Miss winnicy

Specjalna salonowa sofa dla firmy A-Sense
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Miss winnicy

Postautor: S.Z.arak » czw sie 06, 2020 10:57 am

numer 54.
Delikatny, niemulący, do całodziennego wapowania. Nie jest ciężki.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
DziedzicPruski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: śr sty 22, 2020 12:39 pm
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Miss winnicy

Postautor: DziedzicPruski » czw sie 06, 2020 8:39 am

54 - płyn subtelny i delikatny z wyczuwalnym smakiem winnego grona, nie przesłodzony, bez dziwnych posmaków. Dla mnie jest ok w tym stężeniu jakie mamy. Cenię go za delikatność i "nienachalność". Po dłuższym czasie od debiutu smakuje tak samo dobrze.
VooPoo: Vinci Air, Argus Air, Drag S, Doric 60
Vismec: R40
Awatar użytkownika
kabacina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:43 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 184 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Miss winnicy

Postautor: kabacina » czw sie 06, 2020 8:38 am

Numer 55! [emoji2]

Wydziergane z centrum zarządzania wszechświatem.
Awatar użytkownika
EmmKeyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: czw sty 16, 2020 10:20 am
Lokalizacja: PL
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: Mężczyzna

Miss winnicy

Postautor: EmmKeyy » czw sie 06, 2020 7:46 am

Próbka 55- Smak cierpki nie przesłodzony. Przy dodaniu mięty do resztek próbki też przyjemnie się komponował. Jedynie zapach nie każdemu musi kojarzyć się pozytywnie bo jednak mocno kojarzy się z takim produktem:
Obrazek
Bartosz_A-Sense
Płeć: nieokreślona

Re: Miss winnicy

Postautor: Bartosz_A-Sense » czw sie 06, 2020 7:18 am

Przeczytałem Wasze posty, dziękuję za testy, ale szczerze powiedziawszy jestem w kropce.

Skomentujcie jeszcze proszę krótko sam numer, który wybieracie i poszerzamy naszą ofertę. :)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
EmmKeyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: czw sty 16, 2020 10:20 am
Lokalizacja: PL
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: Mężczyzna

Miss winnicy

Postautor: EmmKeyy » pn sie 03, 2020 8:16 am

Zabierałem się właśnie za napisanie swoich przemyśleń na temat otrzymanych próbek i tak naprawdę równie dobrze mógłbm skopiować post kolegi @
Awatar użytkownika
S.Z.arak
skojarznie z napojami było pierwszym po otworzeniu koperty z próbkami.

Próbka 55:
Zapach:
To dokładnie te napije w PET'ach i może nie jest to najprzyjemniejszy zapach, ale wywołuje jakąś nostalgię u mnie.
Smak:
Powiedział bym zmielona skórka winogron. Jak najbardziej pozytywny.

Próbka 54:
Zapach:
Mniej chemiczny, ale i mniej wyraźne same winogrono.
Smak:
Również mniej wyraźny. Tu moje proste kubki smakowe muszą się wysilić. Wydaje się lżejszy do użytku codziennego.

Mój faworyt na dzień dzisiejszy:
55 - myślę że 54 wysuną by się na prowadzenie przy wyższym stężeniu, ale w otrzymanej formie przeważa 55. Odpowiada mi wyraźny smak cierpkiego winogrona, a nawet zapach napoju kojarzy mi się pozytywnie.
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Miss winnicy

Postautor: S.Z.arak » pn sie 03, 2020 6:34 am

Witam.
Jestem właśnie w trakcie testów próbek.
Próbka nr 55
AROMAT: Niestety od pierwszego powąchania nieco chemiczna i słodkia. Zapach takiego taniego napoju niegazowanego osmaku winogronowym i o kolorze jasno zielonkawym, sprzedawanego niegdyś w 2 litrowych petach.
SMAK: W smaku już nie taka słodka. Wręcz dość wytrawna, a wzasadzie cierpka. Jest to dla mnie smak nie tyle miaższu winogrona co skórki lub rozgryzionych pestek. Jest całkiem smaczna ta próbka. Bardzo mnie jednak zaskoczyła, ponieważ zapach zwiastuje zupełnie cos innego niż smak. Dawno żaden liquid mnie tak nie zaskoczył. Ogólnie na plus.

Próbka nr 54:
AROMAT: Delikatniejsza w zapachu. Aromat przypomina mi jedną z odmian amerykańskiego chmielu. Zapach przyjemniejszy od próbki nr 55
SMAK: Tu z kolei smak przypomina mi miąższ winogrona, ale nie takiego bardzo słodkiego z południowych stoków winnic. Smak jest delikatniejszy, łagodniejszy bardziej elegancki. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że szlachetniejszy.

Dla mnie zwycięzcą zostaje próbka nr 54, ponieważ mógłbym wapować ją znacznie dłużej w jednym ciągu.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Miss winnicy

Postautor: WE514 » ndz sie 02, 2020 1:21 pm

Mi to smaczy, ale mojej żonie nie odpowiada zapach wydychany,(kiedyś zakupiłem gotowy liquid i mojej żonie zapach wydychany przypominał zapach myszy). Tutaj stwierdza, że jest duszący.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
Awatar użytkownika
kabacina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:43 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 184 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Miss winnicy

Postautor: kabacina » ndz sie 02, 2020 11:51 am

Pozwolę opisać swoje wrażenia co do wapowania otrzymanych aromatów. Według moich kubków smakowych, winogrono 54 jest bardziej wytrawne, bardziej naturalne i kojarzy mi się z takim zwykłym winogronem, gdzieś tam w ogrodzie. Bardzo dobre, przede wszystkim nie jest nachalne i smakuje naturalnie.

Moim faworytem jest natomiast winogrono 55 - mimo, że jest minimalnie bardziej chemiczne. Dlaczego? Otóż jak byłem mały, często kupowałem lizaki z gumą w środku, właśnie o smaku winogrona: nazwy nie pamiętam, ale ten niepowtarzalny smak pozostał w pamięci do dzisiaj i tęskno mi za nin. Winogrono 55 właśnie mi go przypomina. To jest ten smak winogrona, który chciałbym kupić. [emoji2] Jest dużo bardziej słodkie od poprzednika i kojarzy mi się z takim dużym, grubym, deserowym winogronem, które mam w ogrodzie i uwielbiam. Sama słodycz.

Reasumując: stokrotne dzięki za możliwość wzięcia udziału w kolejnym teście, gdyż jest to dla mnie czysta przyjemność. Polecam się oczywiście na przyszłość. [emoji2] Dla mnie zwycięzcą jest próbka "winogrono 55" i właśnie tą wersję chciałbym nabyć. [emoji106]

Testowane na parownikach: Dvarw FL, Ares 2, Spica Pro.

Wydziergane z centrum zarządzania wszechświatem.
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Miss winnicy

Postautor: WE514 » pt lip 31, 2020 3:55 pm

Próbki dotarły. Żonie nie odpowiada zapach, ale dla mnie jest OK. Testowane na Ammit 22, Goblin 3, Recurve, C4. Stężenie 5 ml( 36 nikotyny ) na próbkę. grzałki od @
Awatar użytkownika
Azgar
a i parelka 0,3 mm SS316 oraz grzałki które mają sens na średnicy 3 mm.
Sugestie: smaki są przyzwoite, brak różnicy, żonie nie podpasił wydychany zapach (jak dla mnie banicja z pokoju) ale mam jeszcze alternatywy. Osobiście smaczy dobrze, ale myślałem że smak będzie podobny do "krzaków" z serii z Mazur (jedyny tolerowany premix) tam był idealny smak winogrona. Wiem, że to był mix różnych aromatów + inna chemia (brak składu na etykiecie), ale polecam winogrona od ASENSE (oczywiście bez zdania mojej żony która ma inne zdanie) i troszkę za dużo wanilii.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.

Wróć do „A-Sense w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości