Na czym, w co i dlaczego gierzymy?

Czasem waper ma dość waperstwa i wtedy musi zagrać, aby wygrać, bo waper zawsze wygrywa.
Awatar użytkownika
zmstr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: wt maja 26, 2020 9:05 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, w co i dlaczego gierzymy?

Postautor: zmstr » śr maja 27, 2020 8:40 pm

Ja również przeszedłem wszystkie konsole Sony od pierwszego PS-a. Co ciekawe PS4 po premierze mnie rozczarowało, sprzedałem i kupiłem X One. Byłem jednak tak przesiąknięty PS-em, że się tam nie odnalazłem i znów kupiłem PS4. Ostatnio je sprzedałem i kupiłem z sentymentu PS3, bo ta konsola najdłużej mnie wciągnęła. Oprócz tego w domu leży C64 (ze stacją dysków i myszką, rarytas), Pegasus i ubiegłoroczny nabytek, o którym marzyłem w dzieciństwie, czyli Amiga 500.
W co gram?
Na PC-cie Football Managera co roku odpalam nowego, poza tym retro czyli Fallouty 1 i 2 w tym momencie.
Na Amidze Settlers I i Cannon Fodder.
Na PS3 obecnie gry na move.
Na c64 od czasu do czasu Striker.
Pegazus się popsuł niestety, więc nie odpalam, ale standard: Mario.
Były: Volish Ego 2, Smok Vape Pen 22, Smok Nord, Tesla Wye85W + Ehpro True/AugVape Intake RTA/Joyetech Cubis Pro
Jest: Lost Vape Ursa Nano, Thelema Solo 100W Box Mod + Geek Vape Z MTL Tank
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, w co i dlaczego gierzymy?

Postautor: Maciejko » śr maja 13, 2020 1:12 pm

Temat na modłę "Na czym, co i dlaczego chmurzymy?“, tylko o grach i dla graczy-waperów.
Tutaj możecie wrzucać zdjęcia, z opisem, sprzętu czy gier. Opisać swoje przemyślenia o jakiejś grze, dlaczego Wam przypadła do gustu. Dlaczego gracie akurat w to, dlaczego akurat na takiej konsoli, czy komputerze.

Zatem ja zacznę. Gram głównie na PlayStation 4. Kiedyś grałem na PC, ale potem z racji na ograniczone fundusze, ilość czasu i takie tam - stałem się graczem tzw. "casualowym". PlayStation posiadałem od wersji pierwszej, każdą kolejną, aż do obecnej czwartej. Dawniej oprócz konsoli miałem też komputer, ale potem został mi tylko laptop, więc PS4 jest moją główną platformą. Powody są różne, ale mi to wystarcza do świetnej zabawy.
Obrazek
Obecnie męczę The Elder Scrolls V - Skyrim. Nie wiem który już raz z rzędu. Gra ma już prawie 9 lat, a nadal znajduję w niej coś nowego i ciekawego. Mimo, że grałem w nią już 2011 roku, po premierze, jeszcze na PC i to bardzo długo. Więc kiedy pojawiła się wersja na PS4 to musiałem mieć. A kupiłem w Biedrze za jakieś skromne drobniaki. Wciąż do Skyrima wracam i niestety jak wrócę - to na długo. Bo wciąga okrutnie, chociaż wątek główny jest raczej mało zajmujący.
A na zdjęciu, po boku, to jest Atto z Kayfunem Lite Plus, jakby coś. :D

Wróć do „Gamepady w chmurach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości