Fajne gry na Andka

Czasem waper ma dość waperstwa i wtedy musi zagrać, aby wygrać, bo waper zawsze wygrywa.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2854
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Fajne gry na Andka

Postautor: Nikotynos » sob maja 23, 2020 9:36 pm

W tymże wspaniałomyślnym wątku będziemy sobie polecać fajne, wartościowe gierki na Androida. Mogą też być gry dla dzieci - uczące. Osobiście rzadko grywam na smartfonie, bo ciężko znaleźć coś nie nudzącego się po jednej partii. Poza tym jestem już staruchem, któremu po 20 min grania męczą się oczy lub nie mam na to czasu. Aczkolwiek kilka wciągających perełek typu bilard, szachy by się znalazło.
Zawsze chciałem poczuć w realu tenisa, ale nigdy nie było za bardzo możliwości, więc postanowiłem zainstalować Tennis Clash. I to był strzał w dziesiątkę. Gram od około tygodnia, za nic nie płacę i jestem na drugim miejscu w rankingu (a bardzo ciężko się tam dostać bez mikropłatności, chyba że się dużo wygrywa). Przeciwnikami są realne osoby z różnych krajów. W grze jak realu trzeba sprytnie i strategicznie uderzać piłką w miejsca gdzie przeciwnik najmniej się tego spodziewa lub tak żeby miał jak najmniejszą możliwość kontrataku. Wszystko w przyjemnej oprawie graficznej i na wysokim poziomie grywalności. Nie spotkałem się żeby ktoś pomimo mikropłatności w postaci ulepszeń łatwo sobie ze mną poradził, bo jednak górują umiejętności na danym poziomie.
A Wy co tam macie ciekawego? :D

Wróć do „Gamepady w chmurach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości