Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Celt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz kwie 04, 2021 8:16 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 77 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: Celt » wt kwie 20, 2021 11:22 pm

Dlatego właśnie wolę taki sprzęt kupować w sklepie stacjonarnym. Zawsze wtedy sprawdzam spasowanie elementów i nie muszę potem albo kombinować, albo walczyć ze sprzedawcą.

Wysłane z mojego SM-T825 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: eferzet » wt kwie 20, 2021 6:58 pm

@
Awatar użytkownika
GeciKowy
Dobrze że sobie poradziłeś, ale ta kontrola jakości w Chinach to tragedia. Przy produktach ze średniej półki mogliby się bardziej postarać.
Awatar użytkownika
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pt maja 03, 2019 12:02 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 145 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: GeciKowy » wt kwie 20, 2021 5:53 pm

eferzet pisze:Mój model to ss/carbon i też nie uświadczyłem żadnego grzechotania czy luzu.


Dziś wpadłem na pewnych recenzentów którzy prezentowali Theleme i ich sztuka również miała minimalny luz na klapce. Możliwe że jakaś partia będzie na to ubolewała. Tak czy inaczej nie szkodzi, bo łatwo się tego luzu pozbyć i wszystko jest idealnie. :)
Aktualne parowniki: Fat Rabbit Solo, Berserker Mini V2
Aktualne zasilania: LostVape Thelema DNA 250C, iStick Pico Plus
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: eferzet » wt kwie 20, 2021 5:33 pm

Mój model to ss/carbon i też nie uświadczyłem żadnego grzechotania czy luzu.
Celt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz kwie 04, 2021 8:16 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 77 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: Celt » wt kwie 20, 2021 1:58 am

@
Awatar użytkownika
GeciKowy
W pełni podziwiam Twój zachwyt tym modem. To zdecydowanie mój ulubieniec z całej mojej kolekcji liczącej kilkanaście egzemplarzy. Dziwi mnie tylko to co piszesz o luzach na klapce. Sądzę, że to jest coś ze spasowaniem w Twoim egzemplarzu. Ja mam wariant czarny z klapką z czarnej skóry (wygląda niesamowicie elegancko) i u mnie nic nie grzechocze ani się nie rusza i spasowanie jest idealne. Więc to pewnie jakiś jednostkowy przypadek. Cała reszta jest dokładnie tak jak piszesz. I też nawet jak nie korzystam z tego moda, to jest blisko mnie w zasięgu wzroku i od czasu do czasu lubię sobie na niego zerknąć żeby nacieszyć się jego wyglądem.
Awatar użytkownika
GeciKowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: pt maja 03, 2019 12:02 pm
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 145 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: GeciKowy » wt kwie 20, 2021 12:01 am

Ahhhh Thelema...
Słowami wstępu powiem tyle, że nie jestem nią zauroczony... jestem w niej zakochany!

Zacznę od kształtu, lub być może bardziej w tym wypadku figury, którą prezentuje Thelema. Dla mnie od początku przygody z elektrycznymi papierosami, to właśnie "boxowa", prostokątna bryła jest tym, co do dziś nazywam klasykiem. Klasyczna prostokątna bryła była dla mnie obiektami westchnień kiedy jeszcze walczyłem z dotykowym guzikiem od "ajdżasta 2", więc nie trudno będzie wywnioskować, że jestem fanem wszelkich Paranormali, Therionów, Centaurusów a nawet i Dragów i wielu, wielu innych sprzętów bliźniaczo podobnych.
Choć strasznie uwielbiałem moje poprzednie sprzęty o podobnej budowie do Thelemy, tak dopiero biorąc ją do ręki poczułem, że w końcu jest idealnie- tak jak powinien tzw. "box" leżeć w dłoni, a że nie mam zbyt dużych dłoni, o ergonomiczny chwyt u mnie ciężko. Za to ogromny plus! :ok:

Kolejną sprawą jest wygląd. Wariant który posiadam to Gunmetal Calf Leather.
Kompozycja skóry, która jak najbardziej wydaje się nie być taką udawaną z Gunmetalem na żywo robi robotę. Na tyle dobrze robi robotę, że nawet gdy z niej nie korzystam, to lubię na nią chociażby popatrzeć z zachwytem. Skóra jest miękka, delikatnie ugina się pod naciskiem, co w momencie chwytu sprawia bardzo przyjemne wrażenie. Również na skórze znajduje się mały akcent, wytłoczenie logo, które tylko na pozór wygląda jak zwykłe logo. Jest to delikatnie zmodyfikowany symbol Thelemy która jest angielskim tłumaczeniem, jak podaje Wikipedia, od greckiego słowa "θέλημα", które oznacza „wolę” lub „chęć”. (można przy okazji poczytać na ten temat więcej) ;)
W temacie ogólnym wyglądu widać dbałość o szczegóły i staranne wykonanie. Trzymając w dłoni mam poczucie, że trzymam produkt premium.

Przyciski to sprawa na którą zauważyłem zwraca uwagę węższe grono, ale tutaj również zasługują na pochwałę. Działają bardzo przyjemnie. Klik jest powiedzmy delikatnie słyszalny, jak również bardzo przyjemny. Dla mnie ma to jakąś wartość, biorąc pod uwagę, że przycisk fire używam jakby nie było bardzo często. :D

O zadach i waletach DNA 250C nie będę się rozpisywał, bo zdecydowana większość już doskonale wie co to za elektronika. Jedni kochają drudzy nienawidzą. Ja raczej z tych co kochają, bo nigdy mnie ta elektronika nie zawiodła i absolutnie zaspakaja moje wymagania.

Małym minusem, jak to w klapkach na magnesy jest to, że przy poruszaniu klapką robi się delikatna grzechotka, co można było rozwiązać na etapie produkcyjnym i zniwelować luz, ale i z tym dla chcącego nie ma problemu. Wystarczy 5-6 plasterków taśmy izolacyjnej pod pokrywę nakleić i nie ma absolutnie żadnego luzu. Taśma wklejona na szybko co załączam na zdjęciu. Oczywiście można trochę pomyśleć i podłożyć tam coś ładniejszego, lub nakleić od spodu bezpośrednio na klapkę aby nie drażniło oka. :)

Na ten moment tyle ode mnie w temacie Thelemy. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania lub wątpliwości przed zakupem - pisać śmiało. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Aktualne parowniki: Fat Rabbit Solo, Berserker Mini V2
Aktualne zasilania: LostVape Thelema DNA 250C, iStick Pico Plus
Celt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz kwie 04, 2021 8:16 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 77 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: Celt » pn kwie 05, 2021 7:13 am

Złamałem się i kupiłem sobie Thelemę w wariancie Black Calf Leather. Powiem, że jak dla mnie to godny następca mojego Paranormala. Co prawda niby takim następcą miał być Centaurus, ale jakoś nie mogłem znaleźć usprawiedliwienia dla zakupu tego moda posiadając już jego poprzednika. Sam mod świetnie leży w dłoni. Odczucie jego trzymania jest zdecydowanie lepsze niż przy Paranormalu. Ten czarny wariant ze skórką wygląda bardzo elegancko. Bardzo też podoba mi się dyskretne logo Thelemy wytłoczone w czarnej skórze pokrywy baterii. A ponieważ to DNA, to oczywiście samemu działaniu nie można absolutnie nic zarzucić. Jedyną wadą jest brak USB-C, ale to już wina Evolve a nie Lost Vape. Bardzo podoba mi się też ten powrót do korzeni w postaci powrotu do C-frame. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku Paranormala niektórym zdarzało się, że klapka baterii obluzowywała się i sama otwierała. Tu nie ma takiego niebezpieczeństwa. Oczywiście samo spasowanie panelu z modem jest na najwyższym poziomie. Nic się nie rusza i pokrywa trzyma się bardzo mocno moda utrzymywana na miejscu przez dwa silne magnesy.
Lost Vape także nauczył się na swoich poprzednich błędach z Therionem i gniazda akumulatorów nie są teraz umiejscowione tak głęboko jak w przypadku Theriona, więc raczej nie grozi nam tu przypadkowe uszkodzenie okleiny akumulatora (podobno w Therionach część użytkowników miała z tym problem). Niestety cena samego moda może część użytkowników odstraszyć, ale w końcu to DNA, więc trzeba to brać pod uwagę (choć i tak wychodzi taniej niż w przypadku Centaurusa).
Jak dla mnie jest to póki co najlepszy mod jaki wypuścił Lost Vape. A biorąc pod uwagę jakość wykonania i chip DNA sądzę, że cena jest jak najbardziej usprawiedliwiona. Mam tylko cichą nadzieję, że Lost Vape zdecyduje się na sprzedawanie samych pokryw baterii jako dodatkowych akcesoriów bo bardzo podoba mi się ten wariant z białą wężową skórką, która można zobaczyć w zestawach dla recenzentów jakie widziałem w niektórych recenzjach na YT.
3FVape
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1384
Rejestracja: sob kwie 25, 2020 10:10 am
Lokalizacja: Tokyo
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 188 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Thelema DNA250C Mod 200W TC Box Mod

Postautor: 3FVape » czw sty 14, 2021 10:36 am

Obrazek

Discover the Lost Vape THELEMA DNA250C 200W Box Mod, featuring the advanced DNA250C Chipset, 1-200W range, and interchangeable battery bays for customization.

Lost Vape Thelema DNA 250C is a continuation of the legend, not only with compact size, ergonomics, modern and elegant design but also with top performance. Thelema DNA 250C Mod is carefully crafted with high-end zinc alloy, high-quality genuine leathers, and carbon fiber coatings, and has been balanced to provide a more comfortable grip. It is a creation of classic and stylish. On its standard 510 Connector, it can easily accommodate any tank with a maximum diameter of 26mm without the risk of overhang. Thelema DNA 250C Mod is powered by two 18650 vape batteries (sold separately), the battery is firmly installed behind the magnetic battery door, which can achieve a maximum output power of 200W, offering a tremendous range. It is capable of recharging via a Micro USB port, but can also function as a power bank to other devices with the included cable.
Features:
Barnd: Lost Vape
Model: Thelema DNA250c
510 threading connection
Dimension: 56.1mm x 27mm x 92.6 mm
Powered by 2 x 18650 batteries (not included)
Input Voltage: 6.0~8.4V
Battery Voltage: 3.0~4.2V
Output Voltage: 0.2~8.0V
Power Range: 1~200W
Current Range: 0.5~30A
Temperature Range: 200~600'F
Coil Resistance supported: 0.1~3.0ohm
Display: 0.91 inch Screen
Zinc Alloy Construction
The advanced Evolv DNA250C Chipset
Obrazek

More details about this DNA250c Box Mod, please check >> https://www.3fvape.com/48014-lost-vape-thelema-dna250c.html

More Lost Vape products, please check >> https://www.3fvape.com/359-lost-vape

Wróć do „3FVape w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 36 gości