Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 755
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 620 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: Goomowiec » ndz maja 15, 2022 4:46 pm

Ściągnij oring z "komina", mi pomogło. I staraj się nie tankować do pełna, zostaw sobie "bąbelek" powietrza w baniaku.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Diablica
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 15, 2022 2:55 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Kobieta

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: Diablica » ndz maja 15, 2022 4:43 pm

Ja go kupiłam kilka dni temu, co ciekawe jeden dzień było OK, a na drugi dzień zaczął mega przeciekać, w szczególności gdy górną część się przykręca po zalaniu... Od wczoraj non stop daje watę bawełnę, grubo, cienko średnio, krócej dłużej i tak i tak i niiii ujaa... Aż mam ochotę nim walnąć o ścianę... Jak z dwoma parownikami dotąd nie miałam problemu tak z tym nooo dziżas. Cierpliwość mi się skończyła teraz i wróciłam do starego parownika...
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: ErNOL » śr gru 01, 2021 7:09 am

petryk88 pisze:zrobiłem ze 30 setupów w ciągu tygodnia

Masochista... ;)
Ogólnie parownik jest spoko, ale przychylam się do odpowiedzi wyżej... Smak oddaje bardzo dobrze, ale jest taki... Bezpłciowy moim zdaniem...
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: petryk88 » śr gru 01, 2021 5:33 am

LICHU pisze:A jak smakowo w porównaniu do ammita 25 czy intake ??



A ja powiem wręcz przeciwnie, obecnie też go nie używam, bo jest uciążliwy, układanie setupu musi odbywać się długo i bardzo starannie, ale męczyłem go długo, zrobiłem ze 30 setupów w ciągu tygodnia aż zacząłem robić to dobrze... :szok1: A porównać go mogę do np. Kelpie, więc fajnego parownika. Smak jest taki hmm, wyraźniejszy, może jest go troszkę mniej, ale to co napisano na opakowaniu aromatu na pewno odczujesz i poznasz. Bardzo fajnie smaczy oddaje smak, tylko MUSI mieć dobry transport, a odwdzięczy się soczystością i wyrazistością.


Moim zdaniem - parownik jest bardzo wymagający, a większość użytkowników skreśla go od razu po paru nietrafionych setupach, ale to fajny smakowiec z malutką komorą, czyli to co lubię.

eD
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 755
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 620 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: Goomowiec » sob lis 27, 2021 8:19 am

Dla uzupełnienia dodam, że w sumie zatankowałem go chyba ze 4 razy, odkręciłem, umyłem i odstawiłem. Raczej nie polecam nikomu zakupu, totalnie nijaki produkt.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
LICHU
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: wt maja 29, 2018 12:31 pm
Lokalizacja: Slask
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: LICHU » sob lis 27, 2021 8:14 am

A jak smakowo w porównaniu do Ammita 25 czy Intake?

eD
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: petryk88 » pn lis 08, 2021 2:34 pm

Ogarnąłem panowie. @
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu, @
Awatar użytkownika
Goomowiec


Zaniepokoiło mnie, że jak wyciągnąłem bawełnę z komór, biało było w miejscu w którym wchodzi bawełna do komory, gdzie przechodzi przez ten kanał.

No więc, przewickowałem na nowo, ściąłem bawełnę jak w Mesh'owcu, naprawdę w kanałach jest połowa tego co wychodziło spod grzałki. I teraz jest dobrze, naprawdę dobrze. I 10-ty buch nie jest suchy, a ciągnę jak smok. Żadnego oczekiwania na nasączenie, w końcu, żadnych klepsydr, bąbelki lecą od razu po zaciągnięciu, w porównaniu do tego co było to są duże bańki, a z baniaka schodzi aż miło. :) Do tego walnąłem sobie Scottish Rolla, i naprawdę ten parownik oddaje smak, tylko właśnie, musi mieć dobry transport.

Zobaczymy tylko jak będzie z przeciekami, bo do tej pory była bajka, suchy jak wiór, ale teraz ma połowę tego co siedziało w kanałach, więc może być różnie.

MD
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 755
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 620 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: Goomowiec » pn lis 08, 2021 1:34 pm

@
Awatar użytkownika
petryk88
dobre wyczesanie bawełny to podstawa, ale m wciąż się zdarzają "suche" zaciągnięcia. Ten parownik to wciąż dla mnie zagadka, mimo, że mam go już jakiś czas. Gdy "buch" nie ma smaku, to daje 2-3 minuty bawełnie "namięknąć", żeby znów złapać smak. Ogólnie to standardowy Blotto w singlu lepiej oddaje smak. Zawiodłem się na Blotto Single Coil, będę musiał go odsprzedać.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1235
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1549 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: Krytyk » pn lis 08, 2021 9:00 am

@
Awatar użytkownika
petryk88
też miałem problem z suchą chmurą i robiłem poprawki. Rozkręć parownik, wysuń bawełnę i przytnij trochę po bokach. Jeżeli bawełna dotyka dna decka, to ją też przytnij z dołu. Metodą prób i błędów dojdziesz do perfekcji. "Meshowego przycięcia" nie próbowałem. ;)
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo & Vaping Bogan Blotto Single Coil RTA - DL Vaping

Postautor: petryk88 » pn lis 08, 2021 5:58 am

@
Awatar użytkownika
Goomowiec
, @
Awatar użytkownika
ErNOL
, @
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu,

Pytanie do Was, bo mieliście ten parownik. Ćwiczę sobie obecnie na Fused Claptonie 3 x 30GA, i 38GA na owijce, Ni80, 4 zwoje, fi 3 mm. Mam problem z transportem, którego nie mogę wyeliminować. Układałem Muji, Bacon'a ciaśniej, luźniej, krócej, dłużej, wyjąłem tę uszczelkę o której pisaliście ba, zrobiłem nawet Scottish Roll i z Bacon'a i z Muji, i na Scottish Rollu dopiero mam tę soczystość i pełny smak. Ale dalej po 2 - 3 buchach zaliczam suche strzały. Mam wrażenie, że klepsydrowanie pomaga, jakby ze zbiornika schodziło podciśnienia po uwolnieniu kanałów doprowadzania liquidu, po czym parownik obracam i już normalnie się nasącza, bąbelki idą, i już jest soczyście. Ale jest to dość upierdliwe, szczególnie przy pełnym zbiorniku. Już mi się odechciało przy nim grzebać i wymieniać tę bawełnę w kółko, i bez efektów.

Parownik ma bardzo małe komory na bawełnę, może jakbym przyciął bawełnę pod kątem, tak jak robi się to w Mesh'owcach, to by pomogło? Może to tam jest za ciasno? Bo tego jeszcze nie próbowałem, a wpadło mi to właśnie do głowy.


EDIT:

Dodam, że jest suchy jak pieprz, wczoraj nawet mi się z nim przysnęło, leżał na łóżku ponad godzinę, i nie wylał. (to mi akurat pasuje, ale wolałbym jednak dobry transport). ;-)

eD

Wróć do „3FVape w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 31 gości