Ranking gier na PC - maj 2020

Czasem waper ma dość waperstwa i wtedy musi zagrać, aby wygrać, bo waper zawsze wygrywa.
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: Pelikan2 » śr maja 13, 2020 12:23 am

Cyberpunka mam już kupionego, ale coraz bardziej wątpię w tą grę.
Wątpię że CB2077 wyjdzie w tym roku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: Robson » wt maja 12, 2020 8:51 pm

Odniosę się do tego co tu widzę. ;)

Cyberpunk 2077 - na pewno zakupię ale kiedy? Sam nie wiem, może i w preorderze a może i po premierze. Kręcą mnie klimaty postapo i androidy śniące o elektrycznych owcach (fani gatunku, nie tylko gamingowego wiedzą o co chodzi). ;)

GTA V - Trevor to jest po prostu istny gnój, którym aż chce się grać, tych dwóch pozostałych typów po prostu dla mnie mogłoby w ogóle nie być w grze. :D

FIFA 20 - nie kręci mnie bycie Ronaldkiem czy Lewym. ;)

Diablo III + RoS - podchodziłem 2 razy - za pierwszym razem, jako stary fan D1 i D2 LoD, wybaczałem częste "braki dostępu do serwerów" lagi i inne problemy... niestety po czasie coś we mnie pękło i sprzedałem grę razem z kontem. Po pewnym czasie znów mnie "nawiedziło" bo wyszedł RoS - kupiłem grę ponownie, było już lepiej, pojawił się ulubiony Paladyn a`ka Krzyżowiec... niestety a może i stety wyłączono w międzyczasie auction house, zablokowano możliwość handlu między graczami... Szczeliny dawały dużo funu ale po wbiciu iluś tam set paragonów po prostu pewnego dnia się wylogowałem i odinstalowałem grę. :|

Total War - nigdy nie byłem fanem serii, ale już AoE jak najbardziej. ;)

Assassin's Creed Odyssey - seria skończyła się dla mnie w sumie na Syndicate, gdzie jeszcze coś tam można było się skradać i udawać prawdziwego cichego zabójcę, Origins przeszedłem, ale już bez prawie że jakiegokolwiek taktycznego entuzjazmu - to już bardziej gra nastawiona na akcję i rozpierduchę z jakimiś tam niby elementami rpg, Odyssey z tego względu już nie kupiłem.

Pozdrawiam. Obrazek
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: Haze » wt maja 12, 2020 7:17 pm

W Cyberpunku najlepsze jest to, że to wynik PRZEDSPRZEDAŻY :szok1: Gra zadebiutuje dopiero we wrześniu. Polak też potrafi!
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: slaviop » wt maja 12, 2020 6:59 pm

Nowa zabawka w garażu. Potworek... Ale z Ruskimi Isami nie ma szans...Obrazek

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: iron64 » wt maja 12, 2020 6:54 pm

A ja bardzo lubiłem grać na C64 ale bardziej scenową działalnością się zajmowałem, z Amigi to Lotusa pamiętam i Cannon Fodder. Ale moją ulubioną serią jest jednak GTA.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2854
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: Nikotynos » wt maja 12, 2020 6:45 pm

Moje perełki to: Diablo 2 + LOD, wszystkie Starcrafty, niektóre Warhammer'y, GTA, niektóre Far Cry, stare Medal of Honor, stare Call of Duty, a zresztą długo by wymieniać.:D
Kiedyś osiem godzin pracy, a potem osiem godzin grania. I tak przez kilka lat. O mały włos bym studia przez to zawalił. :facepalm:
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: Tenmen » wt maja 12, 2020 6:42 pm

Ja swojego czasu byłem fanem gier na PC szczególnie strategii i RPG. zajmowałem się również zawodowo sprzedażą ich w jednej z największych firm w Polsce. Oglądając obecną listę oraz ofertę innych gier, łezka kręci mi się w oku, Heroes Might of Magic,UFO Enemy Unknown,Civilization,Warlords, Age of Empire,Warcraft Orc & Humans, Dune,Diablo,Command & Conquer, Baldurs Gate,Master of Orion, Neverwinter Nights, Planetscape Tourment...te gry miały dusze,klimat, grywalność, grafika była jak była ale się grało nocami, przez Cyvilization o mało nie zostałem kawalerem...dostałem ultimatum, czasami zastanawiam się czy nie mogłem dłużej pograć. ;-)
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: slaviop » wt maja 12, 2020 6:32 pm

Czasy grania mam już za sobą. Oj zarywało się nocki na Amidze i na staruszku Amstradzie. Potem była era PC i konsol. Numero uno u mnie w rankingu to Fallout 2 i Diablo 2. Na konsoli seria Tekken. Obecnie na tablecie od czasu do czasu World Of Tanks...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: Krytyk » wt maja 12, 2020 6:18 pm

GTA V to jednak fenomen. Tyle czasu minęło od premiery, a to dalej stały okupant top list sprzedaży.

Od Diablo III mnie odrzuciło. Miałem wersję na premierę - problemy z połączeniem, lootem i dom aukcyjny skutecznie mnie zniechęciły. Niby coś poprawili, ale nie miałem weny tego sprawdzać... Zostaję przy Diablo II.

Ciekawe, że brakuje Final Fantasy VII Remake. Myślałem, że ludzie po chyba 20 latach proszenia się o remake rzucą się na nią jak na ciepłe bułeczki. Chyba, że mała ilość kopii rzuconych na rynek ma w tym udział. Albo fakt, że to tylko pierwsza część i czekają na pełną grę. Oby nie kolejne 20 lat. :P

O Resident Evil 3 Remake też cicho, ale w sumię się nie dziwię, bo do zeszłorocznego RE2 Remake sporo mu brakuje...
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ranking gier na PC - maj 2020

Postautor: Tommy Black » wt maja 12, 2020 5:24 pm

Zanim zaczniemy tu grać na dobre, zanim się zawodnicy rozkręcą, sponsorzy przybędą z nagrodami... to taki ranking wstępny. Tym razem z grami najczęściej kupowanymi w maju tego roku, według zestawienia portalu Skąpiec.

Cyberpunk 2077 Obrazek
Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant -- klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.GRAJ WYJĘTYM SPOD PRAWA NAJEMNIKIEM. Zostań cyberpunkiem, uzbrojonym po zęby wolnym strzelcem...

Grand Theft Auto 5 Obrazek
Powracając po latach do miasta Los Santos, możemy zboczyć na chwilę z przestępczego szlaku i wybrać się do kina. To akurat nic dziwnego, w końcu możemy również grać na giełdzie, zabawiać się ze striptizerkami i handlować metamfetaminą. Zaskakujący jest natomiast repertuar tegoż kina. Jedna z krótkometrażówek, „The Loneliest Robot”, opowiada o zdjętym z taśmy produkcyjnej robociku z depresją. Jest jak policzek wymierzony landrynkowym animacjom hollywoodzkiego mainstreamu.

FIFA 20 Obrazek
FIFA 20 – komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to dwudziesta siódma część piłkarskiej serii FIFA. Premiera gry odbyła się 27 września 2019.

Blizzard Entertainment Diablo III Battle Chest Obrazek
Minęły dwie dekady od pokonania Najwyższych Złych i wygnania ich ze świata Sanktuarium. Wróć tam, gdzie wszystko się zaczęło – do miasteczka Tristram – i zbadaj pogłoski o gwieździe, która spadła z nieba, albowiem jest to omen nadejścia schyłku dziejów.

Total War Three Kingdoms Edycja LimitowanaObrazek
Total War Three Kingdoms na PC to produkcja, która przyciągnie do siebie niejednego wielbiciela gier turowych. Tytuł ten przeniesie nas w dalekie czasy, kiedy to Chiny były podzielone na kilka tytułowych królestw. Każde z nich rywalizowało o panowanie w całym państwie. Tylko od Ciebie zależy jednak, na którą stronę przechyli się szala zwycięstwa.

Assassin's Creed OdysseyObrazek
Assassin’s Creed Odyssey – przygodowa gra akcji stworzona przez kanadyjskie studio Ubisoft Quebec i wydana przez Ubisoft. Jest to jedenasta część serii Assassin’s Creed, jej poprzedniczką jest Assassin’s Creed Origins. Akcja gry dzieje się w 431 r. p.n.e. w czasach wielkiej wojny peloponeskiej.

Wróć do „Gamepady w chmurach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości