Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: Metall » śr lut 02, 2022 7:50 pm

Marcin Gdynia pisze:Facet w porządku, aż mi się zrobiło go żal.

Ekhm, nie przesadzasz trochę? Staram się zrozumieć Twoje podejście, ale jakoś mi się to nie udaje.
Mnie jest żal ludzi, którzy kupują takie parowniki (zresztą nie tylko parowniki), a potem mają z nimi problem i zamiast cieszyć się nowym nabytkiem żyją ze świadomością, że wydali pieniądze na jakiegoś niedopracowanego ulepa. Ulepa, którego producent zachwalał jak arcydzieło.
Ja naprawdę nie wiem, jak wygląda produkcja takiego sprzętu, ale wydaje mi się, że zanim projekt zostanie przeniesiony z papieru do produkcji w tysiącach sztuk, a następnie wysłany do sprzedaży to powinien być przetestowany. Jaki jest problem zrobienia kilkunastu sztuk prototypów (brak malowania, zdobień itp.) i rozdanie ich do testowania? Przecież taki zabieg w ciągu kilkunastu dni ujawniłby wszystkie wady konstrukcyjne, które znalazły się w projekcie, i pozwoliłby na ich wyeliminowanie zanim produkcja sprzętu ruszy na dobre. W efekcie klienci byliby zadowoleni, bo nie otrzymywaliby bubla, a producent nie musiałby się martwić jakimiś poprawkami instrukcji. A Ty nie musiałbyś go wtedy żałować. ;)
No chyba, że nie o to chodzi. Zawsze przecież ktoś to kupi. Ponarzeka. A producent ma potem powód, żeby wypuszczać na rynek kolejne wersje tak naprawdę tego samego produktu, chełpiąc się, że poprawiono wady poprzednika. I znów liczyć pieniążki ze sprzedaży.

PS
Swoją drogą nie wiem po co te kombinacje w tej Pandorze z tym systemem nawiewu. Porządnie wykonany i przemyślany pierścień AFC jest w zupełnie wystarczający. Gdyby było za mało, to zawsze można jeszcze dodatkowo zastosować pod grzałką wymienne wkładki o zmiennej średnicy. I tyle. Ale to już jest dość oklepane. Lepiej wymyślać jakieś silące się na oryginalność bajery, które jednak nie wytrzymują próby użytkowania i okazują się tylko zbędnym dodatkiem utrudniającym życie. Co za czasy.
Awatar użytkownika
yacoop
Patronauta
Patronauta
Posty: 791
Rejestracja: sob paź 23, 2021 5:21 pm
Lokalizacja: ...
Podziękował: 918 razy
Otrzymał podzięk.: 2066 razy
Płeć: Mężczyzna

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: yacoop » czw sty 27, 2022 2:24 pm

Tak czytam i czytam i sobie myślę: "co oni to wypisują od jakiegoś czasu, jakie błędy konstrukcyjne...". I faktycznie, ja mam pierścień ustawiony na 1,6 i nic złego się nie dzieje.Nie kręcę nim - takie ustawienie mi najbardziej odpowiada. Raz ustawiłem i tak używam. Owszem występuje lekkie siorbnięcie ale w moim przypadku oznacza to, że płyn w baniaku się kończy. Wtedy dolewam i już nic nie siorbie.

Marcin Gdynia pisze:... Sprzęt nie daje mi spokoju bo smak jest na bardzo wysokim poziomie. ...


Dla mnie smak jest bardziej niż na bardzo wysokim poziomie ale to tylko moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: Marcin Gdynia » czw sty 27, 2022 1:11 pm

Mała aktualizacja:

Jedzie do mnie insert pokazany z prawej strony instrukcji, którą wstawiłem. Producent twierdzi, że to wyeliminuje problemy. Żeby było jasne - parownik świetnie oddaje smak i nie wydaje dziwnych dźwięków na ustawieniu pierścienia w zakresie 1.2 - 2.0 mm. Wniosek jest taki, że jako luźny MTL spisuje się dobrze. Ciaśniej już jest po prostu źle. Przetestuję go z tym dodatkiem i wtedy napiszę obiektywnie jak działa. Sprzęt nie daje mi spokoju bo smak jest na bardzo wysokim poziomie.

Przepraszam, że pod postem.
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: Marcin Gdynia » śr sty 26, 2022 10:03 am

Miałem ten atomizer i pozbyłem się po 10 setupach. Urządzenie to ma wadę konstrukcyjną. Nie radzi sobie ze skroplinami, które zwyczajnie nie mają ujścia. Zbierają się w tym obrotowym insercie i bulgoczą. Rozmawiałem o tym z producentem. Facet w porządku, aż mi się zrobiło go żal. Zdaje sobie sprawę z problemu, wypuścił nawet upgrade instrukcji, która polega między innymi na wykręceniu insertów, wyczyszczeniu papierem i wkręceniu z powrotem. I tak w kółko. Jeśli chodzi o smak, to jest wyśmienicie, ale kultura przepływu powietrza na poziomie zera. Wygląd też fajny. To tyle.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: Insane » śr sty 26, 2022 8:38 am

Również go nie posiadam. Jednak słyszałem, że bardzo kiepsko wypada. Jeżeli lubisz w miarę ciasny przelot, to tam na najmniejszych dziurkach jest tragedia.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: ErNOL » śr sty 26, 2022 8:05 am

Osobiście nie mam, ale mam info od kolegi MTLowca, że to średniak jest. Może nie średniak, ale kultura pracy, skropliny itp.
@
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
- dawaj swoje spostrzeżenia. :D
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: Metall » śr sty 26, 2022 7:50 am

Ktoś miał/ma ten parownik? Mógłby coś o nim więcej powiedzieć?
Jest wart zakupu? Fajnie oddaje smak? Jak z kulturą pracy? Stwarza jakieś problemy? Ma jakieś wady?
3FVape
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1384
Rejestracja: sob kwie 25, 2020 10:10 am
Lokalizacja: Tokyo
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 188 razy
Płeć: Mężczyzna

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: 3FVape » wt gru 21, 2021 2:28 pm

Selene pisze:
3FVape pisze:original Yachtvape Pandora MTL RTA V2 Replacement Bell Cap w/ Spare Tubes Original Price $14.99, Now Only $8.99.
The original Yachtvape Pandora MTL RTA V2 Replacement Bell Cap comes with 2 PCS Spare Tubes. With this bell cap, you can extend the capacity of Yachtvape Pandora MTL RTA V2 to 3.0ml.
Obrazek

Orientuje się ktoś może czy ta tubka i ustnik od Pandory z linku powyżej, o dokładnie ta...
Obrazek
... będzie pasować do DotMTL, takiego...
https://frankijuice.pl/pl/p/dotMod-Dot- ... -RTA-/2862?
Niby pojemność taka sama 3 ml oraz średnica 22 mm. Więc jest szansa, że pasuje? :shy:

Good question, There is no hardware top cover on the top, and the internal space is larger.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: Selene » wt gru 21, 2021 1:56 pm

3FVape pisze:original Yachtvape Pandora MTL RTA V2 Replacement Bell Cap w/ Spare Tubes Original Price $14.99, Now Only $8.99.
The original Yachtvape Pandora MTL RTA V2 Replacement Bell Cap comes with 2 PCS Spare Tubes. With this bell cap, you can extend the capacity of Yachtvape Pandora MTL RTA V2 to 3.0ml.
Obrazek

Orientuje się ktoś może czy ta tubka i ustnik od Pandory z linku powyżej, o dokładnie ta...
Obrazek
... będzie pasować do DotMTL, takiego...
https://frankijuice.pl/pl/p/dotMod-Dot- ... -RTA-/2862?
Niby pojemność taka sama 3 ml oraz średnica 22 mm. Więc jest szansa, że pasuje? :shy:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
3FVape
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1384
Rejestracja: sob kwie 25, 2020 10:10 am
Lokalizacja: Tokyo
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 188 razy
Płeć: Mężczyzna

Yachtvape Pandora MTL RTA V2

Postautor: 3FVape » pt gru 17, 2021 2:23 pm

Obrazek

The original Yachtvape Pandora MTL RTA V2 RTA Vape atomizer is made from stainless steel in 22mm diameter and 2.0ml capacity glass tube.
ThePandora MTL RTA V2 RTA is with an innovative dual chamber design, perfect for both nic-salt and normal MTL E-liquid.
The Yachtvape Pandora MTL RTA V2 RTA super tight MTL to restricted DTL (0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.4mm, 1.6mm, 2.0mm) airflow system, with a super convenient under coil rotatable air inlet with 6 different sized air holes which can be changed externally without taking the atomizer apart.
The highly configurable airflow system can directly change the airflow and style of the vape - all without having to undo the tank.
The Innovative Dual Chamber Design is Perfect for Both Nic Salt and Normal MTL E-Liquid, With the chamber plate removed the larger atomizer chamber space helps to resolve more of the subtle flavor notes and layers in your E-liquid.


More info Yachtvape Pandora MTL RTA V2
510 threading connection
2ml capacity
Single coil deck
Designed to impart wonderful flavors
From very tight draw to restrictive DTL
Adjustable airflow system with a thumbwheel
Enjoy your favorite juices with real precision
Diameter: 22mm
An innovative dual chamber design, perfect for both nic-salt and normal MTL E-liquid
A super convenient under coil rotatable air inlet with 6 different sized air holes which can be changed externally without taking the atomizer apart.
Super tight MTL to restricted DTL (0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.4mm, 1.6mm, 2.0mm).
The highly configurable airflow system can directly change the airflow and style of the vape - all without having to undo the tank.
Adjustable external airflow ring, which combined with the adjustable under coil airflow allows a huge amount of airflow options.
An Innovative Dual Chamber Design: That Is Perfect for Both Nic Salt and Normal MTL E-Liquid
With the chamber plate removed the larger atomizer chamber space helps to resolve more of the subtle flavor notes and layers in your E-liquid
With the chamber plate installed a smaller atomizer chamber compresses the vapor to create an enhanced flavor
Super Convenient Under Coil Rotatable Airflow System: A super convenient under coil rotatable air inlet with 6 different sized air holes which can be changed externally without taking the atomizer apart.

Quick link >>https://www.3fvape.com/RTA/54644-authentic-yachtvape-pandora-mtl-rta-v2-vape-atomizer-silver-20ml-08-10-12-14-16-20mm-22mm-diameter.html

Wróć do „3FVape w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość