Steam Crave Hadron Plus DNA250C 200W Box Mod Advanced Kit with Plus V2 RDTA

Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1940 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Plus DNA250C 200W Box Mod Advanced Kit with Plus V2 RDTA

Postautor: Robson » wt wrz 14, 2021 2:40 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
no co, sprzęt jak najbardziej super... dla takiego emeryta jak Ty, który całymi dniami siedzi przed kompem i na salonowym forum a nie dla człowieka, takiego jak ja - młodego, jurnego i na dodatek ciągle ciężko pracującego na Twoją emeryturę. ;) :lol: :lol:

A tak poważniej ;) - widziałem tego Hadrona kilka miesięcy temu, jeszcze jako prototyp (ze specjalnym napisem HARDON, zamierzony błąd przez projektanta - taki ukłon w stronę tego częstego błędu wśród fanów ;) ), nic nowego nie wymyślili prócz wielkiej kobyły pod duże parowniki (max. Ragnar RDTA) i na moje to już kilka lat temu ten Hadron powinien się ukazać zamiast 220-tki na Yihi - notabene Dovpo jakiś czas temu zakończyło produkcję swojego konia na 2x21700, czyli Odina DNA250C, być może SC chcę się wstrzelić teraz w tą lukę. Co do wersji z Li-Po - przemknął mi kiedyś wpis jakiegoś gościa, że cofnęli mu paczkę przez to, że zawierała "niebezpieczną baterię", hmm, może nie był to jedyny koleś, a nie każdy trąbi o tym na FB. Poza tym obsługa Li-Po jest trochę bardziej upierdliwa niż naszych zwykłych 21700, chyba, że ktoś dodatkowo bawi się dronami, samochodzikami RC itp. posiada odpowiednią ładowarkę lub ma po prostu czas na to, by mod stał grzecznie w kąciku i się ładował. :-D
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.


Pozdrawiam. :beer3:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Plus DNA250C 200W Box Mod Advanced Kit with Plus V2 RDTA

Postautor: Superlux » wt wrz 14, 2021 1:08 pm

Czyli jednak model z czteropakiem Li-Po = 6400 mAh nie zrobił wielkiej furory...

Zobaczymy jak będzie z tym. Przyznam się że chciałbym mieć jedno zasilanie 2 × 21700, a to mi się nawet podoba, bardziej niż poprzednik. Tylko zastanawiam się, po co mi taki kolos (choć bez ogniw nie należy do ciężkich, bez ogniw, a 21700 jednak swoje ważą), i jak często bym go używał, hmmm...


PS: Hielloł Houston, @
Awatar użytkownika
Robson
czy mnie słyszysz??? Nowy Hadron na pokładzie, orzeł wylądował... :-D



:beer2:
Obrazek
3FVape
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1384
Rejestracja: sob kwie 25, 2020 10:10 am
Lokalizacja: Tokyo
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 188 razy
Płeć: Mężczyzna

Steam Crave Hadron Plus DNA250C 200W Box Mod Advanced Kit with Plus V2 RDTA

Postautor: 3FVape » wt wrz 14, 2021 8:37 am

Obrazek

The Steam Crave Hadron Plus DNA250C Combo is Steam Crave Hadron Plus Box Mod Advanced Kit with Aromamizer Plus V2 RDTA

The Hadron Plus DNA250C Kit has a a removable Aromamizer PLUS V2 RDTA that has two capacity options, including 8ml vape juice (standard form), it acts itself to be a versatile tank as both an RTA and as an RDTA. The air airflow is adjustable via the ring on the side, associated with a single-coil postless deck, pleasing you with the pure taste and the smooth vapor.

The Steam Crave Hadron Plus DNA250C Box mod powered by dual 21700 battery (not included) improves the longevity of this device and has long-lasting use, and is easy to open and close the battery door. The ultra-fast adjustable wattage shows its simple operation by the single button, up to 200W satisfy your favorite flavor performance.

Steam Crave Hadron Plus DNA250C Mod, packed with the USB charging connection available for built-in onboard charging, which delivers a fast charging technology, giving you a rapid charge and having an on-the-go use.

Hadron Plus DNA250C affects the functionality by utilizing DNA 250C chipset that contains three efficient vaping modes: Replay Mode, Watts Boost Mode, Accurate Temperature Control. The kit is intelligent to find a perfect puff when it is in the Replay Mode, if you prefer an unprecedented flavor for a powerful wattage, Watts Boost Mode is the best. Accurate Temperature Control Mode is beneficial to avoid the coil becoming too hot, aimed to prevent the damage of coil and offer stable performance. the Low Resistance Protection, Onboard Reverse Polarity Protection, atomizer protection, short circuit protection, overheat protection, and low voltage step-down protection provide you all-round security. With its all-around protection, Hadron Plus DNA250C virtually certains your security during the process of vaping.

Obrazek

Quick links to Hadron Plus DNA250C as below:
Combo >> https://www.3fvape.com/52188-steam-crave-hadron-plus-dna250c-combo.html
Box Mod >> https://www.3fvape.com/52192-steam-crave-hadron-plus-dna250c-box-mod.html

Wróć do „3FVape w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości