnie nie dotarł ;-). A tak na poważnie, to jednak Smok, mały kanciasty wariat. Vinci wg mnie jest jednak bardziej kompaktowym modem niż mikrusem, a tego oczekuję od gatunku pod nazwą "pod" :-)
Zasilania: rurki, boksy, elektroniki i mechaniki.
Parowniki: na szmaty, waty, siaty, grzały i druty.
Obrazek
oOdz1m3k
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 22, 2019 9:24 pm
Lokalizacja: Radom
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wybór poda

Postautor: oOdz1m3k » śr sty 15, 2020 2:16 pm

Ja mam Aegisa Boost i jestem bardzo zadowolony, bateria jest ok jak na taki sprzęt do tego szybko się ładuje i ma opcję wapowania podczas ładowania. Zdecydowanym plusem jest jego wytrzymałość, pancerny sprzęt. Jeśli kupisz w sklepie w pl to dostaniesz wersję 2 ml więc trochę mało i dość często będziesz musiał dolewać. Mam 3.7 I średnio dwa razy dolewam liquid. Jest też możliwość robienia swoich grzałek jeśli zmienisz atomizer a standardowe grzałki są dostępne pewnie wszędzie. Także polecam
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wybór poda

Postautor: ErNOL » śr sty 15, 2020 1:30 pm

@wertjacek - mam tego z wbudowaną baterią. Nie mam tak, że mi się grzeje. Grzałki 0,3. Moc około 24-26W.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Wybór poda

Postautor: wertjacek » śr sty 15, 2020 1:14 pm

ErNOL pisze:Ja mam Vinci i jest ok. Mam go zawsze z sobą :-) Smak oddaje fajnie, jest mały, dość szybko się ładuje :-)


Masz wersję Vinci czy Vinci X?
Ja mam tego drugiego i na grzałkach, które dostałem w komplecie,po 2-3 zaciągnięciach ustnik nagrzewa się,nie mocno ale odczuwalnie.Wapuję na 24W,liquid 60vg/40pg. Też tak masz?
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wybór poda

Postautor: Azgar » śr sty 15, 2020 12:51 pm

Z czystym sumieniem mogę ci podpowiedzieć że Aegis Boost to najlepszy pod jaki miałem w rękach a miałem kilka. (w tym Vinci, nord i RPM)

:)
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wybór poda

Postautor: ErNOL » śr sty 15, 2020 12:45 pm

Ja mam Vinci i jest ok. Mam go zawsze z sobą :-) Smak oddaje fajnie, jest mały, dość szybko się ładuje :-)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Wybór POD-a

Postautor: wiktord15 » śr sty 15, 2020 11:43 am

Witam. Przymierzam się do zakupu poda , potrzebny mi jakiś nie duży e papieros, który da radę podziałać chociaż pół dnia na jednym pełnym ładowaniu. W lokalnym sklepie mam do wyboru Smoka RPM (130zł) Voopoo Vinci (140zł ) Aegis Boost (130zł) oraz Smoka Vape Pen 22 (70zł). Jak widać ceny są podobne więc nie grają roli, kwestia działania. Jak napisałem chciałbym, żeby wytrzymał chociaż pół dnia przy wapowaniu pomiędzy zajęciami, a do tego drugim kryterium jest smak. Nie miałem nigdy poda, ale miałem okazję spróbować Vape Pena, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył smakiem.
Wiem, że Vape Pen nie jest podem i trochę tu nie pasuje, ale odpowiadają mi jego gabaryty, bo wielkością można go porównywać z Vincii czy Aegisem.
Czy ktoś z was posiada na codzień któreś z wymienionych sprzętów i mógłby mi podpowiedzieć , czy są one warte swojej ceny i czy warto się w ogóle zainteresować podami? I czy można na nich wapować normalne premixy lub samogony 70/30 VG/PG ?
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity

Wróć do „Z "Szybkie pytania" warte zachowania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości